Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.06.2019 13:54

Dziś dostałem zapytanie czy mógłbym podzielić się namiarami na 2 tygodnie od końca czerwca dla 9 osób...zadziwiają mnie ludzie, którzy szukaja apartamentów dla tak dużej ilości osób 6 dni przed wyjazdem...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2019 14:52

amatus1 napisał(a):Dziś dostałem zapytanie czy mógłbym podzielić się namiarami na 2 tygodnie od końca czerwca dla 9 osób...zadziwiają mnie ludzie, którzy szukaja apartamentów dla tak dużej ilości osób 6 dni przed wyjazdem...

Zadający pytanie zapewne myśli, że wiesz gdzie jest wolny apartament w terminie jego wyjazdu, albo że jesteś pośrednikiem wynajmujących apartamenty.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.06.2019 15:03

Hi pół roku wcześniej moze bym byl w stanie pomoc...ale rzuciles z tym pośrednikiem:). A tak poza tematem Januszu dawno nie slyszalem ,,radyjka,,
daro83
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro83 » 23.06.2019 21:25

Cześć wszystkim. I w tym roku nie będzie rezerwacji na długo przed :). Szukam fajnego apartamentu w przyzwoitej cenie dla rodzinki 2+3 - w terminie mniej więcej od 27 lipca (7, 10 dni). Myślałem w tym roku o jakiejś spokojnej miejscowości w okolicach Makarskiej lub wyżej na północ. Byliśmy już na Południu, zaliczyliśmy też Pulę, okolice Zadaru, Mali Losnij, czas na coś nowego. Jakby ktoś mógł się podzielić czymś sensownym, będę wdzięczny - regionowo jestem raczej otwarty, byle nie dalej niż środkowa Dalmacja :) Dzięki, Darek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.06.2019 07:31

amatus1 napisał(a):Dziś dostałem zapytanie czy mógłbym podzielić się namiarami na 2 tygodnie od końca czerwca dla 9 osób...zadziwiają mnie ludzie, którzy szukaja apartamentów dla tak dużej ilości osób 6 dni przed wyjazdem...
Mnie też to dziwi, ale sama słyszę wśród dalszych znajomy, że tak działają..i im się udaje... teraz jedni 7 osób, wyjazd za miesiąc i znaleźli za 2700 zł w Baska Voda, podobno z balkonu widać morze i bardzo blisko do plazy....
aneta2019
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta2019 » 24.06.2019 12:37

Cześć,
poszukuję apartamentu dla trzech osób w tym dziecko w wieku 12 lat blisko plaży w okolicy Rogoznicy - w dniach 12.08 do 21.08.2019r. Z góry dziękuję za info
czarna.perla
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2019
Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna.perla » 24.06.2019 13:26

Jestem tu pierwszy raz więc najpierw chciałam się przywitać ze stałymi bywalcami.
W Chorwacji byłam z rodziną tylko raz i wtedy wyjazd był planowany na pół roku wcześniej. Teraz mamy mało czasu bo interesuje nas przełom lipca i sierpnia, wyjazd najlepiej 28.07. Dwoje dorosłych i dwoje dużych dzieci. Bardzo blisko plaży (tak żeby dzieci mogły bez problemu pobiec np do wc) ale zejście może być strome. Co najważniejsze mała miejscowość: Stara Baska, Pisak, Marusici, Mimice, ale mogą być tez inne- im mniejsza tym lepsza (wystarczy jeden sklep, knajpy nie musi być wcale). Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2019 13:47

czarna.perla napisał(a): Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?

Szukaj tutaj >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 24.06.2019 14:01

czarna.perla napisał(a):Jestem tu pierwszy raz więc najpierw chciałam się przywitać ze stałymi bywalcami.
W Chorwacji byłam z rodziną tylko raz i wtedy wyjazd był planowany na pół roku wcześniej. Teraz mamy mało czasu bo interesuje nas przełom lipca i sierpnia, wyjazd najlepiej 28.07. Dwoje dorosłych i dwoje dużych dzieci. Bardzo blisko plaży (tak żeby dzieci mogły bez problemu pobiec np do wc) ale zejście może być strome. Co najważniejsze mała miejscowość: Stara Baska, Pisak, Marusici, Mimice, ale mogą być tez inne- im mniejsza tym lepsza (wystarczy jeden sklep, knajpy nie musi być wcale). Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?


Kiepsko to widzę

Szukasz miejscówki w najwyższym sezonie. Dla 2 + 2, jeśli dzieci są duże, wypadałoby mieć 2 sypialnie, chcesz aby to było bardzo blisko plaży, a jednocześnie za małe pieniądze. Takie rzeczy tyko w ... ;)

Znam okolice Marusici/Mimic. Kilka lat temu apartamenty 2+2 przy plaży, czyli bez konieczności przechodzenia przez Jadrankę, która ciągnie się tam bardzo blisko brzegu "chodziły" tam za min 80 euro, 90+ euro kosztował apartament 5-osobowy z dwiema sypialniami.

Teraz, miesiąc wcześniej wszystkie lepsze miejsca już zajęta, można tylko liczyć, że coś się zwolni z przyczyn losowych. Nie szukaj na bookingu, tam jest z reguły jest nieco drożej, lepiej takie portale jak apartamentychorwacja.pl , może coś się trafi i gdzieś będzie jakieś okienko, ale przygotuj się na większą elastyczność jeśli chodzi o termin. Szukaj też na indywidualnych stronach apartamentów., które wyświetlają się w mapach google.

Planujecie miejsca bardzo popularne, bo z łatwym dojazdem. jeśli zależy wam na Chorwacji, spróbujcie szukać na wyspach albo Peljesacu - południowy Hvar, zachodnia Korcula, Dingac Borak na Peljesacu. Popytaj na portalu korcula-larus.com. Tam zdarzają się okazje.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 24.06.2019 15:13

aneta2019 napisał(a):Cześć,
poszukuję apartamentu dla trzech osób w tym dziecko w wieku 12 lat blisko plaży w okolicy Rogoznicy - w dniach 12.08 do 21.08.2019r. Z góry dziękuję za info

Prosze na priva posiadam zdjecia w banku kwater
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 25.06.2019 16:17

Witam. Odstąpie rezerwacje w Biograd na Moru od 27.06 do 06.07 dla 2+2, może ktoś szuka na ostatnią chwilę. Niestety ja muszę przełożyć wyjazd o miesiąc. Pozdrawiam
czarna.perla
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2019
Re: Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna.perla » 25.06.2019 23:48

arturescu napisał(a):
czarna.perla napisał(a):Jestem tu pierwszy raz więc najpierw chciałam się przywitać ze stałymi bywalcami.
W Chorwacji byłam z rodziną tylko raz i wtedy wyjazd był planowany na pół roku wcześniej. Teraz mamy mało czasu bo interesuje nas przełom lipca i sierpnia, wyjazd najlepiej 28.07. Dwoje dorosłych i dwoje dużych dzieci. Bardzo blisko plaży (tak żeby dzieci mogły bez problemu pobiec np do wc) ale zejście może być strome. Co najważniejsze mała miejscowość: Stara Baska, Pisak, Marusici, Mimice, ale mogą być tez inne- im mniejsza tym lepsza (wystarczy jeden sklep, knajpy nie musi być wcale). Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?


Kiepsko to widzę

Szukasz miejscówki w najwyższym sezonie. Dla 2 + 2, jeśli dzieci są duże, wypadałoby mieć 2 sypialnie, chcesz aby to było bardzo blisko plaży, a jednocześnie za małe pieniądze. Takie rzeczy tyko w ... ;)

Znam okolice Marusici/Mimic. Kilka lat temu apartamenty 2+2 przy plaży, czyli bez konieczności przechodzenia przez Jadrankę, która ciągnie się tam bardzo blisko brzegu "chodziły" tam za min 80 euro, 90+ euro kosztował apartament 5-osobowy z dwiema sypialniami.

Teraz, miesiąc wcześniej wszystkie lepsze miejsca już zajęta, można tylko liczyć, że coś się zwolni z przyczyn losowych. Nie szukaj na bookingu, tam jest z reguły jest nieco drożej, lepiej takie portale jak apartamentychorwacja.pl , może coś się trafi i gdzieś będzie jakieś okienko, ale przygotuj się na większą elastyczność jeśli chodzi o termin. Szukaj też na indywidualnych stronach apartamentów., które wyświetlają się w mapach google.

Planujecie miejsca bardzo popularne, bo z łatwym dojazdem. jeśli zależy wam na Chorwacji, spróbujcie szukać na wyspach albo Peljesacu - południowy Hvar, zachodnia Korcula, Dingac Borak na Peljesacu. Popytaj na portalu korcula-larus.com. Tam zdarzają się okazje.


W zeszłym roku (fakt rezerwowane wcześniej) za 65 euro apartament ok 50m2 z dwoma balkonami, i dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i pełnym wyposażeniem kuchni, 80 metrów od plaży.
KajaCz
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 13.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KajaCz » 26.06.2019 02:30

Witam, będę miała do odstąpienia 1 z 4 apartamentów, które mam zarezerwowane od 12 do 24 sierpnia 2019. Apartament w miejscowości Baska na wyspie Krk. Cena za 2 osoby dorosłe i dziecko niecale 780 euro ( 2+2 też można zapewne za dopłatą). Apartamenty sprawdzone - jedziemy tam trzeci raz z rzędu. Może będzie ktoś zainteresowany, chętnie dam namiary. Gospodarze są bardzo w porządku chciałabym kogoś znaleźć :)
krzysiek.s
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek.s » 26.06.2019 08:38

Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt priv.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 26.06.2019 08:46

czarna.perla napisał(a):W zeszłym roku (fakt rezerwowane wcześniej) za 65 euro apartament ok 50m2 z dwoma balkonami, i dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i pełnym wyposażeniem kuchni, 80 metrów od plaży.



80 m od plaży to nie jest przy plaży. W okolicach Mimic albo Medici to oznacza albo po drugiej stronie jadranki, a na pewno sporą wspinaczkę.

Apartamentu w takiej konfiguracji w pierwszej linii brzegowej nie znajdziesz poniżej 80 euro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone