Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
siwyok@poczta.fm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyok@poczta.fm » 04.01.2015 23:26

Jak tam nasz poczciwa Villa Maria? Dołożyli juz jakies szafki do pokoi i posprzatali? :)Jakieś aktualne wieści na jej temat? Wlasnie zastanawiamy sie nad jakimis apartamentami w Primostenie...
jerzy7k
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy7k » 01.06.2015 14:51

Odświeżam temat.
Ma ktoś jakieś aktualne info jak obecnie wyglądają apartamenty ?
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 02.07.2015 11:02

też jestem ciekawy czy coś się zmieniło.
fox03
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fox03 » 02.08.2015 09:13

Witam
Apartament jak najbardziej w porządku, jest czysto i schludnie może nie jest to hotel pięcio gwiazdkowy, ale na rodzinny wypoczynek ok.
Gospodarz młody, miły i uczynny. Villa w samym centrum Primosten. Nie słychać gwaru miasta.
Polecam.
ciko.p84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciko.p84 » 02.08.2015 17:29

Witam
Mam pytanie czy jest możliwość zakwaterowania z pontonem który ma silnik i czy blisko jest miejsce do zwodowania
Z góry dziękuje za odpowiedż
agnieszka-l
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 09.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka-l » 18.09.2017 14:35

Witajcie, wrócę do tematu Villi Maria. Trochę czasu minęło, czy ktoś był tam w niedalekiej przeszłości? Mamy dość dobrą ofertę z tego miejsca, ale komentarze bardzo mnie zniechęciły :/
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 02.01.2018 20:14

Odkopuje temat Villi Maria w Primostenie.
Najpierw zarezerwowałam tam apartament a potem przeczytałam ten wątek i relację z podróży Dren pt. "Primosten 2013" i jestem delikatnie mówiąc trochę przerażona. W prawdzie relacja jest z 2013 i przez ten czas mogło się coś zmienić....

W każdym razie jak ktoś ma aktualne informacje na temat tych apartamentów to byłabym bardzo wdzięczna :papa:
Icemichu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.08.2018
Villa Maria w Primostenie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Icemichu » 07.08.2018 09:59

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z użytkowników forum spędzał kiedyś wakacje w miejscowości Primosten w Villa Maria ( ul. Grgura Ninskog 28b) i jakie są jego wrażenia z kwaterunku?
Villa Maria reklamuje się iż wynajmuje apartamenty w standardzie trzy gwiazdkowym posiadające m.in. klimatyzację. Nasz dwusypialniowy z dużym pokojem dziennym z kuchnią dla sześciu osób posiadał takową ale tylko w pokoju dziennym. W jednej sypialni klimatyzacji nie było wcale a w drugiej istniała ale zepsuta. Na nasze uwagi właściciel odpowiedział że wszystko jest zgodne z opisem (klimatyzacja w apartamencie) i sugerował włączanie klimatyzacji w kuchni na "maksa" i otwieranie drzwi do sypialni. Ukłonem właściciela w naszą stronę było udostępnienie małego wiatraka (niestety miał do dyspozycji tylko jeden).
Poza tym z toalety rozchodziły się zapachy sugerujące jakieś kłopoty z kanalizacją - w momencie przybycia wszystkie okna były otwarte być może dlatego aby natężenie smrodu zmniejszyć.
Ogólnie mieszkanie lekko brudne, ręczniki przypominały małe szmatki do wycierania podłogi a naczynia jak to mówią "każde z innej parafii".
Nie wiem jak wyglądają inne apartamenty w tym domu - może ktoś w nich mieszkał i chce podzielić się opinią.
Raczej odradzam pobyt w tym domu - wszystkiego nie zrekompensuje taras widokowy na dachu, z którego fajnie widać okolicę.
Pawlit10
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2018
Re: Villa Maria w Primostenie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawlit10 » 07.08.2018 19:47

Icemichu napisał(a):Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z użytkowników forum spędzał kiedyś wakacje w miejscowości Primosten w Villa Maria ( ul. Grgura Ninskog 28b) i jakie są jego wrażenia z kwaterunku?
Villa Maria reklamuje się iż wynajmuje apartamenty w standardzie trzy gwiazdkowym posiadające m.in. klimatyzację. Nasz dwusypialniowy z dużym pokojem dziennym z kuchnią dla sześciu osób posiadał takową ale tylko w pokoju dziennym. W jednej sypialni klimatyzacji nie było wcale a w drugiej istniała ale zepsuta. Na nasze uwagi właściciel odpowiedział że wszystko jest zgodne z opisem (klimatyzacja w apartamencie) i sugerował włączanie klimatyzacji w kuchni na "maksa" i otwieranie drzwi do sypialni. Ukłonem właściciela w naszą stronę było udostępnienie małego wiatraka (niestety miał do dyspozycji tylko jeden).
Poza tym z toalety rozchodziły się zapachy sugerujące jakieś kłopoty z kanalizacją - w momencie przybycia wszystkie okna były otwarte być może dlatego aby natężenie smrodu zmniejszyć.
Ogólnie mieszkanie lekko brudne, ręczniki przypominały małe szmatki do wycierania podłogi a naczynia jak to mówią "każde z innej parafii".
Nie wiem jak wyglądają inne apartamenty w tym domu - może ktoś w nich mieszkał i chce podzielić się opinią.
Raczej odradzam pobyt w tym domu - wszystkiego nie zrekompensuje taras widokowy na dachu, z którego fajnie widać okolicę.

Witam.
Możesz powiedzieć coś więcej? Mam rezerwację w tym obiekcie (duży apartament B 6+2), a twoja opinia mnie przerazila. Bylo aż tak źle?
Icemichu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Icemichu » 10.08.2018 07:21

Właściwie " z grubsza " opisałem wszystkie negatywne sprawy. Dodatkowo mogę dodać, że właściciel raczej nieprzyjemny. W czasie rozmowy telefonicznej gdy przyjechaliśmy mówił, że jesteśmy pierwszą rodziną, która ma jakieś uwagi odnośnie stanu apartamentu ( co jest nieprawdą jak widać po wpisach na forum ) i jak nam się nie podoba to możemy się wynieść. Na szczęście apartament B (6+2) ma duży taras gdzie można spędzić sporo czasu. Administrator budynku mieszkający na dole w czasie naszego pobytu grillował tylko raz więc siedzieliśmy tam. Na pewno drugi raz tam bym nie chciał nocować. Ale spoko, przeżyliśmy i same miasteczko (stare miasto+plaże) cudowne
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 23.09.2018 11:37

Byłam w Villi Maria we wrześniu tego roku w apartamencie nr 8(studio). Przed wyjazdem, czytając wcześniejsze opinie o tym obiekcie byłam lekko przerażona.
Ale okazało się ,że nie było tak źle :D
Plusy:
-czysto
-pościel pachnąca
-miły właściciel, dobrze mówiący po angielsku
-ręczniki czyste, duże ( żadne szmatki)
-żadnych przykrych zapachów z kanalizacji
-piękny widok z dużego balkonu
-duży apartament (jak na studio)
-duże łóżko z wygodnym nowym materacem
-wszystko działało (klima, lodówka, kuchenka, bojler)
-naczynia , sztućce itp . wystarczające dla 2-3 osób
-do centrum Primosztenu, sklepów, piekarni, knajp, plaży - 50-100m
-cena 40euro za noc - jak na centrum miasta, bliskość plaż i widok z balkonu - niska ( nic tańszego w tym rejonie nie znalazłam, tyle samo kosztował nocleg w pobliskiej Villi Lekaj z tym że na parterze z widokiem na nieciekawe podwórko)

Minusy :
-meble i sprzęt agd stare i zużyte , ale nic się nie rozlatuje i wszystko działa
-brak czajnika elektrycznego
-naczynia też nie pierwszej nowości

Nie wiem czy brak czajnika elektrycznego jest minusem w Chorwacji, bo często się z tym spotkałam .Czajnika nie było nawet w apartamencie czterogwiazdkowym w Sutivanie 8O Żeby nie gotować wody na herbatę w garnku po prostu trzeba wziąć na wyjazd poczciwą i zapomnianą GRZAŁKĘ :D .
Co do klimy w apartamentach . Jeżdżę do Chorwacji od kilku lat i nocuję w apartamentach max. 3 gwiazdkowych jedno i dwupokojowych i zawsze klima jest tylko w pokoju dziennym. Myślę, że to norma w tym standardzie. Jak ktoś chce mieć klimę w każdym pokoju to musi odpowiednio więcej zapłacić .

Podsumowując -ilość plusów niweluje minusy, które są do przeżycia . Zdjęcia na stronie villi oddają rzeczywistość. Oczywiście nie widać na nich zużycia sprzętów, ale dla mnie to nieistotny szczegół :D
Do tego wspaniała plaża Porat w odległości 10-15 min spacerem.

20180905_073651_Pano.jpg
widok z balkonu


20180905_100829_Pano.jpg
plaża Porat
milka 27
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milka 27 » 19.02.2019 20:14

Witajcie mam rezerwację w vilii Maria j.w od 17.07-24.07 w zasadzie to jedyny termin wolny ze 100 innych zapytań które wysłałam.
Jak jest w apartamencie B 6+2, musze zabrać ze sobą talerze:-)?Polecacie jakąś knajpkę w tej miejscowości na kolację czy przekąski w ciągu dnia ?
Obiad planuję w domu, z uwagi na dzieci, które na mieście zjedzą zawsze, ale tylko pizze:-)Czy jest gdzieś w okolicy możliwość połowu rybek
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 17.07.2020 16:04

Witam!
Roku Pańskiego 2020, zastanawiam się nad...nie zgadniecie... sławną Willa Maria, był ktoś ostatnio?
Dziękuję
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten - villa Maria - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone