Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.06.2019 13:54

Dziś dostałem zapytanie czy mógłbym podzielić się namiarami na 2 tygodnie od końca czerwca dla 9 osób...zadziwiają mnie ludzie, którzy szukaja apartamentów dla tak dużej ilości osób 6 dni przed wyjazdem...
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2019 14:52

amatus1 napisał(a):Dziś dostałem zapytanie czy mógłbym podzielić się namiarami na 2 tygodnie od końca czerwca dla 9 osób...zadziwiają mnie ludzie, którzy szukaja apartamentów dla tak dużej ilości osób 6 dni przed wyjazdem...

Zadający pytanie zapewne myśli, że wiesz gdzie jest wolny apartament w terminie jego wyjazdu, albo że jesteś pośrednikiem wynajmujących apartamenty.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.06.2019 15:03

Hi pół roku wcześniej moze bym byl w stanie pomoc...ale rzuciles z tym pośrednikiem:). A tak poza tematem Januszu dawno nie slyszalem ,,radyjka,,
daro83
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro83 » 23.06.2019 21:25

Cześć wszystkim. I w tym roku nie będzie rezerwacji na długo przed :). Szukam fajnego apartamentu w przyzwoitej cenie dla rodzinki 2+3 - w terminie mniej więcej od 27 lipca (7, 10 dni). Myślałem w tym roku o jakiejś spokojnej miejscowości w okolicach Makarskiej lub wyżej na północ. Byliśmy już na Południu, zaliczyliśmy też Pulę, okolice Zadaru, Mali Losnij, czas na coś nowego. Jakby ktoś mógł się podzielić czymś sensownym, będę wdzięczny - regionowo jestem raczej otwarty, byle nie dalej niż środkowa Dalmacja :) Dzięki, Darek
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.06.2019 07:31

amatus1 napisał(a):Dziś dostałem zapytanie czy mógłbym podzielić się namiarami na 2 tygodnie od końca czerwca dla 9 osób...zadziwiają mnie ludzie, którzy szukaja apartamentów dla tak dużej ilości osób 6 dni przed wyjazdem...
Mnie też to dziwi, ale sama słyszę wśród dalszych znajomy, że tak działają..i im się udaje... teraz jedni 7 osób, wyjazd za miesiąc i znaleźli za 2700 zł w Baska Voda, podobno z balkonu widać morze i bardzo blisko do plazy....
aneta2019
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta2019 » 24.06.2019 12:37

Cześć,
poszukuję apartamentu dla trzech osób w tym dziecko w wieku 12 lat blisko plaży w okolicy Rogoznicy - w dniach 12.08 do 21.08.2019r. Z góry dziękuję za info
czarna.perla
Podróżnik
Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna.perla » 24.06.2019 13:26

Jestem tu pierwszy raz więc najpierw chciałam się przywitać ze stałymi bywalcami.
W Chorwacji byłam z rodziną tylko raz i wtedy wyjazd był planowany na pół roku wcześniej. Teraz mamy mało czasu bo interesuje nas przełom lipca i sierpnia, wyjazd najlepiej 28.07. Dwoje dorosłych i dwoje dużych dzieci. Bardzo blisko plaży (tak żeby dzieci mogły bez problemu pobiec np do wc) ale zejście może być strome. Co najważniejsze mała miejscowość: Stara Baska, Pisak, Marusici, Mimice, ale mogą być tez inne- im mniejsza tym lepsza (wystarczy jeden sklep, knajpy nie musi być wcale). Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Czy szukanie kwatery ma jeszcze sens? lipiec/sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2019 13:47

czarna.perla napisał(a): Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?

Szukaj tutaj >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
arturescu
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 24.06.2019 14:01

czarna.perla napisał(a):Jestem tu pierwszy raz więc najpierw chciałam się przywitać ze stałymi bywalcami.
W Chorwacji byłam z rodziną tylko raz i wtedy wyjazd był planowany na pół roku wcześniej. Teraz mamy mało czasu bo interesuje nas przełom lipca i sierpnia, wyjazd najlepiej 28.07. Dwoje dorosłych i dwoje dużych dzieci. Bardzo blisko plaży (tak żeby dzieci mogły bez problemu pobiec np do wc) ale zejście może być strome. Co najważniejsze mała miejscowość: Stara Baska, Pisak, Marusici, Mimice, ale mogą być tez inne- im mniejsza tym lepsza (wystarczy jeden sklep, knajpy nie musi być wcale). Szukam na booking i nic nie mogę znaleźć, a jeśli już to ceny zaporowe. Chciałabym zmieścić się w max 70 euro za dobę, Czy szukanie jeszcze ma sens czy juz sobie odpuścić i pojechać w Polskę?

Kiepsko to widzę

Szukasz miejscówki w najwyższym sezonie. Dla 2 + 2, jeśli dzieci są duże, wypadałoby mieć 2 sypialnie, chcesz aby to było bardzo blisko plaży, a jednocześnie za małe pieniądze. Takie rzeczy tyko w ... ;)

Znam okolice Marusici/Mimic. Kilka lat temu apartamenty 2+2 przy plaży, czyli bez konieczności przechodzenia przez Jadrankę, która ciągnie się tam bardzo blisko brzegu "chodziły" tam za min 80 euro, 90+ euro kosztował apartament 5-osobowy z dwiema sypialniami.

Teraz, miesiąc wcześniej wszystkie lepsze miejsca już zajęta, można tylko liczyć, że coś się zwolni z przyczyn losowych. Nie szukaj na bookingu, tam jest z reguły jest nieco drożej, lepiej takie portale jak apartamentychorwacja.pl , może coś się trafi i gdzieś będzie jakieś okienko, ale przygotuj się na większą elastyczność jeśli chodzi o termin. Szukaj też na indywidualnych stronach apartamentów., które wyświetlają się w mapach google.

Planujecie miejsca bardzo popularne, bo z łatwym dojazdem. jeśli zależy wam na Chorwacji, spróbujcie szukać na wyspach albo Peljesacu - południowy Hvar, zachodnia Korcula, Dingac Borak na Peljesacu. Popytaj na portalu korcula-larus.com. Tam zdarzają się okazje.
sloneczko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 24.06.2019 15:13

aneta2019 napisał(a):Cześć,
poszukuję apartamentu dla trzech osób w tym dziecko w wieku 12 lat blisko plaży w okolicy Rogoznicy - w dniach 12.08 do 21.08.2019r. Z góry dziękuję za info

Prosze na priva posiadam zdjecia w banku kwater
slawekkg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 25.06.2019 16:17

Witam. Odstąpie rezerwacje w Biograd na Moru od 27.06 do 06.07 dla 2+2, może ktoś szuka na ostatnią chwilę. Niestety ja muszę przełożyć wyjazd o miesiąc. Pozdrawiam
czarna.perla
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna.perla » 25.06.2019 23:48

arturescu napisał(a):
czarna.perla napisał(a):Jestem tu pierwszy raz więc najpierw chciałam się przywitać ze stałymi bywalcami.

Kiepsko to widzę

Szukasz miejscówki w najwyższym sezonie. Dla 2 + 2, jeśli dzieci są duże, wypadałoby mieć 2 sypialnie, chcesz aby to było bardzo blisko plaży, a jednocześnie za małe pieniądze. Takie rzeczy tyko w ... ;)

Znam okolice Marusici/Mimic. Kilka lat temu apartamenty 2+2 przy plaży, czyli bez konieczności przechodzenia przez Jadrankę, która ciągnie się tam bardzo blisko brzegu "chodziły" tam za min 80 euro, 90+ euro kosztował apartament 5-osobowy z dwiema sypialniami.

Teraz, miesiąc wcześniej wszystkie lepsze miejsca już zajęta, można tylko liczyć, że coś się zwolni z przyczyn losowych. Nie szukaj na bookingu, tam jest z reguły jest nieco drożej, lepiej takie portale jak apartamentychorwacja.pl , może coś się trafi i gdzieś będzie jakieś okienko, ale przygotuj się na większą elastyczność jeśli chodzi o termin. Szukaj też na indywidualnych stronach apartamentów., które wyświetlają się w mapach google.

Planujecie miejsca bardzo popularne, bo z łatwym dojazdem. jeśli zależy wam na Chorwacji, spróbujcie szukać na wyspach albo Peljesacu - południowy Hvar, zachodnia Korcula, Dingac Borak na Peljesacu. Popytaj na portalu korcula-larus.com. Tam zdarzają się okazje.

W zeszłym roku (fakt rezerwowane wcześniej) za 65 euro apartament ok 50m2 z dwoma balkonami, i dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i pełnym wyposażeniem kuchni, 80 metrów od plaży.
KajaCz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) KajaCz » 26.06.2019 02:30

Witam, będę miała do odstąpienia 1 z 4 apartamentów, które mam zarezerwowane od 12 do 24 sierpnia 2019. Apartament w miejscowości Baska na wyspie Krk. Cena za 2 osoby dorosłe i dziecko niecale 780 euro ( 2+2 też można zapewne za dopłatą). Apartamenty sprawdzone - jedziemy tam trzeci raz z rzędu. Może będzie ktoś zainteresowany, chętnie dam namiary. Gospodarze są bardzo w porządku chciałabym kogoś znaleźć :)
krzysiek.s
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek.s » 26.06.2019 08:38

Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt priv.
arturescu
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 26.06.2019 08:46

czarna.perla napisał(a):W zeszłym roku (fakt rezerwowane wcześniej) za 65 euro apartament ok 50m2 z dwoma balkonami, i dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i pełnym wyposażeniem kuchni, 80 metrów od plaży.

80 m od plaży to nie jest przy plaży. W okolicach Mimic albo Medici to oznacza albo po drugiej stronie jadranki, a na pewno sporą wspinaczkę.

Apartamentu w takiej konfiguracji w pierwszej linii brzegowej nie znajdziesz poniżej 80 euro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019