Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
julkla
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) julkla » 26.08.2010 14:54

cro_hrubek napisał(a):Ja również zachęcam do odwiedzenia tej miejscowości. Byliśmy tam w czerwcu 2005 r. Mieszkaliśmy dosłownie 5 - 10 m od plaży - w domu przy ulicy biegnącej wzdłuż plaży ;) Atmosfera panująca w miasteczku, plaża i lokalizacja apartamentu - rewelacja !!
Najlepszy dowód to fakt, iż już w lipcu tego roku jedziemy tam ponownie - zarezerwowaliśmy apartament "płot w płot" z tym z 2005 r.

Jeśli będę mógł w czymś pomóc - proszę pytać (dysponuję też zdjęciami). Oczywiście na pytania dotyczące cen w sklepach i/lub restauracjach nie odpowiem z racji upływu czasu :D

Pozdrawiam


Jeżeli można proszę o namiary na apartament.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
julkla
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) julkla » 26.08.2010 15:13

[quote="julkla"][quote="dede"][quote="natkanpl"]W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd[/quot
Witam wszystkich.
Poszukuję sprawdzonej kwatery w miejscowości Promajna na Riwierze Makarskiej dla 5 osób w tym 3 dzieci.Dwa dni spędzone na poszukiwaniach nie dały niestety rezultatów, albo cena zaporowa około 100 EU na przełomie czerwca i lipca, czyli przed sezonem to trochę dużo, lub brak 5 osobowych apartamentów.
W tej sytuacji jestem zmuszona prosić o pomoc bo miejscowości się po prostu zakochałam, ewentualnie jeśli już nie znajdziemy może być Mala Duba lub Blato.
Z góry dziękuję za pomoc.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 26.08.2010 17:36

Byliśmy w miejscowości Promajna na przełomie czerwca/lipca i moge tą miejscowość polecić każdemu. Piękna plaża i cień na niej dzieki dużej ilości drzew. Piękna promenada do Baskiej przez Baskie Pole, po drodze duzo uroczych zatoczek a w druga stronę można przejść się do Krwawicy a dla wytrwałych nawet do Makarskiej.
Do kwateryu mieliśmy kawałek - około 5-10 min, zależy czy chciało się być na bardziej czy mniej zatłoczonej plaży.
Zastanawiam się gdzie pojedziemy w przyszłym roku i każda miejscowość jakoś mi nie pasuje, po prostu tam było super!
meniu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) meniu » 09.02.2011 17:03

Proszę o podanie sprawdzonej kwatery dla 2 par w okolicach promajny. Jadę pierwszy raz. email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
slowdiver
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) slowdiver » 08.06.2011 11:53

Witam,

Zainspirowany wypowiedziami na forum i informacjami, które znalazlem w necie zainteresowalem sie spedzeniem tegorocznych wakacji w Promajna. Chcialbym miec spokoj, ladna plaze, a wieczorem (jesli najdzie ochota) mozliwosc pojscia do bardziej ruchliwej miejscowosci. Czy moglbym prosic jakas uczynna osobe o podanie mi sprawdzonego namiaru na niezbyt drogi apartament w tej miejscowosci? 2+2. Szukalem w sieci i ceny podobne jak w Makarskiej :( No chyba, że 90-100 EUR / doba za 2 pokoje 2-osobowe to rowniez normalna cena w miejscowości Promajna? Z gory Dzieki,. Moj mejl: slay(malpa)post(kropka)pl
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 03.07.2011 22:22

Odkopuję nieco temat, czy będzie ktoś tak uprzejmy i poda jakiś namiar na kwaterke 2+1 w miejscowości Promajna? Dzięki. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kasiekmotyczka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiekmotyczka » 20.07.2011 14:45

Właśnie wróciłam z Cro. Byłam z rodzinką w Promajnie. Pojechaliśmy w ciemno. Trafiliśmy na nowo wybudowany dom z apartametami. Za apartament 4 osobowy ( 4 letnia córeczka spała ze mną i mężem na szerokim łóżku w sypialni a para, która nam towarzyszyła na rozkładanym jamniku w salonie) zapłaciliśmy 65 euro. Właścicielka nie miała wydać, więc nawet tak zaokrągliła cenę za cały pobyt, że wyszło około 63 euro.
Warunki super. Wszystko nowe, klima, basen (3x5m), grill, duży parking, pralka, suszarki, które można wziąć na swój taras, żelazko. Z właścicielką trochę ciężko się dogadać bo jest Serbką ale w kwestii wolnych terminów to telefonicznie czy meilowo chyba da radę. Jak coś to piszcie, mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 20.07.2011 14:53

kasiekmotyczka napisał(a):Właśnie wróciłam z Cro. Byłam z rodzinką w Promajnie. Pojechaliśmy w ciemno. l


A czy możesz napisać, jak na chwile obecna wygląda w Promajnie kwestia kwater? Długo szukaliscie? A jak tam samo miasteczko i najbliższa okolica? Polecasz jakies ciekawe miejsca? Bede tam za kilkanascie dni :) Może wkleisz kilka fot (zdjęć nigdy dość :)? Pozdrawiam
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 20.07.2011 22:05

tutaj znajdziecie trochę wiadomości o Promajnej. Dla ceniących spokój idealne miejsce. :mrgreen:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 21.07.2011 08:15

skywalker_01 napisał(a):tutaj znajdziecie trochę wiadomości o Promajnej. Dla ceniących spokój idealne miejsce. :mrgreen:


Dzięki za linka. Zadałem Ci pytanie w Twoim wątku :)
kasiekmotyczka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiekmotyczka » 22.07.2011 19:15

Do Promajny przyjechaliśmy 3 lipca (niedziela) rano. Nie szukaliśmy długo. Najpierw zatrzymaliśmy się przed pierwszym z brzegu domem bo siedzieli przed nim ludzie. Tam były wolne tylko duże apartamenty powyżej 6 osób. Właściciel sąsiedniego apartamentu przysłuchujący się naszej rozmowie zaproponował, że zaprowadzi nas do znajomej, która ma wolne apartamenty(on miał za drogo jak dla nas). Byłam w szoku, ciekawe czy u nas tak by sobie podsyłali klientów. I tam już zostaliśmy, nie szukaliśmy dalej, wiec ciężko mi ocenić jak było z wolnymi apartamentami, ale jak się szło na plażę to prawie przed każdym domem stała tabliczka, ze maja wolne miejsca.
OD 15 lipca Chorwacja przeżywa oblężenie Niemców także może nawet jadąc w ciemno lepiej zadzwonić w pare miejsc czy mają coś wolnego.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.07.2011 19:21

Chorwaci sobie wzajemnie pomagają.
Wyjątek stanowią Ci, którym się z wynajmami nie wiedzie/wiedzie...
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015
Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 25.04.2016 17:46

Witajcie. :papa:

wybieram się do Promajny w teminie 25.06.-09.07. :hut:

Czy ktoś wybiera się do Promajny :?:

Czy ktoś może był :?:

Jak tam jest z knajpkami, sklepami,pekarą itd :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.04.2016 17:53

pola84 napisał(a):Witajcie. :papa:


Hej

pola84 napisał(a):wybieram się do Promajny w teminie 25.06.-09.07. :hut:

Czy ktoś wybiera się do Promajny :?:


kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2016-t49379.html

pola84 napisał(a):Czy ktoś może był :?:

Jak tam jest z knajpkami, sklepami,pekarą itd :D


promajna-t15069.html
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 25.04.2016 18:20

dziękuję bardzo za odpowiedź.Już przeglądałam te stronki,ale liczyłam że ktoś odezwie się i poda bardziej aktualne informację z 2015 r.

Może ktoś się odezwie kto jedzie w tym roku :D

Pozdrawiam :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone