Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aga88
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga88 » 01.07.2019 12:29

Witam jadę do Promajny w piątek w ciemno mam nadzieję że znajdę jakiś wolny apartament dla 2 osób :) jak nie to będzie trzeba coś szukać w okolicy :) poczytałam sobie i widzę że to chyba był trafny wybór :) już się nie mogę doczekać :)
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 02.07.2019 11:38

Dla 2 osób może być łatwiej, ja szukałem w marcu i kwietniu dla 4+2 i niestety, ale nic godnego uwagi w akceptowalnej dla mnie cenie (max 140E) nie znalazłem.
Byłem w zeszłym roku i dla mnie ta miejscowość jest idealna, ale ja jadę z dziećmi i skupiam się na tym, żeby im niczego nie brakowało i żeby ja miał wszędzie blisko i mało do noszenia ;))
Udanego wypoczynku :)
coolin
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolin » 04.07.2019 11:37

Aga88 napisał(a):Witam jadę do Promajny w piątek w ciemno mam nadzieję że znajdę jakiś wolny apartament dla 2 osób :) jak nie to będzie trzeba coś szukać w okolicy :) poczytałam sobie i widzę że to chyba był trafny wybór :) już się nie mogę doczekać :)

Jestem w Bratusiu i są wolne kwatery, w Promajnie widziałem wolne koło straży.
dido6600
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dido6600 » 08.07.2019 10:50

Witam, w piątek tj. 12 lipca wieczorem wyjeżdżam do Promajny - nie mam nagranego noclegu - jadę w ciemno, czy ktoś może mi polecić jakiś nocleg w tej miejscowości (2+2dzieci). Proszę jeszcze o informację jakie ceny noclegów.
Z góry dziękuję.
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 09.07.2019 08:11

W ciemno, z dziećmi ? Ja noclegu szukałem tam już w marcu i nic sensownego nie znalazłem. A byłem tam rok wcześniej i miałem namiary na ciekawsze miejscówki - miejsc brak. Teraz może jest inaczej, ale booking mówi co innego. Chyba, że cena nie jest dla Ciebie żadną przeszkodą to nocleg znajdziesz zawsze.
dido6600
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dido6600 » 16.07.2019 19:10

Jestem obecnie w Promajna - jak pisałem tak pojechałem z 2ką dzieci w ciemno - noclegów do wyboru do koloru. Pozdrawiam.
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 17.07.2019 16:25

Te blisko plaży też ? Kurcze, szukałem na bookingu i airbnb i niczego nie wówczas nie znalazłem :/
luki19921
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki19921 » 18.07.2019 08:44

Od 2 tygodni jestem w Promajnie i potwierdzam, że wolnych apartamentów jest mnóstwo. Co chwile ktoś zaczepia czy nie potrzeba noclegu, minusem jest to, że większość ma z góry ustalona możliwią długość pobytu (6-7 nocy).

Ja od kilku lat do Chorwacji przywożę EURO, bo dużo bardziej się to opłaca, ale jak ktoś planuje wymieniać PLN na kuny, to ABSOLUTNIE ODRADZAM kantory w Promajnie. Za 1 zł dają wszędzie 1.3 kuny. Polecam przejść się do Baśki Vody na Pocztę - kurs jest 1.66, wiec przy większej kwocie naprawdę robi sie bardzo odczuwalna różnica. W kantorach w Baśce kursy podobne jak w Promajnie..
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 18.07.2019 11:14

To mega duże zaskoczenie, widocznie nie wszyscy ogłaszają się na tych portalach. Gdybym ja to wiedział przed dokonaniem rezerwacji... no nic, w tym roku Igrane, a w przyszłym pewnie powrócę do Promajny :)
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 21.07.2019 18:47

Witam,

Jesteśmy kilka dni po wyjeździe z Promajny. Przed wyjazdem nie mieliśmy zbyt wielu informacji na temat samej mieściny (może dlatego że nie jest zbyt duża). Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie miejscowości to postaram się pomóc.
Oczywiście miejsce jak najbardziej polecam.

Pozdrawiam
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 21.07.2019 21:30

Gdzie na miejscu polecasz dobre jedzenie, oraz czy jest jakiś mały bazar ze świeżymi owocami?
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 21.07.2019 21:52

Twister85 napisał(a):Gdzie na miejscu polecasz dobre jedzenie, oraz czy jest jakiś mały bazar ze świeżymi owocami?


Z restauracji najbardziej mogę polecić Gastro. Mają duży wybór, próbowaliśmy różnych dań i się nigdy nie zawiedliśmy. Cenowo też jest bardzo przystępnie. Warto mieć jednak stolik pod zadaszeniem, bo z drzew mogą spaść niespodzianki.
Hajduk i Astoria też warte polecenia, ale z tego co pamiętam to cenowo już wyżej.
Dobrą pizzę mają też w knajpie przy plaży Hoja Lero.

Co do bazarów to takiego nie ma. Za mała mieścina, ale są dwa stoiska z owocami. Jedno jest przy przy samej plaży na przeciwko "salonu z grami", a drugie idąc od plaży w kierunku Konzuma. Wydaje mi się że tam mieli lepsze owoce.
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 22.07.2019 14:00

Dziękuję za odpowiedź.

Powiedz mi jeszcze czy szliście może do Baśki Vody ścieżka wzdłuż linii brzegowej i czy ta droga nadaje się na spacer z wózkiem z dzieckiem?
Margo87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 22.07.2019 14:12

Też sobie upodobałam Promajnę na ten rok (w zeszłym roku było Tucepi), ale póki co nie znalazłam w internecie ciekawego apartamentu, albo ceny z kosmosu.
Planujemy jechać od około 30-31 sierpnia ale mamy o tyle trudniej, że zabieramy w tym roku ze sobą na wakacje małego rocznego Pieska maltańczyka. Więc jakby ktoś miał namiary na wolne apartamenty 2+1 w tym okresie w miarę blisko do plaży to będzie wdzięczna.
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 22.07.2019 16:18

Twister85 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź.

Powiedz mi jeszcze czy szliście może do Baśki Vody ścieżka wzdłuż linii brzegowej i czy ta droga nadaje się na spacer z wózkiem z dzieckiem?


Wycieczkę do Baski z wózkiem jak najbardziej możecie zaplanować. Jest cały czas asfalt, trzeba tylko uważać wieczorem na jakieś muszki/komary itp. bo przechodzi się przez lasek w Basko Polje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone