Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 26.06.2019 11:38

Zwolnił sie apartament dla 2+2 w terminie 13-27.07.2019 w miejscowości Rogoznica :papa:
Emjot87
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.03.2018
Last Minute, więc pilno.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emjot87 » 26.06.2019 14:38

Dzień dobry mili Państwo,

Jak tytuł wskazuje, sprawa pilna. Pokrótce postaram się opisać.
Jako, że w roku obecnym 19.07, przypada nam z Żoną 5ta rocznica ślubu, pomyślałem, że zamiast prezentu, zrobię szanownej Małżonce niespodziankę i zabiorę gdzieś na niespodziewany, weekendowy wypad. W trakcie poszukiwań jakiegoś miejsca, okazało się, że zarówno budżet, jak i czas i możliwości, pozwolą mi jednak na zorganizowanie tygodniowego wypadu do Chorwacji. :)
Start 12.07, nocleg po drodze i 13.07, wczesnym popołudniem meldujemy się w Cro. Pobyt planowany jest do 20.07. Problem polega na tym, że samochód, walizki, pomysł, fundusze i chęci są, ale... nie ma miejsca, w którym moglibyśmy się zatrzymać. Przeszukałem już wszelkie portale od bookingu, po jakieś mniejsze zupełnie mi nie znane. Nie znalazłem niestety niczego, co mogłoby chociaż zostać wziętę pod rozwagę. Razem z nami podróżować będzie dwójka naszych dzieci (małe to, jeden niecałe 3 lata, drugi 7 miesięcy).
Pozwalam sobie na założenie wątku tutaj, jako że być może znajdzie się życzliwa dusza, która w zanadrzu posiadać będzie kontakt do jakiegoś apartamentu, który nigdzie się nie oferuje, a istnieje i być może będzie mieć wolne miejsce. :wink:
Lista miejscowości, w których szukałem to: Novalja, Pag, Bibinje, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na moru, Pakostane, Tribunj, Primosten, Rogoznica, Trogir.
Oczywiście jeśli ktoś będzie miał kontakt do miejsca w jakiejś innej miejscowości zaczynając od Pagu, a kończcąc na Breli, to również chętnie posłucham. :)

Pozdrawiam,
Mateusz
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 27.06.2019 12:16

Witam,

Nie wiem, czy jestem w dobrym wątku....jesli nie to proszę o
przekierowanie.

Mam pytanie....ze względu na dwójkę dzieci wybieramy się w tym
roku do małej mieścinki Turanj. Mamy już nocleg....i tu moje
pytanie prośba-czy ktoś z Cromaniaków zna apartament Bozo i Slavica w miejscowości Turanj? Właścicielką jest Danjela Pedisic.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Last Minute, więc pilno.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2019 13:13

Emjot87 napisał(a):Jako, że w roku obecnym 19.07, przypada nam z Żoną 5ta rocznica ślubu, pomyślałem, że zamiast prezentu, zrobię szanownej Małżonce niespodzianke
dobry pomysł.
Namiar jakiś każdy ma, ale raczej nikt nie sprawdza czy są wolne miejsca. Wejdź chociażby na zakwsterowaniewchorwacji i slij hurtowo @. O tej porze tm nie wybrzydzala w ofertach, jeśli nie planujesz jechać w ciemno. O nastaw się że na wiele wysłanych maili nie dostaniesz odpowiedzi.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2019 21:00

Dziś dotarłem do mojego gospodarza w Lokvie Rogoznica i okazało się, że ma kilka wolnych terminów. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o informację na priv bądź email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
czarna.perla
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna.perla » 27.06.2019 22:00

sloneczko napisał(a):Zwolnił sie apartament dla 2+2 w terminie 13-27.07.2019 w miejscowości Rogoznica :papa:


poproszę o namiary
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 28.06.2019 15:04

czarna.perla napisał(a):
sloneczko napisał(a):Zwolnił sie apartament dla 2+2 w terminie 13-27.07.2019 w miejscowości Rogoznica :papa:


poproszę o namiary

Tu mozesz napisac mi swoj adres e-mail to wysle ...i w banku kwater masz tez zdjecia :papa:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Last Minute, więc pilno.

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.06.2019 15:14

Emjot87 napisał(a):miejscowości, w których szukałem to: Novalja, Pag, Bibinje, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na moru, Pakostane, Tribunj, Primosten, Rogoznica, Trogir.
Na booking znalazłem w Twoim terminie za 490 €
Wyspa Pag, Metajna, Apartman Puntica

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Last Minute, więc pilno.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.06.2019 06:40

Emjot87 napisał(a):Lista miejscowości, w których szukałem to: Novalja, Pag, Bibinje, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na moru, Pakostane, Tribunj, Primosten, Rogoznica, Trogir.
Oczywiście jeśli ktoś będzie miał kontakt do miejsca w jakiejś innej miejscowości zaczynając od Pagu, a kończcąc na Breli, to również chętnie posłucham. :)

Piekara dobrze radzi. Pisać hurtowo. Potem coś wybrać z odpowiedzi.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tylko co do tej Riwiery Zadarskiej jak zwykle mam wątpliwości...
mario44n
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario44n » 29.06.2019 21:13

Jestem akurat w Razanj obok Rogoznicy cały obiekt pusty oczywiście nie licząc nas :). Właściciel mówił że do 9 lipca nie ma żadnych rezerwacji.
Chyba nie ma tak źle z miejscami.
zakuflowana84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) zakuflowana84 » 29.06.2019 21:54

Witam poszukuję wolnego apartamentu dla 4 osób na tydzień koniec lipca-poczatek sierpnia blisko plaży ...z góry dziękuję za odpowiedź.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.06.2019 07:38

zakuflowana84 napisał(a):Witam poszukuję wolnego apartamentu dla 4 osób na tydzień koniec lipca-poczatek sierpnia blisko plaży ...z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam.
Nieustannie mnie zadziwia, gdy ktoś szuka apartamentu gdziekolwiek, byle blisko plaży.
Jeśli to konieczne, proszę sobie zmienić datę początkową i pisać do gospodarzy hurtowo gdzie pasuje:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę też zwrócić uwagę, że odległość od morza to niekoniecznie odległość od plaży.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 02.07.2019 10:41

Właśnie przejezdzalismy przez Makarska i jest dużo wolnych apartmanow z tego co zauwaazylam. Zresztą gdzue przez te parę dni nie jechaliśmy to ludzie stoja i werbuja
Nexaid
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.08.2010
Szukam apartametu/willi dla 6 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nexaid » 02.07.2019 21:53

Witam,
Poszukuje apartamentu/willi dla dwóch rozdzin 2x(2+1) z basenem blisko plaży w terminie 01.08-11.08.2019r.Region bez różnicy.
Z góry dziękuję za odp.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Norbert Bagiński
Megi123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Megi123 » 03.07.2019 06:54

Witam. Mam do odstapienia apartament 4* w Zaton Holiday Resort. Zarezerwowany dla 2 dorosłych i 2 dzieci. Podwojne lozko. Salon. Jadalnia. Kuchnia.oddzielna sypialnia z drugim podwójnym lozkiem. Ze śniadaniem i obiadokolacja od 21.07 do 28.07
w pakiecie:
1 family-pizza lunch
1 porcja lodów dla każdego dziecka i koktajl Zaton dla rodziców
Minigolf (1 bilet rodzinny)
(być może istnieje możliwość jeszcze zmiany terminu lub zakresu rezerwacju bo kilka dni temu zmienialam rezerwacje z terminu 8-15.07. Niestety i tak nie będziemy mogli pojechac;()
Wpłacona zaliczka 584.50 EUR.
Reszta do wpłaty na miejscu.
Cena za calosc to 2082.50 eur
Dojazd wlasny.
Po drodze zarezerwowany nocleg w Harrys Home w Graz(na jedną noc 20.07 i jedna noc 28.07) również do odstapienia i możliwość zmiany terminu. Odstąpię za 800zl do negocjacji. Łóżko małżeńskie i rozkładana sofa.


Więcej info na priv.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone