Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzone noclegi w Primosten???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Karinuska
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.04.2012
sprawdzone noclegi w Primosten???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 10.04.2012 15:29

WItam Wszystkich!!!

Czytam i czytam co piszecie na forum i bardzo wiele się dowiedziałam jednak nadal brakuje mi odpowiedzi na pytania:

Czy w drugiej połowie czerwca (od 15.06.2012 do 30.06.2012 znajdę nocleg ( apartament dla 2+1) w PRIMOSTEN za ok. 35 eurow ciemno?
Czy ktos moze mi polecic jakis sprawdzony nocleg (mili gospodarze,czysto, schludnie, z aneksem kuchennym, najchetniej z widokiem na morze, w cichej spokojnej okolicy?)

P>S Nie jestem zainteresowana ofetami proponowanymi pzrez internet lecz interesują mnie sprawdzone oferty przez uzytkowników.
Pozdrawiam
piotrekjunior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekjunior » 12.04.2012 13:41

Bylem i polecam:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Przemili Państwo!! Niestety ni w ząb nie znają angielskiego, a ja ni w ząb niemieckiego ale i tak sie dogadaliśmy!! Bardzo często dostawiliśmy winogrona i ich własnego drzewa/krzaka!! Pani w trakcie pobytu sprzątała pokój. Czysto schludnie cicho tanio przytulnie po prostu same zalety :)
Widok z okna PRZEPIEKNY!!! Prosto na morze! Jeśli chcesz to wstawie kilka zdjęć!

Do plaży max 10 min :P Ale ja zawsze byłem na plaży w kilka minut bo mi śpieszno było :P

Miasto cudowne!! Małe, spokojne, brak tłumów, centrum nazwijmy nowoczesne, oraz stara część miasta z kościółkiem na wzgórzu na wyspie.

Polecam z czystym sumieniem :)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 12.04.2012 15:48

W czerwcu jedzcie w ciemno,po co rezerwować.
Karinuska
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 13.04.2012 11:32

Dzięki za odpowiedzi.Mam kolejne pytania, jeśli chce ktoś z Was mi pomóc

1)Pytanie do Piotrajuniora;
Czy te apartamenty Antea-Dalmatinska 42 , które mi polecasz to nie są zaraz przy jadrance?Wspomniałam wczesniej ze zależy mi apartamencie w spokojnym miejscu, by nie było słychac jeżdzących samochodów...

2) Pytanie do Mireksa i do innych wszelkich osób mogących mi pomóc:
Wiem że jadąc w ciemno coś znajdę, zastanawiam się tylko czy za kwotę od 30-40 euro max dla 3 osób w średnim standardzie ,warunki tak jak pisałam wczesniej?W ogóle to mam dylemat czy nie wybrac Baskiej Vody na Riwierze Makarskiej, gdyz tam znaleźlismy apartament za 30 euro, ale brak tam starówki i wąskich uliczek, które daja urok Primosten.Jak byłam 10 lat temu w Chorwacji w Porecu(na IStrii) to własnie najwiecej wrazenia zrobiły na mnie te urokliwe wąskie uliczki i domy z biłaego kamienia-prawdziwy chorwacki klimat zdaje mi sie, któego w Basce może niestey brakowac...
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.04.2012 20:07

mam świetną sprawdzoną kwatere w Primosten,wysoki standart apartamentów,klima ekspres do kawy,zmywarka mikrofalówka,rodzina niemiecka mówiąca po polsku,chorwacku angielsku i niemiecku w dom zaznaczony na mapce.Cisza spokuj piękny widok na cały Primosten i Adriatyk
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

jak by co namiary i zdjęcia mogę wysłać na meila :D
Marzzz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzzz » 20.04.2012 20:24

jak by co namiary i zdjęcia mogę wysłać na meila :D[/quote]

To ja poproszę :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 20.04.2012 20:30

Jack Daniels mogę prosić o namiary i zdjątka na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję :D
Karinuska
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 20.04.2012 20:37

Poproszę o namiar telefoniczny lub mailowy na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 20.04.2012 20:38

Do JackDanielsa.

W tym roku co prawda Brela, ale wstępnie miał być właśnie Primosten.

Pewnie będzie za rok i namiary na sprawdzoną kwaterkę się przydadzą.

Dla mnie też poproszę.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.04.2012 20:41

o kurcze trochę was jest 8O jutro powysyłam z pracy jak będę się nudził 8)
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 20.04.2012 20:45

nie chcę się wtryniać bez kolejki, ale planuję Primosten w weekend majowy, więc ładnie się uśmiecham do Ciebie JackuD :D :D :D
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 20.04.2012 21:01

Ja też chcę na weekend majowy.
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 20.04.2012 21:11

JackDaniels bardzo proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzięki i pozdrawiam :D
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 23.04.2012 11:14

JackDaniels;)
halo halo podeślesz te namiary? :)
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 23.04.2012 11:55

W związku z tym, że nigdy nie byłam w Chorwacji w maju mam pytanko - w jakim przedziale klarują się ceny za apartamenty 4 osobowe w tymże czasie?Chcemy szukać w ciemno i nie wiemy jaka cena jest tą rozsądną, za pomoc z góry dziękuję :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzone noclegi w Primosten???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone