Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzone noclegi w Primosten???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2017 21:38

Wyrocznia napisał(a):Czy ktoś z Cromianiaków będzie (np. w okresie świąteczno - noworocznym) w pobliżu tego miasteczka i mógłby pomóc (czyli podejść/podjechać pod wskazany adres, spisać te namiary i przesłać mi te dane)? Dokładny adres i imię gospodarza podałabym na priv, za paliwo z okolic do Primosztenu zwracam; forma wynagrodzenia (np. w litrach) do dogadania :-)
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Wątpię, czy w tym okresie jakiś Cromaniak pojedzie do Primošten.
Kilku jedzie na Sylwestra do Rovinj.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2017 22:23

piekara114 napisał(a):Ludzikiem nie dasz rady po uliczkach pochodzić? Może tabliczka będzie widoczna? A w potwierdzeniu rezerwacji na maila dane się nie znajdą?
Można też skontaktować się z informacją turystyczną w Primosten, podać dane co masz i może resztę danych Ci podadzą.


Hmm, z informatyki jestem noga, do mnie to trzeba tłuc jak do łopaty informatyczne podstawy, więc ludzikiem dopiero zaczynam się bawić (choć np. szukacza opanowałam). Z tego, co kiedyś widziałam, gdy robiłam sobie wirtualny spacer po wyspie Hvar to ciężko jest z odczytywaniem tablic reklamowych i drobniejszych liter, więc ta opcja chyba odpada. Oczywiście przekopałam cały internet w poszukiwaniu tych namiarów, ale sytuacja była taka, że właścicielką była jego mama, tylko niestety zmarła w zeszłym roku.
Nie było rezerwacji mailowej, był wyjazd "w ciemno"
A z informacją turystyczną rzeczywiście pomysł bardzo dobry; nie wpadłabym na to - różne rzeczy załatwiałam za pośrednictwem informacji turystycznych u nas w Polsce i w Chorwacji, ale na miejscu, a takich jeszcze nie. Napiszę do nich jutro z rana.
Edit: Podano mi niewłaściwy numer telefonu.

Tak więc dziękuję za "poradę" i na przyszłość wymagam tylko jednego - SZACUNKU, którego w powyższej wypowiedzi ewidentnie zabrakło.
Ostatnio edytowano 16.01.2018 18:13 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.12.2017 14:52

Janusz Bajcer napisał(a):
Wyrocznia napisał(a):Czy ktoś z Cromianiaków będzie (np. w okresie świąteczno - noworocznym) w pobliżu tego miasteczka i mógłby pomóc (czyli podejść/podjechać pod wskazany adres, spisać te namiary i przesłać mi te dane)? Dokładny adres i imię gospodarza podałabym na priv, za paliwo z okolic do Primosztenu zwracam; forma wynagrodzenia (np. w litrach) do dogadania :-)
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Wątpię, czy w tym okresie jakiś Cromaniak pojedzie do Primošten.
Kilku jedzie na Sylwestra do Rovinj.


Lipa. Jak nie pojedziesz sam i nie sprawdzisz własnymi zmysłami to nie masz.
Ostatnio edytowano 16.01.2018 18:15 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
dar222
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar222 » 20.12.2017 22:27

Witam.Poszukuję sprawdzonego noclegu w Primosten dla 2 dorosłych+ 2 dzieci na ul. raduca lub innym spokojnym miejscu w okresie od 15.07 2018 do 29.07.2018 .Z góry dziękuję.info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.12.2017 13:39

dar222 napisał(a):Witam.Poszukuję sprawdzonego noclegu w Primosten dla 2 dorosłych+ 2 dzieci na ul. raduca lub innym spokojnym miejscu w okresie od 15.07 2018 do 29.07.2018 .Z góry dziękuję.info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



W święta się odezwę :-)
jacekatowice
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekatowice » 28.12.2017 23:03

Witam wszystkich Forumowiczów. Poszukuję dobrej kwatery w okresie połowy lipca 2017 dla 4 osób na około dwa tygodnie (2 dorosłych i 2 dzieci 8,14 lat) Interesuje mnie apartmani w Primosten. Czy ktoś może polecić coś podpartego własnymi doświadczeniami w standardzie 4+. Proszę o info na priv. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wikp
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikp » 01.01.2018 13:50

Dzień dobry Cromaniacy ;P

wszystkiego najlepszego w nowym roku moim postanowieniem na ten rok jest znalezienie wcześniej noclegu i dlatego zaczynam już dziś :D nauczony zesłorcznymi przygodami w szukaniu noclegu na miejscu postanowiłem zwrócić sie do Was o pomoc gdyby ktoś miał namiary na apartamenty godne polecenia to proszę o info ;) na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuje i napewno postaram się odwdzięczyć po powrocie czymś fajnym z CRO :D termin czerwiec-lipiec osób od 3 do 6 max (2 dzieci)
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 06.01.2018 17:09

Użytkownik usunięty napisał(a):
kobrat napisał(a):Witam, pytanko mam ,gdzie najlepiej szukac Apartamentu w Primosten ? tz. na jakiej ulicy badz rejonie ? zeby bylo blisko i do plazy i do centrum

1. Wszędzie blisko, sklepy, knajpy itd... ruch i gwar przez 15h na dobę :oczko_usmiech:
2. Mało knajp, mało sklepów, jakieś 200 metrów do cywilizacji spokojna i cicha okolica :oczko_usmiech:
3. To co kocham w Primosten najbardziej ponad magistralą :P oaza ciszy i spokoju 500 metrów do centrum i do plaży :P moja miejscówka była co roku na Antuna G. Matosa :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


a gdzie najlepiej żeby było blisko do ładnej plaży? :)
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 06.01.2018 22:21

Witam Forumowiczów po rocznej przerwie spowodowanej kaprysem zobaczenia czegoś innego w innym miejscu - w Grecji byliśmy i rodzina b.szybko zagłosowała, że oni chcą znowu (tym rzem to będzie już 6 raz) do Chorwacji :D W roku 2016 byliśmy w Rogoźnicy i kilka razy plażowaliśmy w Primosten. Korzystając z mapki i trzech stref powyżej prosiłbym o informację czy da się na przełomie lipca i sierpnia w Primosten znaleźć dla naszej piątki nocleg za 65 max. 75 euro np. w zachodniej części strefy oznaczanej nr 3 albo ogólnie w tej strefie ponad magistralą? Im bliżej plaży tym ludzi milion i tysiąc aut. Przeglądam od 2h oferty z wielu stron i ceny jakieś wysokie jak na to co znamy choćby z Pakostane, Orebicia, Breli czy wspomnianej Rogożnicy :( Dzięki za każdą wskazówkę i pozdrawiam w Nowym Roku!
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 06.01.2018 22:36

mam jeszcze takie zdj ;) gdzie polecicie szukać app?
Załączniki:
106644592.jpg
Baribal_76
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 05.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baribal_76 » 07.01.2018 23:13

Szanowni,
w tym roku chcemy znów pojechać do Cro na urlop. Wybieramy się w dwie rodzinki:
1) dwie dorosłe osoby
2) dwie dorosłe osoby + dwie małe dziewczynki (2 i 5 lat)
Szukamy dwóch apartamentów z widokiem na morze, nie daleko plaż, z parkingiem, z wifi
Apartament z balkonami lub łączony taras.
Oddzielna sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym, prysznic :)
Interesuje nas tylko Primosten.
Druga połowa czerwca; czy coś nam polecicie? wiadomości na priv proszę :)
dziękuje
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 08.01.2018 21:27

Witam,

Mam pytanie zwłaszcza do osób, które były w Primosten w zeszłym. Niestety zdjęcia z google maps mają już trochę lat (a być może coś się zmieniło) także pytanie mam takie czy z okolic ulicy Ujevica lub Matosa (stąd mam oferty) jest łatwe dojście na plażę żeby przejść tunelem pod Jadranką lub może są jakieś przejścia ze światłami.

Dzięki za pomoc.
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 09.01.2018 15:19

barkley10 napisał(a):Witam,

Mam pytanie zwłaszcza do osób, które były w Primosten w zeszłym. Niestety zdjęcia z google maps mają już trochę lat (a być może coś się zmieniło) także pytanie mam takie czy z okolic ulicy Ujevica lub Matosa (stąd mam oferty) jest łatwe dojście na plażę żeby przejść tunelem pod Jadranką lub może są jakieś przejścia ze światłami.

Dzięki za pomoc.


Ponawiam prośbę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2018 17:18

szalonaona77 napisał(a):mam jeszcze takie zdj ;) gdzie polecicie szukać app?

Między półwyspem (hotelem Adria) a parkingiem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2018 17:22

szalonaona77 napisał(a):
Użytkownik usunięty napisał(a):
kobrat napisał(a):Witam, pytanko mam ,gdzie najlepiej szukac Apartamentu w Primosten ? tz. na jakiej ulicy badz rejonie ? zeby bylo blisko i do plazy i do centrum

1. Wszędzie blisko, sklepy, knajpy itd... ruch i gwar przez 15h na dobę :oczko_usmiech:
2. Mało knajp, mało sklepów, jakieś 200 metrów do cywilizacji spokojna i cicha okolica :oczko_usmiech:
3. To co kocham w Primosten najbardziej ponad magistralą :P oaza ciszy i spokoju 500 metrów do centrum i do plaży :P moja miejscówka była co roku na Antuna G. Matosa :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


a gdzie najlepiej żeby było blisko do ładnej plaży? :)


Dwie ładne, kamieniste plaże znajdują po lewej i po prawej stronie półwyspu (Hiljčki poluotok po chorwacku). Ten półwysep jest jednocześnie starym miastem, znajduje się w lewym dolnym rogu zdjęcia, czyli na południowym zachodzie, jak się domyślam z tej mapy :) Jest to strefa 1.
Nieźle będzie też w strefie 2, u góry (czyli na północy) jest taki zielony półwysep i tam też jest niezła plaża - byłam tam w październiku, więc w sezonie będzie gwarno.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzone noclegi w Primosten??? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone