Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majki13
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 05.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) majki13 » 07.05.2019 12:43

Duce/Omis, początek września przyszłego roku, 50m od plaży - 70 EUR za 3 pokoje. 2 sypialnie, salon z aneksem, łazienka. Parking na słońcu.

W cenie WiFi, klima 10h na dzień, parking, grill itp.
grab56
Croentuzjasta
Posty: 251
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 07.05.2019 13:16

majki13 napisał(a):początek września przyszłego roku

Rezerwacja z półtorarocznym wyprzedzeniem? I jeszcze po sezonie? 8O
majki13
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 05.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) majki13 » 07.05.2019 13:20

grab56 napisał(a):
majki13 napisał(a):początek września przyszłego roku

Rezerwacja z półtorarocznym wyprzedzeniem? I jeszcze po sezonie? 8O


jeszcze nie rezerwuję. Rozglądam się i szukam miejsca.

Tak, po sezonie ze względu na to, że jedziemy z małymi dziećmi a poza tym przeprowadzka czeka mnie na początku przyszłego roku :)
grab56
Croentuzjasta
Posty: 251
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 07.05.2019 21:09

Nie chodziło mi o to, że po sezonie to źle, czy gorzej. Każdy jedzie, kiedy lubi, albo kiedy może. Zaskoczony byłem tylko rezerwacją (lub planowaniem) z takim dużym wyprzedzeniem wypoczynku w czasie, gdy obłożenie apartamentów jest mniejsze.
PS. Który z moderatorów jest aż takim nolifem, że śledzi wszystkie posty i przenosi je co chwila do innych wątków? Wprowadzasz większe zamieszanie, niż wtedy, gdy czasem się nieco zboczy z głównego tematu. :-P
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2019 21:18

grab56 napisał(a):PS. Który z moderatorów jest aż takim nolifem, że śledzi wszystkie posty i przenosi je co chwila do innych wątków?

Proszę przeczytać pierwszy post tego wątku >>> noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195.html

oraz ten na czerwono >>> noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195-945.html#p1365843
majki13
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 05.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) majki13 » 08.05.2019 10:10

grab56 napisał(a):Zaskoczony byłem tylko rezerwacją (lub planowaniem) z takim dużym wyprzedzeniem wypoczynku w czasie, gdy obłożenie apartamentów jest mniejsze.


Planuję dlatego, że tak jak pisałem - przeprowadzka na drugi koniec polski, wyjazd z dzieckiem a na dodatek ze znajomymi - trzeba spiąć wszystko razem, żeby każdemu pasowało a i finansowo się nie wypruć :)
przemol.744
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemol.744 » 08.05.2019 21:17

Witam serdecznie Wszystkich i Proszę Bardzo o pomoc. Poszukuje namiarów na kwaterę dla czterech osób w okolicy plaży "Put Sepurine" w Rogoznicy w dniach 12-21.08.2019. Pozdrawiam Serdecznie.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 08.05.2019 21:30

przemol.744 napisał(a):Witam serdecznie Wszystkich i Proszę Bardzo o pomoc. Poszukuje namiarów na kwaterę dla czterech osób w okolicy plaży "Put Sepurine" w Rogoznicy w dniach 12-21.08.2019. Pozdrawiam Serdecznie.

Posiadam namiary na Rogoznice :papa:
konserwatysta
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) konserwatysta » 13.05.2019 06:17

Witam wszystkich. Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji, czy może polecić jakiś miejsce dla 4 osób dorosłych i 3 latka? Mam na myśli nocleg jak i region. Można prosić namiar na Rogoznice? Cheliśmy jechać w terminie /8 do 14/15 lipca.
raven66
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) raven66 » 13.05.2019 11:35

Dzień dobry.
Może pomożecie, może zlinczujecie, aczkolwiek jednak mam nadzieję na to pierwsze ;)

Szukam noclegu na 2 tygodnie w Zadarze, w regionie (dzielnicy?) Puntamica.
Termin wstępnie 8-21 lipiec 2019 (z ew. opcją przesunięcia wcześniej ale nie wcześniej niż 3 lipiec).

Kilka razy byliśmy tutaj: [nie mogę umieścić linków do Maps] Obala kneza Domagoja 16, 23000, Zadar.
w pierwszej linii domków, niestety w tym roku "nasz" kontakt nie odpisuje na maile, na SMSy, nie odbiera telefonów.

Ogólnie zadowolę się czymkolwiek (sprawdzonym) w tym regionie, np. Puntamica, Diklo, ew. nawet gdzieś do 25 km w górę lub w dół.

Wymagania: blisko morza - w sensie do 100 m, tak żeby z dwójką maluchów nie iść pół godziny w jedną stronę. Dwójka dorosłych, dwójka małych dzieci (3 oraz 5,5 lat), dwa osobne pokoje. Plaża kamienisto-żwirkowa nas zadowala, nie musimy mieć piasku. Nie zadowala nas na pewno betonowy brzeg bez łagodnego zejścia do wody - "plaża" musi być.

Takie "plaże" są dla nas w porządku (krótkie linki z Google Maps):
46J3+J8 Zadar, Chorwacja
46M4+9P Zadar, Chorwacja
554W+J8 Zadar, Chorwacja

Coś polecicie?

Ew. gdzie szukać sprawdzać dostępność online? W FAQu z bazą noclegową na forum nie ma stricte regionu Zadaru.
Gdzie Chorwaci się ogłaszają, gdzie jest największy wybór? Booking?
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 13.05.2019 12:11

konserwatysta napisał(a):Witam wszystkich. Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji, czy może polecić jakiś miejsce dla 4 osób dorosłych i 3 latka? Mam na myśli nocleg jak i region. Można prosić namiar na Rogoznice? Cheliśmy jechać w terminie /8 do 14/15 lipca.

Hej posłałam ci wiadomość na e-mail :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.05.2019 15:18

raven66 napisał(a):Ew. gdzie szukać sprawdzać dostępność online? W FAQu z bazą noclegową na forum nie ma stricte regionu Zadaru.
Gdzie Chorwaci się ogłaszają, gdzie jest największy wybór? Booking?


Pisać hurtowo do właścicieli interesujących apartamentów, np:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i inne:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017

Ewentualnie zmień miejsce docelowe w wyszukiwarkach na Bibinje.

Ale dlaczego tak kurczowo trzymasz się okolic Zadaru? Dla mnie to najmniej ładny rejon Chorwacji.
raven66
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) raven66 » 13.05.2019 15:44

Mikromir napisał(a):Ale dlaczego tak kurczowo trzymasz się okolic Zadaru? Dla mnie to najmniej ładny rejon Chorwacji.

Bo mam Żonę ;)
A pomijając ten - jakże ważny - czynnik, to:
1) znamy ten region i miasto, bardzo je lubimy i jesteśmy z nim emocjonalnie związani (podczas pierwszego pobytu syn był w brzuchu, a podczas drugiego pobytu syn był na plaży, a córka w brzuchu)
2) jest dla nas optymalnym kompromisem między odległością z Krakowa (długość podróży) a ciepłotą wody - na lokalizacjach wyżej na północ było dla nas za zimno (jestem egzemplarzem z szokiem termicznym :P)
3) jest również dla nas kompromisem między dzikością i małym zaludnieniem plaż (Puntamica) a bliskością miasta, które ma więcej niż 1 sklep i 1 ulicę, i można wieczorem się do niego udać i powłóczyć się z dzieciakami

A co byście polecili jako ew. zamiennik Zadaru (i to taki, żeby przekonać Żonę), biorąc pod uwagę powyższe oraz wymogi dot. plaży i mieszkania? Cenowo powiedzmy do 85€ (chociaż ostatni raz byliśmy 3 lata temu, to nie wiem nawet czy obecnie jest to realne?).

Wymagania: blisko morza - w sensie do 100 m, tak żeby z dwójką maluchów nie iść pół godziny w jedną stronę. Dwójka dorosłych, dwójka małych dzieci (3 oraz 5,5 lat), dwa osobne pokoje. Plaża kamienisto-żwirkowa nas zadowala, nie musimy mieć piasku. Nie zadowala nas na pewno betonowy brzeg bez łagodnego zejścia do wody - "plaża" musi być.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.05.2019 16:04

raven66 napisał(a):Bo mam Żonę ;)
...
A co byście polecili jako ew. zamiennik Zadaru (i to taki, żeby przekonać Żonę)


W takiej sytuacji absolutnie nie podejmuję się tego zadania. :lol:
Sama jestem żoną i wiem, że nie ma najmniejszych szans na zmianę decyzji. Szkoda czasu. :oczko_usmiech: :lol:
raven66
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) raven66 » 13.05.2019 17:34

Mikromir napisał(a):
raven66 napisał(a):Bo mam Żonę ;)
...
A co byście polecili jako ew. zamiennik Zadaru (i to taki, żeby przekonać Żonę)


W takiej sytuacji absolutnie nie podejmuję się tego zadania. :lol:
Sama jestem żoną i wiem, że nie ma najmniejszych szans na zmianę decyzji. Szkoda czasu. :oczko_usmiech: :lol:

Ano widzisz ;)
Ale na poważnie - jaki zamiennik w takim razie, spełniający warunki graniczne?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone