Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna i white stone villa 43

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ptaku666
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.01.2020
Promajna i white stone villa 43

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptaku666 » 19.05.2021 16:40

Hej,
co myślicie o miejscowości Promajna i Hotelu white stone villa 43 ? Pytam osoby które były w tych dwóch miejscach. Wybieram sie tam rodzinnie z małym dzieckiem 3 lata i nie wiem czy to będzie dobre dla nas miejsce. Czy jest tam w okolicy jakaś plaża ktora nie jest tak toczna jak ta główna ? pozdrawiam
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 19.05.2021 20:14

Byliśmy w Promajnie dwa lata temu z niespełna dwuletnim wtedy synkiem. Krótko mogę Ci tylko odpowiedzieć iż w tym roku ponownie z synkiem odwiedzimy Promajne końcem sierpnia i początkiem września. Dla nas to świetna miejscowość na pobyt z dzieckiem.
Gdybyś chciał coś wiedzieć więcej to zapraszam do prywatnej wiadomości.
ptaku666
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptaku666 » 20.05.2021 07:42

Twister85 napisał(a):Byliśmy w Promajnie dwa lata temu z niespełna dwuletnim wtedy synkiem. Krótko mogę Ci tylko odpowiedzieć iż w tym roku ponownie z synkiem odwiedzimy Promajne końcem sierpnia i początkiem września. Dla nas to świetna miejscowość na pobyt z dzieckiem.
Gdybyś chciał coś wiedzieć więcej to zapraszam do prywatnej wiadomości.


niestety nie mam uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. Możesz cos napisać czy jest jakaś plaża w okolicy która nie jest tak zaludniona jak ta główna. Na filmikach i zdjeciach widziałem że tam jest dużo ludzi a nie koniecznie mam na to ochotę.
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 21.05.2021 23:24

W kierunku Baśki Vody jest deptak betonowy, na tym odcinku jest co najmniej kilka mniejszych plaż gdzie czasem można być samemu przez większość czasu. Sama Promajna świetna na pobyt z dzieckiem, plaża spora, jest dużo drzew piniowych które dają cień, kilka restauracji gdzie rano kawe podają praktycznie w Adriatyku. W pobliżu z jednej strony Baśka Voda z drugiej Makarska, jest gdzie podjechać dla urozmaicenia.
ptaku666
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptaku666 » 27.07.2021 14:24

Jestem juz po. Co do miejscowosci jak dla mnie taka sobie, przeraża ogrom ludzi jaki tam panuje. Jest duza baza noclegowa przez co jest tez i duzo turystów. Ogólnie jak dla mnie za tłoczno. Co do hotelu to sam w sobie hotel jest ok, ma podziemny garaż co uważam za duży plus, niestety największym minusem jest jego umiejscowienie. Na samej górze miejscowości. Trzeba sie wspinać ostatnie dwie uliczni pod naprawde strome wejscie. Przy lipcowych upałach to była okropna męka. Do tego stopnia że nie chciało sie chodzić na plaże a tym bardziej wracać ... Jednym słowem ja więcej tam nie pojadę.
Stefan_cro
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefan_cro » 23.05.2023 09:04

Twister85 napisał(a):Byliśmy w Promajnie dwa lata temu z niespełna dwuletnim wtedy synkiem. Krótko mogę Ci tylko odpowiedzieć iż w tym roku ponownie z synkiem odwiedzimy Promajne końcem sierpnia i początkiem września. Dla nas to świetna miejscowość na pobyt z dzieckiem.
Gdybyś chciał coś wiedzieć więcej to zapraszam do prywatnej wiadomości.


Cześć,
Czy mógłbyś proszę polecić coś w Promajnie jak masz przetestowane?:)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Promajna i white stone villa 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone