Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009
Primosten - villa Maria

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 17.05.2009 13:37

Villa Maria w Primosten. Czy ktoś może tam był i mógłby się wypowiedzieć czy warto tam pojechać?
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 17.05.2009 19:46

Witam, my tez w tym roku do Primosten:)

szukam we wszelkich mozliwych miejcach na rozmych stronach korzystajac z forum Cro namietnie
ale wiadomo ciagle ma obawy aby cos znalezc dobrego i w dobrej cenie co by to nie oznaczalo tym bardziej ze mamy urlop w samym sezonie bo II pol lipca

czytalam o tej willi Maria tez i wsrod wielu innych nie wiem co wybrac
a przejrzalam juz cala mase:(

wliczajac tez sronke infoadriatic i wielw wiele innych
chce znalezc cos blisko plazy bo z 2 dzieci jedziemy i z łagodnym zejsciem do morza przez to.

niestety nie mam wiedzy jak wyglada Primosten (jak na przyklad znam polskie Dzwirzyno i wiedzialabym w ktorym miejscu bym chciala znalezc kwatere)

Pozdrawiam Ania
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 17.05.2009 20:06

Jeszcze zastanawiamy się nad apartamentem Jerko, ale tam jest restauracja i trochę się boimy hałasu. Może ktoś coś polecić w Primosten blisko morza i centrum. Jedziemy z 4-letnim dzieckiem.
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 17.05.2009 20:11

Ustronianko sama nie wiem co wybrać, bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii :(
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 17.05.2009 20:17

A kiedy jedziecie dokladnie?

moze wyjdzie na to ze sie spotkamy gdzies:)
my mamy urlop od 20 lipca wiec w tym okresie sciagamy :)
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 17.05.2009 20:56

My jedziemy w czerwcu. W Marii chcieli 50% zaliczki i nie dają rabatów (chyba, że mój małżonek nie negocjuje za dobrze), a w Jerko chcą 20% zaliczki i dali nam rabat, zatem zdecydowaliśmy się na Jerko.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.05.2009 11:12

Ja tez mysle o Primosten w czerwcu, tylko w ciemno. Zobaczymy czy uda nam sie cos fajnego trafić.
www222
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) www222 » 18.05.2009 14:16

Polecam w Primosten zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a w szczególności apartament Katja (A4) - to NIE reklama - bo byłem w zeszłym roku.
Promosten piękny (okolice również) więc za tydzień jadę znowu !!
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.05.2009 18:35

Generalnie chce cos tanszego, jesli nie znajdę w Primostenie bede próbować w Rogoźnicy (jak sie przeglada internet vceny wadają sie niższe).
Zastanawiam sie czy jest w ogóle realne znaleźć w Primostenie w okresie 14-26 czerwca cos max do 48E za 4 osobowy apartament(12E od łepka). Czy lepiej od razu uderzac do Rgoźnicy.
www222
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) www222 » 19.05.2009 13:49

Generalnie apartament o któym wspomniałem można nazwać komfortowym - 2 sypialnie (jedna duuuża), duży pokój dzienny z wyposażoną (nieźle) kuchnią + wypoasiony taras na któym można śniadać. Widok z okna dość bajeczny. Do wody 10 metrów, do plaży 200, do centrum miasta 300 m. Zaprawdę lepiej niż na kiepskich zdjęciach. Widziałem tańsze apartamenty w Primosten więc sądzę że za 48 euro na pewno coś znajdziecie. Powodzenia, ja wyjeżdżam za 9 dni, huhu!!
kamsa
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 14.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamsa » 19.05.2009 14:01

www
Takiemu to dobrze!! więc czekamy na relacje po przyjeździe. My dopiero w lipcu...
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 19.05.2009 14:35

www222 napisał(a): Powodzenia, ja wyjeżdżam za 9 dni, huhu!!


Zazdroszę ja jeszcze muszę czekać 25 dni ... no i mysle ze jakaś fotorelacje moze powstanie :)
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 19.05.2009 18:48

Czy ktoś wie coś na temat apartamentu Jerko w Primosten? Znajduje się tam również restauracja. Do piątku musimy podjąć decyzję.
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 19.05.2009 23:44

zerknelam na Jerko w necie i ceny mnie troche powalily:(

a wyglada fajnie
przy czym faktycznie warto dowiedziec sie opinni kogos kto był.
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 20.05.2009 22:19

Chyba jednak Villa Maria. Gdyby ktos cos wiedział jak tam jeste to będę wdzięczna za odpowiedź.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten - villa Maria
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone