Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzone noclegi w Primosten???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miko30
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miko30 » 16.08.2016 11:14

Czy może ktoś coś więcej powiedzieć o apartamentach Soling wspomnianych przez forumowicza Blindmana? Tzn. jakie jest dojście do centrum miasta (starówki), plaży-jaka odległość? Trochę mam wątpliwości bo jadę z dwójką dzieci a tam o ile się nie mylę trzeba przejść jakieś 200 m Jadranką .... Może zdjęcia samej posesji lub apartamentu bo w necie jest stosunkowo mało zdjęć ... Chciałbym żeby koło domu było trochę podwórka ze względu na dzieci... Wybieram się do Cro 27.08.2016 ...
bialylukasz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bialylukasz » 16.08.2016 18:17

Witam!
Wybieram się z żoną i 7 miesięcznym dzieckiem do Primosten. Czy może ktoś polecić jakiś ciekawy nocleg. Termin 09.09.2016 - 15.09.2016.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Patrycja85
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patrycja85 » 17.08.2016 19:10

Witam, pilnie potrzebuje jakiegoś namiaru na nocleg w Primosten adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję
sain1
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sain1 » 18.08.2016 09:44

poszukuje noclegu w pirmostenie z basenem, ewentualne propozycje prosze przeslac : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
darek111111
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek111111 » 26.11.2016 19:27

Witam
wybieramy się do Primosten na wakacje w 2017r ale już szukamy noclegu . czy coś możecie polecić ?
2+1 wyjazd lipiec 2017 . Dzięki (mogę dać namiar na Omiś lub Baśka Voda) gdzie już byliśmy
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Fowme
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fowme » 02.12.2016 19:36

Cześć :)
Szukam namiaru na apartament w Primosten 2+2 (dwie sypialnie) z kuchnią.
Z góry dziękuję :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Mam namiary na kwaterę w Makarskiej ;)
Mariusz-f
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz-f » 12.12.2016 22:20

Witam poszukuję namiarów na 6 dorosłych osób plus 2 dzieci w wieku 12-13 lat. ( 3 pokoje ) Lub mały domek dla max 10 osób.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam.
siwyok@poczta.fm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyok@poczta.fm » 05.02.2017 23:15

]Polecam apartament vesna ul. Josipa,( przez galileo.hr znaleziony ), znajdujacy sie chbya za starym portem powyzej ul. Porat. Byliśmy tam w 8 osob. 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią, no i super taras będący ciągle w cieniu. Do wody po schodkach 20m. Potem w prawo wzdłuż portu jakies 200m i mamy juz plaze miejska, potem stare miasto i plaze mala raduca. A jak się przejdzie na druga stronę polwyspu to mamy plaze wielka raduca ( na tej plaży jest cień bo na malej raduce nie ma wcale cienia :boss: ).
1arek11
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 15.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1arek11 » 09.03.2017 15:08

Witam,
czy mogę prosić o jakieś namiary na miejscówki w Primosten (najlepiej sprawdzone)
Rodzina 2+2
mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Arek
Marlo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlo » 22.09.2017 12:02

Witam.Planuję już wakacje na drugi rok i wybór padł na Primosten.Szukam noclegu dla rodziny 2+2 (11 i 4 lata).Nie koniecznie w samym centrum, z ładnym widokiem z tarasu i miejscem parkingowym.Proszę o propozycje. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agnieszka-l
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 09.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka-l » 06.10.2017 13:48

Witajcie, szukamy kwater w Primosten dla 4 osób (2+2). Czy możecie jakieś polecić? Będziemy bez auta, więc zależy nam na miejscu w bliskiej odległości od centrum i plaży :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
holz1
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) holz1 » 06.12.2017 20:50

Poszukuję noclegów w Priomsten. 2 rodziny 2+1. Proszę o ewentualne namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 07.12.2017 14:19

Tepli Bok 25 Primosten. Znajdziesz w google lub na booking. Byłem tam w tym roku i polecam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2017 19:55

Słuchajcie, nie wiem, w jakim wątku mogę to umieścić, ale może tutaj będzie w sam raz...
Otóż w tym roku byłam w Primosztenie, ale w przypływie swojej lekkomyślności :/ zgubiłam gdzieś namiary na mojego gospodarza, a chciałabym go komuś polecić. Pamiętam tylko imię i adres. Przed apartmanami znajduje się wielka tablica z mailem i numerem telefonu.
Czy ktoś z Cromianiaków będzie (np. w okresie świąteczno - noworocznym) w pobliżu tego miasteczka i mógłby pomóc (czyli podejść/podjechać pod wskazany adres, spisać te namiary i przesłać mi te dane)? Dokładny adres i imię gospodarza podałabym na priv, za paliwo z okolic do Primosztenu zwracam; forma wynagrodzenia (np. w litrach) do dogadania :-)
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.12.2017 21:22

Ludzikiem nie dasz rady po uliczkach pochodzić? Może tabliczka będzie widoczna? A w potwierdzeniu rezerwacji na maila dane się nie znajdą?
Można też skontaktować się z informacją turystyczną w Primosten, podać dane co masz i może resztę danych Ci podadzą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzone noclegi w Primosten??? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone