Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
Janusz212
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz212 » 01.07.2019 17:14

Jadłem w Villa Castio(blisko mieszkałem) i Konoba Katic.
W obu było ok(w tym drugim drożej).
Mi ogólnie Petrovac się nie podobał(zresztą Budva też) - za dużo ludzi, mnóstwo hoteli i tona chińskiego badziewia. Plaże rzecz gustu ale ten żwir nie był przyjemny.
Przyjechałem tam po paru nocach spędzonych w Grecji i byłem totalnie rozczarowany(zrezygnowaliśmy z jednego opłaconego noclegu i wróciliśmy wcześniej do Polski).
Jeśli chodzi o jezioro Szkoderskie to tylko przejeżdżałem w drodze do domu więc nie pomogę.

Pozdrawiam
michal_mc
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal_mc » 02.07.2019 09:49

To całe szczęście, że podzieliliśmy Czarnogórę na dwie miejscowości, najpierw kilka dni w Prcanj w zatoce Kotorskiej i później tydzień w Petrovac.
Będziemy mieli porównanie. Pozdrawiam.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 08.07.2019 12:02

rysiek_r74 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Od jakiegoś czasu jeździmy bez dzieci, więc w tym roku troszeczkę więcej czasu planujemy poświecić na odprężenie się :) . Dlatego wybór padł na Sutomore a konkretnie na https://www.monterama.com/.


Byłem w tym miejscu 5 lat temu :D
Pozdrawiam :papa:

O jak było? Warto, który apartament mieliście, my mamy 3.
Pozdrawiam
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2019
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 08.07.2019 20:43

SebastianM napisał(a):
rysiek_r74 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Od jakiegoś czasu jeździmy bez dzieci, więc w tym roku troszeczkę więcej czasu planujemy poświecić na odprężenie się :) . Dlatego wybór padł na Sutomore a konkretnie na https://www.monterama.com/.


Byłem w tym miejscu 5 lat temu :D
Pozdrawiam :papa:

O jak było? Warto, który apartament mieliście, my mamy 3.
Pozdrawiam


Cześć
Też mieliśmy ten apartament.
Czy dyskoteki nadal "hałasują" pół nocy, że ciężko spać?
Pozdrawiam
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 08.07.2019 20:56

rysiek_r74 napisał(a):
SebastianM napisał(a):
rysiek_r74 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Od jakiegoś czasu jeździmy bez dzieci, więc w tym roku troszeczkę więcej czasu planujemy poświecić na odprężenie się :) . Dlatego wybór padł na Sutomore a konkretnie na https://www.monterama.com/.


Byłem w tym miejscu 5 lat temu :D
Pozdrawiam :papa:

O jak było? Warto, który apartament mieliście, my mamy 3.
Pozdrawiam


Cześć
Też mieliśmy ten apartament.
Czy dyskoteki nadal "hałasują" pół nocy, że ciężko spać?
Pozdrawiam

Jedziemy 27.07 to będę wiedział.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 13.08.2019 14:25

Wczasy, wczasy i po wczasach. Skupię się tylko na apartamencie, na podsuwanie całości przyjdzie czas w innym wątku. 62€/doba za apartament (standard lata 90) z dwiema sypialniami (każda klimatyzowana) , łazienką, kuchnią i dużym tarasem to dość dobra oferta. Nie będę wklejał zdjęć, tych jest aż nad to na stronie apartamentu :

https://www.monterama.com/

Na miejscu parking dla 4-5 samochodów, internet (niestety dość słaby). Brak pralki do prania, nawet pralni w apartamentowcu (możliwość oddania prania do pralni zewnętrznej). Dość słabe wyposażenie kuchni, brak mikrofalówki, piekarnika, wszytko wyliczone co do joty po 4 (szklani, kieliszki, kubki, lampki, talerze) dwa garnki, patelnia najtańszego sortu, na której nie da się nie przypalić, cokolwiek byśmy robili. Łazienka jak wspomniałem lata 90, brodzik murowany z kotarą, pokoje dość małe, ale dają radę. Widok z tarasu bezpośredni na morze, wspaniały. Czego nie ma w opisie apartamentu na stronie właścicieli (mieszkają na miejscu, preferowany język kontaktowy, niemiecki). Od budynku do poziomu bulwaru jest 131 schodów !!! Różnej wysokości i głębokości, jedne równe, inne już pozałamywane. Brak jest poręczy, uwierzcie mi, potrafi zmęczyć człowieka. Dla mnie to dość spore utrudnienie. Plaża nie wygląda jak na zdjęciach reklamowych, plaża wygląda tak:



Film zrobiony przeze mnie z apartamentu nr. 3. Dochodzi jeszcze kwestia głośnej muzyki granej codziennie do 24.00. Osobiście nie przeszkadzało mi to zbytnio. Zamykamy drzwi balkonowe (wszak mamy klimatyzację w pokoju) i spokojnie można spać. Bardzo duża ilość restauracji i konb (ponad 20 na promenadzie), każdy znajdzie coś dla siebie, po pokonaniu 131 schodów i 50m sklep (nie warto szukać innego, w tym jest najtaniej). Ceny bardzo przyzwoite ( szczegóły opisałem w innym wątku).
atri
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) atri » 23.08.2019 10:06

Hej cromanjacy! Tak, zdradziłem w tym sezonie ukochaną Chorwację, przesadzili już z cenami. Aktualnie jestem w Czarnogórze w zatoce kotorskiej w malutkiej uroczej Morinj. Jutro wybieramy się do Ulciji, jechać w ciemno? Znajdę apartament 2+2? Na booking czy airbnb mnóstwo wolnych pokoi, nie chce płacić złodziejskich prowizji pośrednikom.
Bodek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek1 » 23.08.2019 17:56

Masz 120% racji , zapisz sobie kilka miejscówek i w drogę pod same drzwi ,obejrzysz lokal i negocjujesz konkretnie.
Tylko nie podjeżdżaj na noc ,chociaż na noclegach tranzytowych i tak bywało a 10-15 € zostawało na dołożenie do kolacji
Pedros29
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pedros29 » 23.08.2019 19:26

Jedź spokojnie tylko na Velika plaza,stoją non stop przy drodze.W mieście straszny ruch i mała zatłoczona plaża.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.08.2019 19:33

SebastianM napisał(a):
Film zrobiony przeze mnie z apartamentu nr. 3.

Masakra.
pdw88
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pdw88 » 06.01.2021 19:59

Proszę podpowiedzcie gdzie udać się do Czarnogóry.
Planujemy tydzień w CRO (Mimice) + tydzień właśnie w Czarnogórze 16-22.08
Jedzie nas 5 dorosłych i 3 dzieci.
Szukamy spokoju, najlepiej samodzielnego domu z kuchnią. Przeglądam oferty na montenegro travel i widzę iż większość dotyczy kwater w budynku z wieloma apartamentami. Chcemy czegoś tylko dla nas.
Optujemy za południem kraju...
pamix
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) pamix » 11.02.2021 15:35

pdw88 napisał(a):Proszę podpowiedzcie gdzie udać się do Czarnogóry.
Planujemy tydzień w CRO (Mimice) + tydzień właśnie w Czarnogórze 16-22.08
Jedzie nas 5 dorosłych i 3 dzieci.
Szukamy spokoju, najlepiej samodzielnego domu z kuchnią. Przeglądam oferty na montenegro travel i widzę iż większość dotyczy kwater w budynku z wieloma apartamentami. Chcemy czegoś tylko dla nas.
Optujemy za południem kraju...

Trzy razy się zastanów. Byłem przejazdem w miejscowości Bar. Piękna okolica ale mnóstwo Polaków, wszędzie pełno ludzi, nie ma gdzie zaparkować. Tłumy jak w wieczornym Trogirze. Na plaży ciężko znaleźć miejsce. Jak co to szukaj w małych miejscowościach. Piszę to nie po to żeby odradzić ale uświadomić. Zjechałem z ośmiodniowego urlopu na Hvar do Baśka Voda bo szwagier chciał pooglądać. Reakcja była wręcz alergiczna. Wiadomo czemu, kto co lubi. Tam prawie puste plaże, tutaj nie ma gdzie usiąść. Weź ten wniosek pod uwagę.
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1975
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 18.05.2021 17:08

Czy ktoś wie jak wygląda w praktyce przekraczanie granicy MNE dla zaszczepionych z Polski? Co prawda nie sądzę, aby Czarnogórcy zawracali turystów, bo coś im się nie będzie zgadzało w zaświadczeniach z IKP, ale dobrze byłoby usłyszeć coś od tych, co już to przeżyli ;)
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 18.05.2021 17:57

Pudelek napisał(a):Czy ktoś wie jak wygląda w praktyce przekraczanie granicy MNE dla zaszczepionych z Polski? Co prawda nie sądzę, aby Czarnogórcy zawracali turystów, bo coś im się nie będzie zgadzało w zaświadczeniach z IKP, ale dobrze byłoby usłyszeć coś od tych, co już to przeżyli ;)


Podpinam się pod pytanie. Wyjazd dopiero 7 sierpnia, ale codziennie czytam forum, by trafić na relacje osób , którym już w tym roku udało się dojechać do Chorwacji i dalej.
tambylec?
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.02.2009
Re: Noclegi Czarnogóra

Nieprzeczytany postnapisał(a) tambylec? » 13.06.2021 22:01

W trakcie poszukiwań uzyskałam kilka namiarów na miejscówki. Ktoś potrzebuje? Piszcie na priv.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone