Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
siwyok@poczta.fm
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyok@poczta.fm » 04.01.2015 23:26

Jak tam nasz poczciwa Villa Maria? Dołożyli juz jakies szafki do pokoi i posprzatali? :)Jakieś aktualne wieści na jej temat? Wlasnie zastanawiamy sie nad jakimis apartamentami w Primostenie...
jerzy7k
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy7k » 01.06.2015 14:51

Odświeżam temat.
Ma ktoś jakieś aktualne info jak obecnie wyglądają apartamenty ?
grzeslaw
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 02.07.2015 11:02

też jestem ciekawy czy coś się zmieniło.
fox03
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) fox03 » 02.08.2015 09:13

Witam
Apartament jak najbardziej w porządku, jest czysto i schludnie może nie jest to hotel pięcio gwiazdkowy, ale na rodzinny wypoczynek ok.
Gospodarz młody, miły i uczynny. Villa w samym centrum Primosten. Nie słychać gwaru miasta.
Polecam.
ciko.p84
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciko.p84 » 02.08.2015 17:29

Witam
Mam pytanie czy jest możliwość zakwaterowania z pontonem który ma silnik i czy blisko jest miejsce do zwodowania
Z góry dziękuje za odpowiedż
agnieszka-l
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka-l » 18.09.2017 14:35

Witajcie, wrócę do tematu Villi Maria. Trochę czasu minęło, czy ktoś był tam w niedalekiej przeszłości? Mamy dość dobrą ofertę z tego miejsca, ale komentarze bardzo mnie zniechęciły :/
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 02.01.2018 20:14

Odkopuje temat Villi Maria w Primostenie.
Najpierw zarezerwowałam tam apartament a potem przeczytałam ten wątek i relację z podróży Dren pt. "Primosten 2013" i jestem delikatnie mówiąc trochę przerażona. W prawdzie relacja jest z 2013 i przez ten czas mogło się coś zmienić....

W każdym razie jak ktoś ma aktualne informacje na temat tych apartamentów to byłabym bardzo wdzięczna :papa:
Icemichu
Autostopowicz
Villa Maria w Primostenie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Icemichu » 07.08.2018 09:59

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z użytkowników forum spędzał kiedyś wakacje w miejscowości Primosten w Villa Maria ( ul. Grgura Ninskog 28b) i jakie są jego wrażenia z kwaterunku?
Villa Maria reklamuje się iż wynajmuje apartamenty w standardzie trzy gwiazdkowym posiadające m.in. klimatyzację. Nasz dwusypialniowy z dużym pokojem dziennym z kuchnią dla sześciu osób posiadał takową ale tylko w pokoju dziennym. W jednej sypialni klimatyzacji nie było wcale a w drugiej istniała ale zepsuta. Na nasze uwagi właściciel odpowiedział że wszystko jest zgodne z opisem (klimatyzacja w apartamencie) i sugerował włączanie klimatyzacji w kuchni na "maksa" i otwieranie drzwi do sypialni. Ukłonem właściciela w naszą stronę było udostępnienie małego wiatraka (niestety miał do dyspozycji tylko jeden).
Poza tym z toalety rozchodziły się zapachy sugerujące jakieś kłopoty z kanalizacją - w momencie przybycia wszystkie okna były otwarte być może dlatego aby natężenie smrodu zmniejszyć.
Ogólnie mieszkanie lekko brudne, ręczniki przypominały małe szmatki do wycierania podłogi a naczynia jak to mówią "każde z innej parafii".
Nie wiem jak wyglądają inne apartamenty w tym domu - może ktoś w nich mieszkał i chce podzielić się opinią.
Raczej odradzam pobyt w tym domu - wszystkiego nie zrekompensuje taras widokowy na dachu, z którego fajnie widać okolicę.
Pawlit10
Autostopowicz
Re: Villa Maria w Primostenie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawlit10 » 07.08.2018 19:47

Icemichu napisał(a):Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z użytkowników forum spędzał kiedyś wakacje w miejscowości Primosten w Villa Maria ( ul. Grgura Ninskog 28b) i jakie są jego wrażenia z kwaterunku?
Villa Maria reklamuje się iż wynajmuje apartamenty w standardzie trzy gwiazdkowym posiadające m.in. klimatyzację. Nasz dwusypialniowy z dużym pokojem dziennym z kuchnią dla sześciu osób posiadał takową ale tylko w pokoju dziennym. W jednej sypialni klimatyzacji nie było wcale a w drugiej istniała ale zepsuta. Na nasze uwagi właściciel odpowiedział że wszystko jest zgodne z opisem (klimatyzacja w apartamencie) i sugerował włączanie klimatyzacji w kuchni na "maksa" i otwieranie drzwi do sypialni. Ukłonem właściciela w naszą stronę było udostępnienie małego wiatraka (niestety miał do dyspozycji tylko jeden).
Poza tym z toalety rozchodziły się zapachy sugerujące jakieś kłopoty z kanalizacją - w momencie przybycia wszystkie okna były otwarte być może dlatego aby natężenie smrodu zmniejszyć.
Ogólnie mieszkanie lekko brudne, ręczniki przypominały małe szmatki do wycierania podłogi a naczynia jak to mówią "każde z innej parafii".
Nie wiem jak wyglądają inne apartamenty w tym domu - może ktoś w nich mieszkał i chce podzielić się opinią.
Raczej odradzam pobyt w tym domu - wszystkiego nie zrekompensuje taras widokowy na dachu, z którego fajnie widać okolicę.

Witam.
Możesz powiedzieć coś więcej? Mam rezerwację w tym obiekcie (duży apartament B 6+2), a twoja opinia mnie przerazila. Bylo aż tak źle?
Icemichu
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Icemichu » 10.08.2018 07:21

Właściwie " z grubsza " opisałem wszystkie negatywne sprawy. Dodatkowo mogę dodać, że właściciel raczej nieprzyjemny. W czasie rozmowy telefonicznej gdy przyjechaliśmy mówił, że jesteśmy pierwszą rodziną, która ma jakieś uwagi odnośnie stanu apartamentu ( co jest nieprawdą jak widać po wpisach na forum ) i jak nam się nie podoba to możemy się wynieść. Na szczęście apartament B (6+2) ma duży taras gdzie można spędzić sporo czasu. Administrator budynku mieszkający na dole w czasie naszego pobytu grillował tylko raz więc siedzieliśmy tam. Na pewno drugi raz tam bym nie chciał nocować. Ale spoko, przeżyliśmy i same miasteczko (stare miasto+plaże) cudowne
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 23.09.2018 11:37

Byłam w Villi Maria we wrześniu tego roku w apartamencie nr 8(studio). Przed wyjazdem, czytając wcześniejsze opinie o tym obiekcie byłam lekko przerażona.
Ale okazało się ,że nie było tak źle :D
Plusy:
-czysto
-pościel pachnąca
-miły właściciel, dobrze mówiący po angielsku
-ręczniki czyste, duże ( żadne szmatki)
-żadnych przykrych zapachów z kanalizacji
-piękny widok z dużego balkonu
-duży apartament (jak na studio)
-duże łóżko z wygodnym nowym materacem
-wszystko działało (klima, lodówka, kuchenka, bojler)
-naczynia , sztućce itp . wystarczające dla 2-3 osób
-do centrum Primosztenu, sklepów, piekarni, knajp, plaży - 50-100m
-cena 40euro za noc - jak na centrum miasta, bliskość plaż i widok z balkonu - niska ( nic tańszego w tym rejonie nie znalazłam, tyle samo kosztował nocleg w pobliskiej Villi Lekaj z tym że na parterze z widokiem na nieciekawe podwórko)

Minusy :
-meble i sprzęt agd stare i zużyte , ale nic się nie rozlatuje i wszystko działa
-brak czajnika elektrycznego
-naczynia też nie pierwszej nowości

Nie wiem czy brak czajnika elektrycznego jest minusem w Chorwacji, bo często się z tym spotkałam .Czajnika nie było nawet w apartamencie czterogwiazdkowym w Sutivanie 8O Żeby nie gotować wody na herbatę w garnku po prostu trzeba wziąć na wyjazd poczciwą i zapomnianą GRZAŁKĘ :D .
Co do klimy w apartamentach . Jeżdżę do Chorwacji od kilku lat i nocuję w apartamentach max. 3 gwiazdkowych jedno i dwupokojowych i zawsze klima jest tylko w pokoju dziennym. Myślę, że to norma w tym standardzie. Jak ktoś chce mieć klimę w każdym pokoju to musi odpowiednio więcej zapłacić .

Podsumowując -ilość plusów niweluje minusy, które są do przeżycia . Zdjęcia na stronie villi oddają rzeczywistość. Oczywiście nie widać na nich zużycia sprzętów, ale dla mnie to nieistotny szczegół :D
Do tego wspaniała plaża Porat w odległości 10-15 min spacerem.

20180905_073651_Pano.jpg
widok z balkonu

20180905_100829_Pano.jpg
plaża Porat
milka 27
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) milka 27 » 19.02.2019 20:14

Witajcie mam rezerwację w vilii Maria j.w od 17.07-24.07 w zasadzie to jedyny termin wolny ze 100 innych zapytań które wysłałam.
Jak jest w apartamencie B 6+2, musze zabrać ze sobą talerze:-)?Polecacie jakąś knajpkę w tej miejscowości na kolację czy przekąski w ciągu dnia ?
Obiad planuję w domu, z uwagi na dzieci, które na mieście zjedzą zawsze, ale tylko pizze:-)Czy jest gdzieś w okolicy możliwość połowu rybek
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
bykman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 17.07.2020 16:04

Witam!
Roku Pańskiego 2020, zastanawiam się nad...nie zgadniecie... sławną Willa Maria, był ktoś ostatnio?
Dziękuję
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Primosten - villa Maria - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019