Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 22.09.2023 12:03

Tak, Perast to nawet lepszy pomysł niż Prcanj. Pocztówkowe miejsce.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 22.09.2023 12:08

rzdrozny napisał(a):Tak, Perast to nawet lepszy pomysł niż Prcanj. Pocztówkowe miejsce.


Czyli jako baza noclegowa rozumiem, że byłby dobry punkt. Tak przeglądam w necie plaże w Czarnogórze i faktycznie tak jest, że mało jest takich fajnych, małych i dzikich plażyczek jak w CRO? :|
clawis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 06.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) clawis » 22.09.2023 12:26

Polecam wioskę Bigova.Za Zatoką Kotorską .Czyste morze bez scieków z statków .Spokojne miejsce.Nad samym morzem.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 22.09.2023 14:24

dejanira_1978 napisał(a):
rzdrozny napisał(a):Tak, Perast to nawet lepszy pomysł niż Prcanj. Pocztówkowe miejsce.


Czyli jako baza noclegowa rozumiem, że byłby dobry punkt. Tak przeglądam w necie plaże w Czarnogórze i faktycznie tak jest, że mało jest takich fajnych, małych i dzikich plażyczek jak w CRO? :|


Tak, z pewnością jest mało takich małych plaż. Jeżeli szukasz takowych, z piniowymi drzewkami, z czystymi kamyczkami, zadbanych i urokliwych, to wybierz Chorwację. Jeżeli szukasz odmiany, gór wystających wprost z zatoki, świetnych pejzaży z Kotorem czy Perastem w tle, to warto. Albo podziel wakacje na pół:)
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 22.09.2023 14:44

rzdrozny napisał(a):
dejanira_1978 napisał(a):
rzdrozny napisał(a):Tak, Perast to nawet lepszy pomysł niż Prcanj. Pocztówkowe miejsce.


Czyli jako baza noclegowa rozumiem, że byłby dobry punkt. Tak przeglądam w necie plaże w Czarnogórze i faktycznie tak jest, że mało jest takich fajnych, małych i dzikich plażyczek jak w CRO? :|


Tak, z pewnością jest mało takich małych plaż. Jeżeli szukasz takowych, z piniowymi drzewkami, z czystymi kamyczkami, zadbanych i urokliwych, to wybierz Chorwację. Jeżeli szukasz odmiany, gór wystających wprost z zatoki, świetnych pejzaży z Kotorem czy Perastem w tle, to warto. Albo podziel wakacje na pół:)


Czyli podsumowując... najlepiej jechać do Czarnogóry i samemu się przekonać czy warto, bo w innym wypadku dalej będę drążyć temat 8) :D dziękuję wam bardzo bardzo :) ale jeśli by miał ktoś jeszcze coś do dodania w temacie mojego zapytania będę baaaaardzo wdzięczna :serduszka:
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 24.09.2023 17:06

dejanira_1978 napisał(a):
Czyli podsumowując... najlepiej jechać do Czarnogóry i samemu się przekonać czy warto, bo w innym wypadku dalej będę drążyć temat 8) :D dziękuję wam bardzo bardzo :) ale jeśli by miał ktoś jeszcze coś do dodania w temacie mojego zapytania będę baaaaardzo wdzięczna :serduszka:


Najlepiej!

Ja tak zrobiłem - pojechałem, zobaczyłem i wiem już, że następnym razem jeśli mi się zachce Montenegro, to bazę wypadową wybiorę jednak w Chorwacji - a do Czarnogóry tylko na zwiedzanie.

Ale każdy ma inny gust - może Tobie akurat Czarnogóra się spodoba :papa:
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 29.09.2023 06:47

Jeśli rezerwujecie noclegi w Czarnogórze to gdzie najlepiej ? Booking czy jakieś inne strony proponujecie z kontaktem bezpośrednio do właścicieli typu jak chorwackie https://www.apartamentychorwacja.pl/ czy http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ??? 8)
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 29.09.2023 06:56

dejanira_1978 napisał(a):Jeśli rezerwujecie noclegi w Czarnogórze to gdzie najlepiej ? Booking czy jakieś inne strony proponujecie z kontaktem bezpośrednio do właścicieli typu jak chorwackie https://www.apartamentychorwacja.pl/ czy http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ??? 8)


Ja rezerwowałem przez booking, ale wcześniej pisałem też bezpośrednio do kilku właścicieli. Oferta z booking najbardziej mi jednak odpowiadała.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 30.09.2023 22:20

Dziękuję bardzo za cenne informacje
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 05.11.2023 14:21

marekkowalak napisał(a):
dejanira_1978 napisał(a):Jeśli rezerwujecie noclegi w Czarnogórze to gdzie najlepiej ? Booking czy jakieś inne strony proponujecie z kontaktem bezpośrednio do właścicieli typu jak chorwackie https://www.apartamentychorwacja.pl/ czy http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ??? 8)


Ja rezerwowałem przez booking, ale wcześniej pisałem też bezpośrednio do kilku właścicieli. Oferta z booking najbardziej mi jednak odpowiadała.


Podpowiedzcie bardzo proszę... szukam noclegów w zatoce kotorskiej przez Booking i moje pytanie do tych co się znają..... czy faktycznie możliwe że już tak dużo jest zarezerwowanych na wrzesień 2024 czy może po prostu jeszcze jest za wcześnie??? Bo sama nie wiem czy jeszcze czekać że coś więcej się pojawi czy już tak jest porezerwowane???? :cfaniak:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.11.2023 15:47

dejanira_1978 napisał(a):Podpowiedzcie bardzo proszę... szukam noclegów w zatoce kotorskiej przez Booking i moje pytanie do tych co się znają..... czy faktycznie możliwe że już tak dużo jest zarezerwowanych na wrzesień 2024 czy może po prostu jeszcze jest za wcześnie??? Bo sama nie wiem czy jeszcze czekać że coś więcej się pojawi czy już tak jest porezerwowane???? :cfaniak:


Za wcześnie, wiele obiektów - nie tylko w MNE - blokuje możliwości rezerwacji z takim wyprzedzeniem.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 05.11.2023 16:34

te kiero napisał(a):
dejanira_1978 napisał(a):Podpowiedzcie bardzo proszę... szukam noclegów w zatoce kotorskiej przez Booking i moje pytanie do tych co się znają..... czy faktycznie możliwe że już tak dużo jest zarezerwowanych na wrzesień 2024 czy może po prostu jeszcze jest za wcześnie??? Bo sama nie wiem czy jeszcze czekać że coś więcej się pojawi czy już tak jest porezerwowane???? :cfaniak:


Za wcześnie, wiele obiektów - nie tylko w MNE - blokuje możliwości rezerwacji z takim wyprzedzeniem.



Dzięki, zatem oglądam i czekam jak coś więcej będzie ofert.... te kiero kiedyś proponowałeś mi Perast gdyby był fajny apartament.... a co myślisz o tym Apartments Jovanović w Perast????
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.11.2023 18:07

Wygląda całkiem przyjemnie, szczególnie pogledem z tarasu, aczkolwiek mam nadzieję, że lokalizacja przy drodze nie jest uciążliwa.
Spacer z nabrzeża na pewno pod górkę, ale pewnie nie tak jak np w Breli.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 05.11.2023 19:13

te kiero napisał(a):Wygląda całkiem przyjemnie, szczególnie pogledem z tarasu, aczkolwiek mam nadzieję, że lokalizacja przy drodze nie jest uciążliwa.
Spacer z nabrzeża na pewno pod górkę, ale pewnie nie tak jak np w Breli.

dzięki :D
tambylec?
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tambylec? » 18.01.2024 19:44

dejanira_1978 napisał(a):
te kiero napisał(a):Wygląda całkiem przyjemnie, szczególnie pogledem z tarasu, aczkolwiek mam nadzieję, że lokalizacja przy drodze nie jest uciążliwa.
Spacer z nabrzeża na pewno pod górkę, ale pewnie nie tak jak np w Breli.

dzięki :D


Właśnie zarezerwowałam fajną miejscówkę dla naszej grupki. Szukałam przez wyszukiwarki ale też pisałam bezpośrednio do właścicieli. Nam wyszło znacznie taniej niż przez Boo...g.
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone