Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 08.02.2019 12:42

agagryf napisał(a):Witam, czy moglibyście polecić noclegi w Czarnogórze? Wybieramy się po raz pierwszy do Czarnogóry na 2 tygodnie sierpnia 2019 r, 4 osobową rodziną. W sumie to nie mamy jakiś dużych wymagań. Miło by było gdyby nocleg był blisko małej plaży, tak aby rano dzieciaki mogły pokąpać się w morzu a później wyruszyć z nami na zwiedzanie. Ważne aby była osobna sypialnia dla rodziców i aneks kuchenny z łóżkami dla dzieci (lub 2 sypialnie). Jedziemy samochodem więc odległości też nie stanowią problemu. Z góry dziękuję za pomoc


Mogę polecić miejscowość Prcanj przy zatoce, niedaleko Kotoru. Na pełne morze jeździliśmy chyba do najlepszej plaży w Czarnogórze - Plavi Horizonti - szybki i bezproblemowy dojazd. Do Kotoru dojechać można autobusem. Tu relacja: https://jadziemlecim.wordpress.com/2018 ... akacyjnie/ a namiary na kwaterę na priv.
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 26.02.2019 12:58

Cześć,
czy ktoś poleci dom przy plaży dla 17 osób (11 dorosłych + 6 dzieci w wieku od 3 do 17 lat)? :)
Ja już po przejrzeniu bukingów, airbnbów, wimdów i innych cudów nie znalazłem tego, co chciałbym znaleźć.
Czy w MNE są strony miejscowości dla turystów, np. coś w stylu chorwackich xxxx-tz.hr?

Pozdrawiam,
Marcin
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 26.02.2019 13:01

zack napisał(a):Cześć,
czy ktoś poleci dom przy plaży dla 17 osób (11 dorosłych + 6 dzieci w wieku od 3 do 17 lat)? :)
Ja już po przejrzeniu bukingów, airbnbów, wimdów i innych cudów nie znalazłem tego, co chciałbym znaleźć.
Czy w MNE są strony miejscowości dla turystów, np. coś w stylu chorwackich xxxx-tz.hr?

Pozdrawiam,
Marcin


https://www.montenegro-traveler.com/

Inna spraw ,że ustrzelenie jednego domu przy plaży w sezonie dla takiej ilości osób graniczy z cudem.
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 26.02.2019 15:01

Dzięki arturescu,
rozesłałem ok. 10 zapytań, może coś się trafi.
slawek21
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.05.2018
Re: Apartamenty w Czarnogórze

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek21 » 18.03.2019 22:48

Cześć Wszystkim. Szukam adresów lub kontaktów do apartamentów w Kruće. W internecie nic nie mogę znaleźć a podobno to fajna i spokojna miejscowość. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 23.05.2019 15:08

Po 4 urlopach w Chorwacji, przyszedł czas na Czarnogórę :lol:
Podczas poprzednich pobytów w Cro delikatnie zaglądaliśmy tam, ale to tylko jednodniowe wycieczki do Budvy i Kotoru, nigdzie dalej nie jeździliśmy :wink:

Czy ktoś może podpowiedzieć które miasteczko wybrać, gdzie szukać kwater, z chęcią poznam konkretne namiary?
Jedziemy z synami - 8 i 10 lat, trasa wstępnie przez Słowację, Węgry, Serbię (wyjazd z Lublina), nocleg po drodze prawdopodobnie Belgrad
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 24.05.2019 12:12

To zależy czego oczekujecie do ...miejscówki. Na forum znajdziesz sporo informacji i wielu zwolenników różnych opcji. Jedni będą kategorycznie wysyłać Cię na pełne morze, drudzy zachęcać do lokalizacji wokół Zatoki Kotorskiej. Obydwie strony będą mieć swoje argumenty, ale to Wy musicie określić swoje potrzeby.

Ja na poprzedniej stronie piszę o mieścinie nad zatoką (Prčanj) i rzucam link do bloga z relacją. Plusem - piękne widoki z apartmana/balkonu i rzut beretem do Kotoru. Na pełne morze można dojechać w kilkanaście minut, np. do pięknej Plavi Horizonti. Minusem na pewno takie sobie plaże i jednak woda mętniejsza.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 29.05.2019 11:09

Trochę sami poszukaliśmy i tak na pewno odpada zatoka Kotorska czy okolice Budvy - to już trochę zobaczyliśmy
Szukamy w miarę spokojnego miejsca, z całym zapleczem typu sklepy, restauracje, apartament w miarę blisko plaży, fajnie jakby nie było zbyt stromych podejść
Sam apartament z klimą, wifi, parking, ankes kuchenny, najlepiej dwie sypialnie
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 16.06.2019 09:57

Od jakiegoś czasu jeździmy bez dzieci, więc w tym roku troszeczkę więcej czasu planujemy poświecić na odprężenie się :) . Dlatego wybór padł na Sutomore a konkretnie na https://www.monterama.com/. Po wakacjach napiszę kilka słów jak było i czy warto. Ceny bardzo atrakcyjne. Sutomore to jednak nie kurort dla tych, co szukają ciszy i spokoju. Co do szukania noclegów, osobiście nie posiłkuję się żadnymi stronami. Wybieram region, gdzie planuję jechać i na google-maps sprawdzam apartamenty, kontaktując się bezpośrednio z właścicielami. Jest przynajmniej 20% taniej.
ani5500
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 24.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ani5500 » 20.06.2019 07:14

My wyjątkowo po 9 latach jeżdżenia do Chorwacji w tym roku wybraliśmy Czarnogorę. Przyjazd wczoraj, nocleg w ciemno i dosyć szybko znaleziony, 3 minuty od plaży , cena 30 euro za apartament 4 osobowy. Mamy wrażenie że jest dużo spokojniej niż w Chorwacji o tej porze, w szczególności mam na myśli Rivierę Makarską, czy Omiś, a i Polaków bardzo tu o mało, ze 2 razy słyszeliśmy nasz język spacerując po mieście, a nie 20 albo i wiecej :wink:
Pozdrawiamy z Herceg Novi!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2019 09:50

ani5500 napisał(a): a i Polaków bardzo tu o mało, ze 2 razy słyszeliśmy nasz język spacerując po mieście, a nie 20 albo i wiecej :wink:


Nie bój, nie bój dojadą :)
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2020
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 25.06.2019 12:28

SebastianM napisał(a):Od jakiegoś czasu jeździmy bez dzieci, więc w tym roku troszeczkę więcej czasu planujemy poświecić na odprężenie się :) . Dlatego wybór padł na Sutomore a konkretnie na https://www.monterama.com/.


Byłem w tym miejscu 5 lat temu :D
Pozdrawiam :papa:
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 25.06.2019 12:33

rysiek_r74 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Od jakiegoś czasu jeździmy bez dzieci, więc w tym roku troszeczkę więcej czasu planujemy poświecić na odprężenie się :) . Dlatego wybór padł na Sutomore a konkretnie na https://www.monterama.com/.


Byłem w tym miejscu 5 lat temu :D
Pozdrawiam :papa:


12 lat temu byliśmy po sąsiedzku w Canj, Sutomore jakoś nas nie urzekło (Canj zresztą też, poza Plażą Królowej).

Czarnogóra to za mały kraj ;) w sezonie przy tej ilości Serbów i Rosjan, tłumy są wszędzie.
Janusz212
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz212 » 26.06.2019 08:18

Ludzi jest mnóstwo.
Jestem 4 dzień w Petrovac i jestem rozczarowany :?
Przyjechaliśmy tutaj z Grecji gdzie klimat był fantastyczny. Tutaj jest przaśnie :D Wczoraj wieczorem na deptaku byli "grający indianie" którzy przy okazji sprzedawali różne gadżety i płyty. Coś czego już w Polsce nie widziałem od dłuższego czasu i nie sądziłem że kiedykolwiek jeszcze spotkam.
Plaże przeładowane i niezbyt czyste. Zarówno miejska jak i Lucice. Buljarica też mnie nie przekonuje. Może znajdę coś wracając z wycieczki.
Z plusów zobaczyłem już Lovcen, Kotor i Bokę Kotorską i wszystkie te miejsca były świetne.
Zostało jeszcze dwa dni.
Ja się nie zakochałem i nie wrócę.

Pozdrawiam
michal_mc
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal_mc » 01.07.2019 10:19

Cześć, też będziemy w Petrovac od 20 lipca.
Mógłbyś polecić jakieś miejsce na obiadek czy kolację i przy okazji jak coś było nie tak, to co omijać.
Byłeś może nad jeziorem Szkoderskim na rejsie czy wycieczce?
Warto poświęcić dzień na taką wycieczkę?
A czy ktoś z forumowiczów był na rejsie po zatoce Kotorskiej?
Będę też tam tydzień i planuję taką atrakcję dla rodzinki.
Podsuńcie jakieś opinie itp..
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone