Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzone noclegi w Primosten???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Szasti
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szasti » 30.05.2016 13:57

Witam, wybieram sie z mezem i 10 miesieczna coreczka 11 czerwca, juz tuz, tuz :) Moze ktos zna fajne miejsce TANIO :) Jada z nami jeszcze 4 osoby dorosle plus 7 letnie dziecko. Nie musimy byc wszyscy w jednym miejscu. Z gory dziekuje
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2016 14:01

Szasti napisał(a):Witam, wybieram sie z mezem i 10 miesieczna coreczka 11 czerwca, juz tuz, tuz :) Moze ktos zna fajne miejsce TANIO :) Jada z nami jeszcze 4 osoby dorosle plus 7 letnie dziecko. Nie musimy byc wszyscy w jednym miejscu. Z gory dziekuje

Witam.
W tym terminie znajdziecie na miejscu co będzie pasować.
Ale w PW masz link - czerwcu apartamenty są wolne do 17 -tego.
krafaello
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2016
Primosten-szukam apartamentu sierpień 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) krafaello » 12.06.2016 20:19

Witam. Planuje wyjazd do Primosten i prosił bym o jakieś namiary na kwatery 2+2 (3 i 8 lat) w terminie od 01.08.2016-10dni

Mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 13.06.2016 10:08

Cześć Wszystkim :D

W tym roku decyzja o wyjeździe zapadła u mnie bardzo późno, dosłownie w ostatnich dniach. Niestety to zbyt późno aby zarezerwować coś z namiarów, które posiadam. Cel to tradycyjnie u mnie Primosten 8) . W związku z tym mam gorącą prośbę o podesłanie namiarów na apartamenty. Interesuje mnie A2+1 (dwójka dorosłych plus 5-cio latek) w terminie 8-23 lipca. Z góry dziękuję :hut: :papa:
maciek127
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 02.07.2006
Re: Co za 5 razem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek127 » 15.06.2016 10:45

Witam, czy ktoś ze stałych bywalców w Primosten mógłby mi doradzić w jakiej okolicy szukać apartamentów, wybieram się 23 czerwca w ciemno bez żadnych rezerwacji do tej pory zawsze jakiś nocleg był, ale nigdy nie byłem w Primostenie. Jedziemy w dwie rodziny z trójką maluchów, kompletnie nie wiem w której części miasta szukać noclegów żeby nie było daleko do plaży ze względu na dzieci. Jeśli ktoś może doradzić to będę wdzięczny. Pozdrawiam
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014
Re: Co za 5 razem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 15.06.2016 10:56

maciek127 napisał(a):Witam, czy ktoś ze stałych bywalców w Primosten mógłby mi doradzić w jakiej okolicy szukać apartamentów, wybieram się 23 czerwca w ciemno bez żadnych rezerwacji do tej pory zawsze jakiś nocleg był, ale nigdy nie byłem w Primostenie. Jedziemy w dwie rodziny z trójką maluchów, kompletnie nie wiem w której części miasta szukać noclegów żeby nie było daleko do plaży ze względu na dzieci. Jeśli ktoś może doradzić to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Szukaj raczej koło półwyspu Duża Raduca naokoło którego jest fajna plaża. Nie szukaj raczej koło portu.
Ogólnie Primośten - dobry wybór. Polecam wieczorne spacery po starym mieście na Małej Raducy lub deptaczkiem naokoło niej. Od strony portu plaże niezbyt atrakcyjne. :papa:
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Co za 5 razem ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 17.06.2016 08:45

maciek127 napisał(a):Witam, czy ktoś ze stałych bywalców w Primosten mógłby mi doradzić w jakiej okolicy szukać apartamentów, wybieram się 23 czerwca w ciemno bez żadnych rezerwacji do tej pory zawsze jakiś nocleg był, ale nigdy nie byłem w Primostenie. Jedziemy w dwie rodziny z trójką maluchów, kompletnie nie wiem w której części miasta szukać noclegów żeby nie było daleko do plaży ze względu na dzieci. Jeśli ktoś może doradzić to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Cześć! My będziemy tutaj od 26-go czerwca zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link znalazłem ich na booking. Może na tej stronie coś znajdziesz.
maciek127
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek127 » 17.06.2016 09:11

Dzięki za szybkie podpowiedzi, coś mniej więcej wiem :) . Kontrolnie wysłałem zapytanie do lokalnego biura dalmatinka, dostałem 2 ofert jedna w centrum za rodzinę 2+1 - 75 euro do końca czerwca od lipca 95 euro, druga oferta za główną ulicą 50 euro.
Cześć! My będziemy tutaj od 26-go czerwca zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link znalazłem ich na booking. Może na tej stronie coś znajdziesz.[/quote]

Apartament super, tylko jak dla mnie chyba jednak za daleko od centrum Primostenu, a perspektywa spaceru główną ulica z dziećmi raczej odpada. Chyba że się mylę i jest inna droga do centrum.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 17.06.2016 09:18

Do niektórych apartmani za Jadranką przechodzi się pod Jadranką. Parę minut spacerkiem na plaże. :papa:
shoggoth
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) shoggoth » 20.06.2016 12:31

Witam,
Potrzebne ewentualne namiary na Primosten 2+1 (dzieciak 3 lata). Planujemy przyjazd 26.06.
Może ktoś wspomoże namiarem za w miarę rozsądną cenę?
rmarcin
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rmarcin » 25.06.2016 13:12

Janusz Bajcer napisał(a):
Szasti napisał(a):Witam, wybieram sie z mezem i 10 miesieczna coreczka 11 czerwca, juz tuz, tuz :) Moze ktos zna fajne miejsce TANIO :) Jada z nami jeszcze 4 osoby dorosle plus 7 letnie dziecko. Nie musimy byc wszyscy w jednym miejscu. Z gory dziekuje

Witam.
W tym terminie znajdziecie na miejscu co będzie pasować.
Ale w PW masz link - czerwcu apartamenty są wolne do 17 -tego.


Cześć Januszu!

Jestem nowym użytkownikiem i nie mam możliwości wysłania Ci prywatnej wiadomości.
Czy mógłbyś podesłać mi namiary na polecane przez Ciebie noclegi w Primosten? (planuję wyjazd 2 lub 4 osoby, przełom lipca,sierpnia). Może znasz jakieś opcje z wyżywieniem? Będę ogromnie wdzięczny za rady. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję!
blindman
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 22.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) blindman » 25.06.2016 13:36

Polecam apartamenty Soling w Primosten. Byłem rok temu i wracam do nich w tym. Dom znajduje się przy wjeździe do miasta od strony Szybenika. Do centrum 150 metrów. Do morza około 250, ale w linii prostej około 100;) Piękny widok z tarasu i niewysoka cena. Apartamenty nie są najwyższego standardu ale jest w nich wszystko co potrzeba. Minusem jest konieczność przejścia 50 metrów wzdłuż jadranki aby do centrum ale ogólnie Lokalizacja ok
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2016 14:28

rmarcin napisał(a):Cześć Januszu!

Jestem nowym użytkownikiem i nie mam możliwości wysłania Ci prywatnej wiadomości.
Czy mógłbyś podesłać mi namiary na polecane przez Ciebie noclegi w Primosten? (planuję wyjazd 2 lub 4 osoby, przełom lipca,sierpnia). Może znasz jakieś opcje z wyżywieniem? Będę ogromnie wdzięczny za rady. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję!

Cześć Marcinie.
W Primoštem byłem dość dawno dwa razy, ale na kempingu Adriatic, więc nie mam namiarów na noclegi w apartamentach.

PW będziesz miał aktywne po 4 postach na forum.
Danqcd
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 03.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danqcd » 27.06.2016 21:59

Jeśli ktoś szuka apartamentów w Primosten, to mogę polecić:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byłem tam w zeszłym roku, w tym - są tam moi znajomi.
Bardzo miła gospodyni, standard ***. Ceny przystępne. Pokoje od 2 do 6 osób.

Pozdrawiam

Jarek
magda-_-lena
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda-_-lena » 10.08.2016 23:01

Witam,
poszukuję noclegów na początek września (03-11.09). Polecacie mieć spokój i zarezerwować coś wcześniej, czy na miejscu można znaleść dużo lepsze oferty niż te w sieci?

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzone noclegi w Primosten??? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone