Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 17.04.2019 18:22

kombiak napisał(a):
Musisz określic czy w okolicy mają być zabytki, dyskoteki, spokój, odległość od plaży


Jasne, to prawda. To tak jakbym kupował samochód. Jaki samochód ?. No, samochód :D
Generalnie jest to mój pierwszy wyjazd, więc chętnie zobaczę cokolwiek.
Mój kolega z którym jadę to może spędzić dwa tygodnie w pokoju przy napojach :D ,
ja jadę nad morze, najchętniej bez ruszania auta , najwyżej do sklepu co dwa-trzy dni, czy na wycieczkę.
I to jedyny wyznacznik.

Pozdrawiam z już ciepłego Wrocławia.
Jacek


Każdy region Chorwacji jest godny polecenia. Ja byłem Na Istrze w Rovinj i Puli. Minusem tych miejscowości jest to, że w zasadzie wszędzie trzeba się liczyć minimum z 0,5 do 2 km dojazdu do plaży. W zależności od kwatery. W każdej tej miejscowości są domy w odległości do 300-400 metrów, ale to trzeba już rezerwować. W lipcu jesteś bez szans. Plusem ogromnym są piękne plaże. Trawiaste, zadrzewione -są miejsca, gdzie w zasadzie siedzi się w lesie na plaży.
Byłem na wyspie Krk, ale podobalo mi się najmniej. Oczywiście większości pewnie się podoba, każdy ma inne preferencje. Byłem też koło Splitu w Podstranie. Tam można znaleźć domy na samej plaży. Do Podstrany około 1200 km z Wrocławia, na Istrę około 1000.
Najlepiej jak znajdziesz sobie jakieś miejsce i poprosisz o komentarz, na grupie ludzie byli wszędzie, zawsze ktoś skomentuje i pomoże podjąć decyzję. Może też ktoś Ci wyśle na priva ofertę, ja tak kiedyś dostałem, ale nie skorzystałem.
Pisz jak coś Ci się spodoba.
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 20.04.2019 16:00

chce się wybrać do zivogosce, czy polecacie, czy znajdują się jakieś atrakcje w okolicy, sklepy, knajpy?
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 20.04.2019 17:59

Wybieram się do zivogośce porat, czy mogłabym prosic o kiolka informacji nt samej okolicy. Czy jest tam jakis sklep, knajpa, i czy są jakieś atrakcje w okolicy. Czy są może jakieś sciezki prowadzące w góry ? Pozdrawiam i dziękuje

arturescu napisał(a):Spróbuj Villla Brajković w Blato. Przy samej plaży. Płaciliśmy tam 190 euro za duży apartament z 3 sypialniami. Też dla 7 osób. Dzieci upakowaliśmy we jednej sypialni. Zależy kiedy jedziesz, miejsce bardzo atrakcyjne i na wysoki sezon podejrzewam, że już mają rezerwacje.

Fajna jest też Villla Nil.
Sorbetka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.04.2019
Poszukiwany apartament lub domek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sorbetka » 20.04.2019 19:16

Cześć,
Na przełomie sierpień/wrzesień w 4 osoby (w tym dwie osoby w starszym wieku) chcemy się wybrać do Chorwacji, a konkretnie interesuje nas region Kvarner. W planach mamy zwiedzanie wyspy Krk (szczególnie miasto Krk) i Plitvickich Jezior. Czy może ktoś polecić mi jakąś dobrą miejscówkę? Apartament z kuchnią lub mały domek. Zależy mi aby do morza nie było zbyt daleko (max 500-700 metrów) i stromo, a w okolicy znajdowały się jakieś fajne knajpki. Za wszelkie propozycje z góry dziękujemy :)
AgaKar
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKar » 23.04.2019 18:52

W jaki sposób rezerwujecie apartamenty/noclegi w Cro? Za pośrednictwem portali typu booking.com czy bezpośrednio u właścicieli? Wiem że są też inne strony z ofertami noclegów. Możecie polecić jakiś bezpieczny sposób rezerwacji?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2019 18:57

AgaKar napisał(a):W jaki sposób rezerwujecie apartamenty/noclegi w Cro? Za pośrednictwem portali typu booking.com czy bezpośrednio u właścicieli? Wiem że są też inne strony z ofertami noclegów. Możecie polecić jakiś bezpieczny sposób rezerwacji?

Ja rezerwowałem bezpośrednio u właścicieli drogą mailową.
Zawsze było bezpiecznie.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.04.2019 19:22

Agnieszko, w Chorwacji rezerwuję zawsze bezpośrednio u właściciela.
W innych krajach też tak się staram, zwłaszcza na dłuższe pobyty.
Czasem właściciele proponują tyle, ile widać w ich ofercie na booking. Często jednak można zarezerwować taniej. No i oczywiście można negocjować cenę mailowo, jeśli gospodarz jest elastyczny.
AgaKar
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKar » 23.04.2019 19:26

Bardzo Wam dziękuję :D A może macie jakieś namiary na godny polecenia apartament w Primosten?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.04.2019 19:39

AgaKar napisał(a):A może macie jakieś namiary na godny polecenia apartament w Primosten?

Niestety, nie. W Primošten nigdy nie mieszkałam, dla mnie zbyt tłoczny w sezonie, choć miasteczko na pewno warte jest odwiedzenia, starówka bardzo mi się podobała. Obawiam się, że w banku kwater też nic nie znajdziesz. Możesz jednak wyszukać jakieś relacje z Primošten i zapytać o kwatery autorów.
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
np.:
dziwna-para-primosten-i-sutivan-2018-t54669-15.html#p2025777
Ja jednak rzadko korzystam ze sprawdzonych miejsc, raczej wybieram z dostępnych w necie ofert te, które położeniem i ceną dokładnie wpasowują się w moje własne potrzeby, a potem "prześwietlam" je w necie. Zawsze można też na forum zapytać o opinie o wybranej kwaterze.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2019 19:57

AgaKar napisał(a):Bardzo Wam dziękuję :D A może macie jakieś namiary na godny polecenia apartament w Primosten?

sprawdzone-noclegi-w-primosten-t47188.html
primosten-polecam-t41431.html
primosten-villa-maria-t22953.html
villa-knez-primosten-t53096.html
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 24.04.2019 06:02

AgaKar napisał(a):Bardzo Wam dziękuję :D A może macie jakieś namiary na godny polecenia apartament w Primosten?

W myśl zasady "człowiek pomoże - człowiekowi pomogą" polecam ta miejscówkę w Primosten zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i dodatkowo link do ich strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Nie jest ona w centrum ale nie jest to wielka wada. Byłem tam w 2017 r. i bardzo mile wspominam to miejsce.
Patka15222
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka15222 » 24.04.2019 10:46

Dzień dobry,
szukam noclegu dla 3 osób (2 osoby dorosłe i dziecko w wieku 11 lat) w miejscowości Vodice w terminie od 09.08.2019 do 16.08.2019. Proszę o jakieś kontakty propozycje w cenie ok 45-60EUR Dziękuję za pomoc :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2019 10:54

Patka15222 napisał(a):Dzień dobry,
szukam noclegu dla 3 osób (2 osoby dorosłe i dziecko w wieku 11 lat) w miejscowości Vodice w terminie od 09.08.2019 do 16.08.2019. Proszę o jakieś kontakty propozycje w cenie ok 45-60EUR Dziękuję za pomoc :)

Witam.
dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html
dudzis
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudzis » 24.04.2019 12:56

Patka15222 napisał(a):Dzień dobry,
szukam noclegu dla 3 osób (2 osoby dorosłe i dziecko w wieku 11 lat) w miejscowości Vodice w terminie od 09.08.2019 do 16.08.2019. Proszę o jakieś kontakty propozycje w cenie ok 45-60EUR Dziękuję za pomoc :)


witam
apartamenty ma polak dogadasz sie bez problemu apartament jest dalej od wody ale przynajmniej jest spokój zobacz sprawdź jak pasuje to udanych wakacji

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... ZG3MK5kUb0

ps
mam nadzieje że mnie moderator nie zlinczuje ale ona nie ma priva
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2019 13:11

dudzis napisał(a):witam
apartamenty ma polak dogadasz sie bez problemu

ps
mam nadzieje że mnie moderator nie zlinczuje

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone