Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paulapat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulapat » 08.07.2016 09:05

Dziekuje za szybką odpowiedz :) właśnie nie byłam pewna, czy tam dalej nie pojawią się jakieś schodki lub inne utrudnienia wózkowe :) jak zwykle jesteście niezastąpieni :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 08.07.2016 09:07

paulapat napisał(a):Dziekuje za szybką odpowiedz :) właśnie nie byłam pewna, czy tam dalej nie pojawią się jakieś schodki lub inne utrudnienia wózkowe :) jak zwykle jesteście niezastąpieni :)


Z tego co pamiętam to na tej promenadzie są czasami "gorsze momenty", ale bez problemu można je pokonać z wózkiem (mi się udało). No a z Baski, jak będzie Wam mało, można iść dalej, do Breli :D

Możesz też wybrać się z Promajny w drugą stronę, by odwiedzić fajny Bratuš i np. kultowego producenta win, o którym na forum pisano :)
Ostatnio edytowano 08.07.2016 09:09 przez sneer, łącznie edytowano 1 raz
paulapat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulapat » 08.07.2016 09:08

Rozumiem, że w drugą stronę do Bratusia i dalej też damy radę ? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2016 09:25

Dzięki - edytowałem post :wink: bo Wujek G pokazał czas i trasę :idea:
Karolllina
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolllina » 12.07.2016 08:49

A czy kupi się gdzieś świeże ryby?
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.11.2016 23:05

Hej , macie jakis sprawdzony apartament w Promajnie blisko morza dla 4-6 dorosłych i maluszka ?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 28.11.2016 21:18

Zerknij do mojej relacji z Bratusia, może Ci przypadnie do gustu tak jak nam :wink:

Przy okazji Promajna z lotu ptaka :wink:

Daniel_76
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 14.06.2018
Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel_76 » 14.06.2018 15:51

Witam wszystkich serdecznie:)
Mam kilka pytań dot. miejscowości z tematu;) (nigdzie na forum nie znalazłem wpisów na ww temat)
W dniu 6 lipca wybieramy się (4 dorosłych + 2 dzieci: 11 i 3 latka) na 8 dni do Promajny i w związku z tym czy ktoś z forumowiczów był wcześniej w tej mieścinie?
Jeżeli tak, to jakie knajpki polecacie, miejsca gdzie można dobrze zjeść polecacie? Z uwagi na to, że jest to stosunkowo mała miejscowość nie liczę na wysyp restauracji, itp. co 5-10m;)
Kolejne pytanie dot. plaży: czy jest gdzieś w pobliżu (tak, żeby sobie spacerkiem przejść) inna plaża?
Czy na miejscu jest Parasailing?

Oczywiście wszystkie pytania do osób będących wcześniej w Promajni, ewentualnie tych, które były tam "przejazdem"

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam
Daniel

--edit-
jednak zle szukałem:):)
promajna-t15069.html

------
ale jeżeli ktoś będzie miał jeszcze jakieś informację proszę o wpisy;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2018 17:27

kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012
Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 07.07.2018 09:03

Witam, czy ktoś z forumowiczów ma może sprawdzony apartament w Promajnie blisko morza dla 4 osób ? :D
Pozdrawiam i dziękuje...
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015
Fishermen evening in Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 12.08.2018 20:47

Cześć

W środę 22.08 jest organizowany wieczór rybaka w Promajnie. Jeżeli ktoś z forum będzie w tym czasie w okolicy można zorganizować jakieś spotkanie i miłe spędzenie wieczoru. W zeszłym roku od gospodarzy słyszeliśmy same pozytywne opinie na ten temat :)
Miał ktoś może okazję uczestniczyć w czymś takim?
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 03.10.2018 21:45

Kochani czy ktoś był w apartamencie Barać? ☺
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Apartament Baśka Voda lub Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 18.02.2019 11:42

Sadeczanin78 napisał(a)::)
W Promajnie też jest gdzie jeździć wózkiem :) jest wspaniała droga spacerowa przy samym morzu od Promajna przez Baśkę do breli a w Promajnie jest :
-spokojniej
-taniej
-bardziej płasko
Ale to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena
Pozdrawiam


Sadeczanin78, powiem szczerze, że mnie zainteresowałeś tą Promajną:) Rozważę na kolejne lata. Rzuć jeszcze jakieś plusy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.02.2019 12:55

Czesc :)
Ja mam większe dziecko niż ty( 11 lat) dlatego wybieramy Baśkę vode ( ze względu na więcej atrakcji typu restauracje i sklepiki czasem koncerty w porcie ) a co do zalet Promajna i Baśki to napewno jeszcze bliskość do ciekawych miejsc split Trogir ston Dubrownik mostar ... napewno nie będzie czasu żeby się nudzić :)
buter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) buter » 28.06.2019 23:24

Wróciłem niedawno z Promajny - według mnie idealna opcja dla rodzin z mniejszymi dziećmi.

Na duży plus zasługuje fakt, że z wózkiem nie trzeba pokonywać żadnych schodów - już obok w Baśce Vodzie ten problem występuje. W naszym terminie (17-24.06) większością turystów były rodziny z dziećmi. Na pewno nie jest to miejscowość imprezowa :D W czerwcu bez problemu można znaleźć nocleg w ciemno ale już w sezonie będzie ciężko(informacja od właściciela mieszkania które wynajmowaliśmy). Dla nas i moich dzieci (2lata i 5 lat) idealna opcja na spokojny wypoczynek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone