Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 28.01.2023 17:44

Pięknie . My co roku w innym miejscu.
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 28.01.2023 17:46

My tez za kazdym razem gdzie indziej. W tym roku miedzyinnymi Korczula i Pag .A ceny z wlasnych obserwacji
wynika ze jakies 25/30% drozej niz 2021
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.01.2023 18:56

Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):Przyklepane, 3 tygodnie Jelsa.
Widok z tarasu.

Od kiedy ?

16 lipca
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 19:14

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):Przyklepane, 3 tygodnie Jelsa.
Widok z tarasu.

Od kiedy ?

16 lipca

No to wiesz jak jest :wink: :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 19:24

SebastianM napisał(a):Można linki wrzucać ?zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wypas. Ładny apartman .
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 28.01.2023 19:27

Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):Konrad, co to za strona?

Interhome.


Interhome wymaga bezzwrotnej zaliczki do dwóch tygodni po zarejestrowaniu.
Nie każdemu to odpowiada. Tym bardziej że jak zauważyłem, tutaj niektórzy nie bardzo wiedzą co będą robić za miesiąc, a co dopiero za rok.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 19:38

StaryMarek napisał(a):
Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):Konrad, co to za strona?

Interhome.


Interhome wymaga bezzwrotnej zaliczki do dwóch tygodni po zarejestrowaniu.
Nie każdemu to odpowiada. Tym bardziej że jak zauważyłem, tutaj niektórzy nie bardzo wiedzą co będą robić za miesiąc, a co dopiero za rok.

Jest też na Booking i masz czas do maja na decyzję.
Ja tak zarezerwowałem swój ap. , który również obsługiwany jest przez Interhome.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.01.2023 19:43

Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):Przyklepane, 3 tygodnie Jelsa.
Widok z tarasu.

Od kiedy ?

16 lipca

No to wiesz jak jest :wink: :D

Możemy Was przenocować. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 19:49

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):
Bravik napisał(a):Przyklepane, 3 tygodnie Jelsa.
Widok z tarasu.

Od kiedy ?

16 lipca

No to wiesz jak jest :wink: :D

Możemy Was przenocować. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

No to grubo.
4 , ładna, już namierzyłem :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 28.01.2023 20:11

Habanero napisał(a):Dlatego wszystko trzeba dokładnie sprawdzić. Dla mnie basen to zbytek, ale gdyby był, góra, dla 8 osób (w tym dzieci),
to czemu nie :wink: Ot taka fanaberia za 100 €. Okolica Zavalaticy jak najbardziej super, z zejściem bezpośrednim na plażę. Czego chcieć więcej. Cisza i spokój, dookoła cudowne plaże, sklep i konoba na miejscu. Lepiej, to tylko z plażą/leżakami na wyłączność pod domem.. Ale taki dom dla większej ekipy, bądź dwóch, trzech rodzin, spędzających razem wakacje jest okazją. Bo przecież niemożliwe jest znaleźć w sezonie dom z basenem w Chorwacji za 100 € :wink:


Życie składa się ze szczegółów, z wiekiem coraz bardziej jesteśmy wymagający a i pokolenie naszych dzieci żyje w innych czasach i nie rozumie że rodzice kiedyś spali w busie blisko plaży a wyjazd za granicę to było coś :D.
Kameralny basen czy to z rana czy to w południe po zwiedzaniu lub wieczorem dla ochłody przy 30 stopniach w nocy to coś niesamowitego. Dlatego jak Masz taką opcję to bierz w ciemno, lepiej mieć niż nie mieć.
Jako ciekawostkę powiem Ci że rok temu miałem APP z basenem z 2 sypialniami w cenie 60 euro. Fajnie miejsce, do plaży było daleko ale widok z basenu piękny. Tyle że wszystko ma swój haczyk i cała ta wyspa była najdroższym miejsce w jakim byłem w Cro. Jednak nie żałujemy bo zwiedziliśmy nowe miejsce, nowe odkrycia czas fajnie spędzony, dlatego też preferujemy poszukiwania czegoś nowego. Do starych sprawdzonych miejsc jeszcze zdążymy wrócić :papa:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 29.01.2023 12:03

Habanero napisał(a):
SebastianM napisał(a):Można linki wrzucać ?zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wypas. Ładny apartman .

Fajny, spełnienia wszystkie moje założenia. Przy plaży, płasko jak na stole, w promieniu 500 m: 2 sklepy, 4 lub 5 restauracji a wszystko to bez tłumów ( wieś niespełna 1000 mieszkańców, choć jak na standardy chorwackie, to już miasteczko).
Ostatnio edytowano 30.01.2023 22:34 przez SebastianM, łącznie edytowano 1 raz
Arszal
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.01.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arszal » 29.01.2023 17:10

Cześć;) Możecie polecić jakiś nocleg dla rodziny 2+3 w rejonach Zaostrog,Brist,Drvenik? Warunki: przy plaży/ blisko plaży, termin lipiec na 10 nocy. Cena: do 130 za noc. Niestety ale odwołana mi rezerwacje jak poprosiłam o wytłumaczenie dlaczego oferta różni się od podanej na ich własnej stronie.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 29.01.2023 22:48

kaeres napisał(a):Czego konkretnie szukasz ?
Dla 6 osób z basenem czy dla parki w interiorze bez klimy ?

apartament dla 4 osób (2+2). Dzieci 7 i 5 lat. Basenu nie potrzebujemy. Jest Jadran.
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 02.02.2023 23:49

Witam . Z tymi cenami to tragedii nie widzę . Ja zarezerwowałem pobyt w Mandre (w tym tygodniu to zrobiłem) od 9 czerwca tydzień . AP 2+2 - 50 euro doba .Sprawdzałem też Marusici . AP studio 2 osobowy - 40 euro doba . Miejsca sprawdzone . Już tam byliśmy i było wszystko O.K.
seta1
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) seta1 » 03.02.2023 18:13

Kilka sprawdzonych miejsc z 15 lat w Chorwacji , na pożegnanie forum
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone