Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 24.05.2009 13:44

Dzięki serdeczne za odpowiedź :) A które polecasz jeziorka Plitvickie?
m-i-g
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-i-g » 24.05.2009 14:08

Jeziorka Plitvickie są mi jeszcze nieznane ;) Zdjęcia zamieszczone były z Parku Narodowego Krka. Jeziorka o które pytasz to natomiast Park Narodowy Jezior Plitwickich i bardziej na północ i w głąb karju...
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 24.05.2009 14:20

Krka a daleko jest z Primosten tam?
m-i-g
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-i-g » 24.05.2009 14:34

Hmmmm... Dokładnie nie pamiętam.... Ale strzelam, że jakieś max. 30-50km To Jeziorek znaaacznie dalej... W okolicach Primosten też warto podobno zobaczyć Park Kornati - pewnie w tym roku też tam pojadę :)

Tu masz mapkę Praków Narodowych :) Primosten jest poniżej Krka - za tym jakby cypelkiem :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 24.05.2009 15:11

Bardzo Tobie dziękuję :) Nie ma jak popytać się na forum, zawsze fajne rady i pomysły :)
m-i-g
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-i-g » 24.05.2009 15:22

A kiedy się wybieracie ? Moze uda się spotkać na miejscu ;)
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 24.05.2009 15:28

W czerwcu od 8 do 17 najprawdopodobniej, a Ty??
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 24.05.2009 17:06

Jeziora Plitwickie warto zwiedzić (tak wyczytałam tutaj i na necie a i te piękne zdjęcia....) i najczęsciej robi sie to w drodze do lub z Chorwacji.

Ja planuję wracając wyjechać wczesniej z Primosten i zwiedzić jeziora (pewnie bede potrzebowała na to z 8 h bo trase juz wybraliśmy tą 6 godzinną). Potem nocleg w ich okolicach i spowrotem do szarej rzeczywistości.

My w PRimostenie pewnie bedziemy 14.06 (wyjazd 13 wieczorem) - 25.06 plus 1 nocleg w okolicy Plitwic.
m-i-g
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-i-g » 24.05.2009 17:53

No to się niestety miniemy... :( My jedziemy 26.06-12.07.2009
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 24.05.2009 19:36

No to my się CinnamonGirl nie miniemy :)
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 04.08.2010 10:01

Villa Maria- byłem, zobaczyłem, szybko wyszedłem i nigdy moja noga tam nie stanie. Stan obecny apartamentu 6+2 nijak się ma do informacji ze strony internetowej. Klima nie działa, dwa "spania" w kuchni zarwane(praktycznie siedzenia bez gąbki, nogi rozjechane, brudne plamy- nie nadawały się do użytku :!: ),jedno łoże małżeńskie podłożone betonowymi blokami żeby się nie rozjechało i zapadło, lodóweczka praktycznie nie zdołałaby pomieścić więcej niż kilka butelek napojów, ogólny bród wszędzie( pod łóżkami, na stoliku w lodóweczce,łazience a do muszli można się było przykleić) Do tego dochodzi sam rezydent- o godz. 14 śmierdzi od niego jak z gorzelni,powitał nas słowami" Wałęsa to żyd", najpierw mówi że nocowało tam dziewięciu polaków i nie mieli problemów żeby się wyspać a za chwilę że z polakami to jest zawsze problem. Na próbę negocjacji ceny, wymiany popsutych łóżek nerwowo macha rękami i krzyczy niezrozumiale po chorwacku. Przy oddawaniu zaliczki chciał nas orżnąć na 100 euro( sam nam zaproponował oddanie zaliczki i mamy się wynosić- pewnie liczył że zostaniemy)
Szukaliśmy noclegów w agencjach turystycznych i tam dostaliśmy info że to już nie pierwszy raz taki numer ze strony właścicieli villi Maria. Na szczęście nie jestem człowiekiem bezradnym i szybko znalazłem lokum chodząc po domach a w obcowaniu z innymi chorwatami utwierdziłem się w przekonaniu,że czarna owca znajdzie się wszędzie nawet w tak miłym narodzie jakim są bez wątpienia Chorwaci.
Szkoda że nie znalazłem wcześniej informacji o tym "lokum",zaoszczędziłoby mi to wiele nerwów.
krolikkrolik
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krolikkrolik » 16.08.2010 09:17

Witajcie,
Czy da radę znaleźć nocleg w obecnym czasie (od 20.08) tak do 50 euro?
generalnie 2+1, ale zastanawiamy się nad zabraniem kuzynki i wtedy 2+2
MonikaD
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MonikaD » 14.09.2010 20:58

Obiekt na swojej oficjalnej stronie podaje iż posiada 3 gwiazdki.... Właśnie wróciłam z 10 dniowego pobytu w Primosten, który niestety spędziłam w obiekcie Villa Maryia. Apartamenty – to raczej wąskie klitki bez szafy, krzeseł, łóżko na którym spaliśmy z chłopakiem było podparte na pustakach, które z kolei były przykryte kocem, aby nie było to widoczne. Zdjęcia przedstawione na stronie są całkowitym przeciwieństwem tego co zastaniecie na miejscu. Cały pobyt moje rzeczy były porozkładane na krzesłach, które musiałam zabrać z kuchni…a właśnie kuchnia… dwa palniki, brudny zlew, brak jakichkolwiek środków czystości. Niekompletne sztućce, nie wspominając o brudzie w każdym kącie…Dochodzimy dalej do toalety….. woda wylewająca się z brodzika, smród z kanalizacji oraz oczywiście brak papieru toaletowego. Dopełnieniem pobytu był sam właściciel – krzykliwy nie przyjemny pan, rozkładający ręce na każdą naszą uwagę. O polakach mówił cytuje ,,circus”. Cisza musiała obowiązywać całą dobę, zapomnijcie więc o kolacjach ze znajomymi na balkonie, czy też zbyt głośne pukanie butami na korytarzu. Gorąco nie polecam i przestrzegam.
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 15.09.2010 00:16

Tak na wszelki wypadek gdyby tutaj też zajrzał nasz forumowy troll Andrzej J to oświadczam, że MonikaD to nie ja choć piszemy o tym samym i z tego samego miasta a na dodatek podpisuję się pod opinią nt. villi Maria :wink: :D
yarod77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 17.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarod77 » 10.02.2011 15:50

Kochani pomocy!

Czy ta miejscówka Villa Maria jest tak straszna? Proszę o szybkie opinie, bo mam tu prawie że "nóż na gardle". Znajomi napaleni ja wchodzę na forum sprawdzam a tu takie opinie. Jest aż tak źle? Szukałem innej kwatery dla 11 osób w Primosten i tylko tu uzyskałem odpowiedź. Wiecie 3 rodziny w tym 3 maluchów 4-6 lat, nie chcę ich zaprowadzić do lokalu w którym jest syf.

Pomocy.
Jacek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten - villa Maria - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone