Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 09.02.2008 21:27

Ja również zachęcam do odwiedzenia tej miejscowości. Byliśmy tam w czerwcu 2005 r. Mieszkaliśmy dosłownie 5 - 10 m od plaży - w domu przy ulicy biegnącej wzdłuż plaży ;) Atmosfera panująca w miasteczku, plaża i lokalizacja apartamentu - rewelacja !!
Najlepszy dowód to fakt, iż już w lipcu tego roku jedziemy tam ponownie - zarezerwowaliśmy apartament "płot w płot" z tym z 2005 r.

Jeśli będę mógł w czymś pomóc - proszę pytać (dysponuję też zdjęciami). Oczywiście na pytania dotyczące cen w sklepach i/lub restauracjach nie odpowiem z racji upływu czasu :D

Pozdrawiam
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 09.02.2008 21:56

cro_hrubek napisał(a):Ja również zachęcam do odwiedzenia tej miejscowości. Byliśmy tam w czerwcu 2005 r. Mieszkaliśmy dosłownie 5 - 10 m od plaży - w domu przy ulicy biegnącej wzdłuż plaży ;) Atmosfera panująca w miasteczku, plaża i lokalizacja apartamentu - rewelacja !!
Najlepszy dowód to fakt, iż już w lipcu tego roku jedziemy tam ponownie - zarezerwowaliśmy apartament "płot w płot" z tym z 2005 r.

Jeśli będę mógł w czymś pomóc - proszę pytać (dysponuję też zdjęciami). Oczywiście na pytania dotyczące cen w sklepach i/lub restauracjach nie odpowiem z racji upływu czasu :D

Pozdrawiam


Podaj proszę namiary na apartamenty adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam,
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 10.02.2008 10:21

Witam! Ja również podłączam się o prośbę o namiar na apartament. Może wrzucisz jakieś zdjęcie. / adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. /Pozdrawiam!
Ataner
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 22.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ataner » 23.03.2008 19:06

antyma napisał(a):
cro_hrubek napisał(a):Ja również zachęcam do odwiedzenia tej miejscowości. Byliśmy tam w czerwcu 2005 r. Mieszkaliśmy dosłownie 5 - 10 m od plaży - w domu przy ulicy biegnącej wzdłuż plaży ;) Atmosfera panująca w miasteczku, plaża i lokalizacja apartamentu - rewelacja !!
Najlepszy dowód to fakt, iż już w lipcu tego roku jedziemy tam ponownie - zarezerwowaliśmy apartament "płot w płot" z tym z 2005 r.

Jeśli będę mógł w czymś pomóc - proszę pytać (dysponuję też zdjęciami). Oczywiście na pytania dotyczące cen w sklepach i/lub restauracjach nie odpowiem z racji upływu czasu :D

Pozdrawiam



Jestem od wczoraj na forum, a Chorwacja to dla mnie fantastyczne miejsce , będzie to mój ósmy pobyt i spadacie mi z nieba z Promajną . Mam opracowany temat pod kątem pól namiotowych , jednak w tym roku planuję apartament na R.M. w małym i cichym miasteczku.
Proszę o namiary na wasze kwaterki. Z góry wwwwwielkie ddddddzięki. Służę info na temat pól namiotowych . Cudownie jest poczytać na forum o Chorwacji , już czuję zbliżający się czas idylii i zapomnienia.
Pozdrawiam i proszę o namiary. e-mail--- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 24.03.2008 09:57

Troszkę się zagapiłem - ale lepiej późno niż wcale :D

Tutaj jest trochę więcej informacji
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18223&highlight=
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 24.03.2008 21:11

Witam! Dzięki za info, w międzyczasie udało mi sie znaleźć ten wątek także jestem bogatszy o te kilka informacji. Jeśli nie jest to zbyt natrętne / wścibskie/ pytanie to możesz podać ile płacisz za ten apartament w tym roku, bo jak sobie dobrze przypominam to na ich stronie nie ma cen. Pozdrawiam!
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 28.03.2008 00:20

cro_hrubek napisał(a):Troszkę się zagapiłem - ale lepiej późno niż wcale :D

Tutaj jest trochę więcej informacji
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18223&highlight=


próbowałam wysłć z tej podanj stony maila aby zapytać o wolne miejsca w tej willi ale za każdym razem strona wygasza sie. Macie jakieś inne konketne namiary. Proszę podajcie je nalepiej na forum jak to zrobił p. Adam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 28.03.2008 09:48

zosia2005 napisał(a):
cro_hrubek napisał(a):Troszkę się zagapiłem - ale lepiej późno niż wcale :D

Tutaj jest trochę więcej informacji
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18223&highlight=


próbowałam wysłć z tej podanj stony maila aby zapytać o wolne miejsca w tej willi ale za każdym razem strona wygasza sie. Macie jakieś inne konketne namiary. Proszę podajcie je nalepiej na forum jak to zrobił p. Adam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję


Ja kontaktowałem się poprzez poniższy e-mail i nie było żadnych problemów
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Nie korzystałem z formularza na stronie.
Zdarzyło mi się nawet wyslać SMSa na komórkę właściciela z pytaniem czy dotarła zaliczka - oddzwonił i potwierdził :D

Pozdrawiam
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 30.03.2008 15:21

cro_hrubek!
Dziękuję spróbowałam, ale zapisałam im wiaomość po angielsku i nie wiem czy to rozczytają. Jak sie z nimi dogadywaliście?. Mógłbys mi powiedzieć jakie tam są ceny np. apartament 2+1 koniec czerwca/początek lipca?
Pa!
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 31.03.2008 11:03

zosia2005 napisał(a):cro_hrubek!
Dziękuję spróbowałam, ale zapisałam im wiaomość po angielsku i nie wiem czy to rozczytają. Jak sie z nimi dogadywaliście?. Mógłbys mi powiedzieć jakie tam są ceny np. apartament 2+1 koniec czerwca/początek lipca?
Pa!


Witaj
E-maile i SMSa pisałem po chorwacku (dzięki przemiłym użytkownikom forum, którzy tłumaczyli teksty niemalże "na zawołanie"). Natomiast rozmowa telefoniczna odbyła się w języku "polsko-nijako-chorwackim" 8O :D z przewagą "nijakiego" :D :D ale bez trudu wyjaśniliśmy niejasności.

Ceny - hmmm tutaj raczej nie pomogę bo jadę w innym (i niestety tym najdroższym :( ) terminie. A więc chyba musisz poczekać na info od gospodarza.

Pozdrawiam
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 01.04.2008 17:13

cro-hrubek!
O dziwo otrzymałam odpowiedż w języku angielskim! Nie wiecie jak załatwić rachunek za nocleg wakacyjny do maja do zakładu pracy (tak by go uznali), bo w tym roku są też dopłaty do wypoczynkiu zagranicznego.Dzięki, pozdrawiam.
Andy4
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andy4 » 10.08.2008 20:26

natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd

daj no i mię też namiary, ino gibko pliz :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
spasiba
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 11.08.2008 10:54

Witam.
Jeśli to nie problem tez prosze o namiary na takie noclegi. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav.
princess_lu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) princess_lu » 11.08.2008 11:41

To i ja się dołączam do powyższych próśb i też poproszę o namiary na apartament na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
julkla
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) julkla » 26.08.2010 15:52

dede napisał(a):
natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd[/quote

Witam! Jeśli nie stanowiłoby to problemu to chciałbym poprosić o jakieś namiary na apartament w którym byliście - będę wdzięczny. Pozdrawiam!
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Przyłaczam sie do prośby
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone