Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojtek51
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek51 » 01.07.2007 22:17

natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd


Czy można prosić adres na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 01.07.2007 22:32

adam_cro napisał(a):
Darek9634 napisał(a):
natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd

My wyjeżdżamy w ten czwartek i jeden tydzień planujemy spędzić właśnie w Promajnie. Masz namiary na ten apartament ?


Witam!
Własnie wróciłem z weekendu z cro, byłem u znajomych w Promajnie.
Wszystko jak zawsze rewelacja, jak chcesz to podaj mail, to wyśę ci namiary
pozdrav
adam_cro


Mogę sie załapać na ten adres?
wycięłam mój adres
mejlowy,juz niepotrzebny
Ostatnio edytowano 24.07.2007 10:26 przez to ja ewa, łącznie edytowano 1 raz
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 01.07.2007 22:46

to ja ewa napisał(a):
adam_cro napisał(a):
Darek9634 napisał(a):
natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd

My wyjeżdżamy w ten czwartek i jeden tydzień planujemy spędzić właśnie w Promajnie. Masz namiary na ten apartament ?


Witam!
Własnie wróciłem z weekendu z cro, byłem u znajomych w Promajnie.
Wszystko jak zawsze rewelacja, jak chcesz to podaj mail, to wyśę ci namiary
pozdrav
adam_cro


Mogę sie załapać na ten adres?



necer małpaWYTNIJ TO I WSZYSTKIE SPACJE poczta. onet. pl


Daję adres na forum:
Pension IKO
Promajna, ul. Puntin 13 - przy restauracji (smacznie) Astoria
tel do właścicielki VERA - proszę ją pozdrowić od Adama - +385917556236

pozdrav
adam_cro
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 02.07.2007 14:12

OK. Dzięki za info. Jeżeli będzie wolne, pewnie skorzystamy z namiarów.
Gaweł-Wawa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gaweł-Wawa » 23.07.2007 14:51

adam_cro napisał(a):
Darek9634 napisał(a):
natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd

My wyjeżdżamy w ten czwartek i jeden tydzień planujemy spędzić właśnie w Promajnie. Masz namiary na ten apartament ?


Witam!
Własnie wróciłem z weekendu z cro, byłem u znajomych w Promajnie.
Wszystko jak zawsze rewelacja, jak chcesz to podaj mail, to wyśę ci namiary
pozdrav
adam_cro
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 25.07.2007 12:06

Ostatecznie mieszkaliśmy tu :

Obrazek] Obrazek

Co do lodów to w budce w centrum były po 6 kun, trochę dalej po 5 kun.
Najlepsze lody były jednak w Baska Voda i w Makarskiej po 5 kun.
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 29.01.2008 11:29

[quote="natkanpl"]W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd[/quote

Witam! Jeśli nie stanowiłoby to problemu to chciałbym poprosić o jakieś namiary na apartament w którym byliście - będę wdzięczny. Pozdrawiam!
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 08.02.2008 14:02

adam_cro napisał(a):
Darek9634 napisał(a):
natkanpl napisał(a):W Promajnie i chyba każdej małej miejscowości do plusów nalezy zaliczyć Tanie lody i arbuzy czego nie mozna powiedziec już o Makarskiej dlatego dla kogoś jezeli liczy sie cisza i wypoczynek a nie dyskoteki to polecam własnie małe miejscowoasci takie jak Promajna i ceny noclegów duzo nizsze my np z klimą w nwym budynku płacilismy 30 euro za 3 osoby i wszytko w pokoiku było od zmywarki po klime łacznie z pralką tarasem itd

My wyjeżdżamy w ten czwartek i jeden tydzień planujemy spędzić właśnie w Promajnie. Masz namiary na ten apartament ?


Witam!
Własnie wróciłem z weekendu z cro, byłem u znajomych w Promajnie.
Wszystko jak zawsze rewelacja, jak chcesz to podaj mail, to wyśę ci namiary
pozdrav
adam_cro[/quote


Bardzo proszę o namiary, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziekuję i pozdrawiam
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 08.02.2008 14:14

Witam! Jeśli nie będzie to problemem to również przyłączam sie do prośby o namiar na apartament - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam!
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 08.02.2008 15:07

dede napisał(a):Witam! Jeśli nie będzie to problemem to również przyłączam sie do prośby o namiar na apartament - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam!


Pension IKO
Promajna, ul. Puntin 13 - przy restauracji (smacznie) Astoria
tel do właścicielki VERA - proszę ją pozdrowić od Adama - +385917556236
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 08.02.2008 16:36

adam_cro napisał(a):
dede napisał(a):Witam! Jeśli nie będzie to problemem to również przyłączam sie do prośby o namiar na apartament - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam!


Pension IKO
Promajna, ul. Puntin 13 - przy restauracji (smacznie) Astoria
tel do właścicielki VERA - proszę ją pozdrowić od Adama - +385917556236


Dzięki wielkie za info, a strony www nie mają ?żeby obejrzeć kwatery.
Jak będę dzwonić to pozdrowię!
ja również pozdrawiam!
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 08.02.2008 17:11

antyma napisał(a):
adam_cro napisał(a):
dede napisał(a):Witam! Jeśli nie będzie to problemem to również przyłączam sie do prośby o namiar na apartament - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam!


Pension IKO
Promajna, ul. Puntin 13 - przy restauracji (smacznie) Astoria
tel do właścicielki VERA - proszę ją pozdrowić od Adama - +385917556236


Dzięki wielkie za info, a strony www nie mają ?żeby obejrzeć kwatery.
Jak będę dzwonić to pozdrowię!
ja również pozdrawiam!


www nie mają, pewnie nie potrzebują. Vera mówi dobrze po niemiecku, rozumie po polsku. Gdzieś w wątkach o Promajnie załączyłem zdjęcia z zaznaczeniem domu.
pozdrav
adam_cro
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 08.02.2008 18:39

adam_cro napisał(a):
antyma napisał(a):
adam_cro napisał(a):
dede napisał(a):Witam! Jeśli nie będzie to problemem to również przyłączam sie do prośby o namiar na apartament - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam!


Pension IKO
Promajna, ul. Puntin 13 - przy restauracji (smacznie) Astoria
tel do właścicielki VERA - proszę ją pozdrowić od Adama - +385917556236


Dzięki wielkie za info, a strony www nie mają ?żeby obejrzeć kwatery.
Jak będę dzwonić to pozdrowię!
ja również pozdrawiam!


www nie mają, pewnie nie potrzebują. Vera mówi dobrze po niemiecku, rozumie po polsku. Gdzieś w wątkach o Promajnie załączyłem zdjęcia z zaznaczeniem domu.
pozdrav
adam_cro[/quot


Nie mogę znaleźć fotek o których piszesz.Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to bardzo proszę wklej mi na pocztę choćby jedno przedstawiające dom. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrov.
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 09.02.2008 18:38

Bardzo dziękuję za informacje dotycząca apartamentu. Pozdrawiam.
RicardoS
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 11.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RicardoS » 09.02.2008 20:49

Witam wszystkich forumowiczów.Mielismy okazje byc w ubiegłym roku(25 VIII-1 IX) na wypoczynku w Promajnej.Oboje z małżonką zakochalismy sie w tej małej miejscowosci,Jechalismy tam aby dobrze wypocząć od codziennego zgiełku duzego miasta.Jesli ktos za cel sobie stawia wyłącznie wypoczynek, to Promajna jest to strzal w dziesiątkę.Piękna szeroka plaża i cisza...a jak mielismy dosyc smazenia sie na plazy i ochote na większą rozrywkę to piechotą chodzilismy do Baskiej Vody dróżką biegnącą wzdłuż plazy(jakies 3 km- dobry spacer wskazany :D ),ewentualnie jechało się do Makarskiej(6 km).
Mieszkalismy jakies 300 metrów, od plazy, co nie stanowiło problemu,na ul. Vukovarskiej,u przemiłych państwa Milić(30€ za dwie osoby).
A w tym roku plany już są i oczywiscie wybieramy się do Promajny na dłużej. Pozdrawiamy wszystkich CROmaniaków.
P.S. Promajna godna polecenia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone