Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 28.01.2023 12:12

Habanero napisał(a):Ostatni tydzień czerwca jest za 75 € dla 4 osób, a wrzesień dla 7 osób 120 € .
Ale z tego co widzę klima jest extra płatna 8e/dzień :?


Ostatnimi laty brałem tylko APP z basenem i to co podajesz to jakaś mega okazja, szukać zaczynam na jesieni i z reguły APP z basenem są drogie, dużo droższe niż w innych krajach jak Grecja itp.
Pozostaje jeszcze temat samego basenu i infrastruktury w około niego bo może być małe oczko wodne albo duży basen 10 metrów :D.
Takie apartamenty po ostrym szukaniu, kombinowaniu miałem za 60-100 euro w latach poprzednich ale to nie była 1 linia brzegowa ani druga bo takie miejsca ceny miały x 2. Pozostaje też jeszcze standard czy tito czy ikea, opłaty dodatkowe i wiele zmiennych takich jak region, turystyczna atrakcyjność i popularność danej miejscowości.
W tym rok jest wyraźnie drożej niż w latach poprzednich, oczywiście są perełki cenowe ale jest ich zdecydowanie mniej. Wielu gospodarzy dla mnie "oczadziało" krzycząc sobie za zwykłe APP kosmiczne kwoty jak 150 euro i więcej - widać mają chętnych.
My sobie w 2023 odpuszczamy basen o co prosiły same dzieci bo on strasznie rozleniwia i nie chciało im się nad morze chodzić :D

Z drugiej strony popatrzcie na ceny u nas w kraju, jakiś znany nadmorski kurort blisko do morza i basen a nawet bez niego a np. jakiś lepszy standard. Te 150 euro z Cro to będzie dobra cena, popatrzcie na ceny w restauracjach... czasy tanich wakacji dawno minęły jeżeli chce się mieszkać w fajnych warunkach blisko wody. Kraj nie ma znaczenia no chyba że np. Macedonia gdzie w tamtym roku znajomi za fajny APP dla 2 osób z basenem płacili 40 euro.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 13:21

Nie wiem o co chodzi z tym szukaniem, ale znalezienie go nie zajęło mi więcej niż 15 min.
Żadne bezpośrednio, tylko przez pośrednika, bez tracenia czasu i smarowania stu zapytań
do właściciela i czekania na odpowiedź.

Lipiec.
Bez tytułu.jpg

Końcówka czerwca.
Bez tytułu2.jpg


yzedef napisał(a):...
Pozostaje jeszcze temat samego basenu i infrastruktury w około niego bo może być małe oczko wodne albo duży basen 10 metrów :D.
...

basen.jpg


P.S.
Dla mnie odpada, bo jest tam w sumie 5 apartamentów (razem 17 osób może się zjechać) a to dla mnie lipa.
Wolę swoją kawalerkę bez ludzi i basenu na Hvarze :D
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.01.2023 13:32

Konrad, co to za strona?
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 13:34

Bravik napisał(a):Konrad, co to za strona?

Interhome.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.01.2023 13:41

Habanero napisał(a): Interhome.

No i podziękował. :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 13:43

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a): Interhome.

No i podziękował. :wink:

Jest dwójeczka :wink:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 28.01.2023 15:12

Jedno ale, to jest z jedną sypialnią, nie z dwiema zdaje się, stąd taka cena ;) . Drugie pomieszczenie jest ogólnodostępny ( salon ??) z rozkładanym łóżkiem do spania.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 15:35

SebastianM napisał(a):Jedno ale, to jest z jedną sypialnią, nie z dwiema zdaje się, stąd taka cena ;) . Drugie pomieszczenie jest ogólnodostępny ( salon ??) z rozkładanym łóżkiem do spania.

Masz rację.
Jest tam wnęka z trzecim łóżkiem, którą B...g potraktował jako 2 sypialnię (stąd ta nieścisłość).
Interhome podaje, że jest tam jedna sypialnia + wnęka z łóżkiem między salonem i sypialną + wersalka w salonie.
Wnęka to nie sypialnia i tego się trzymajmy :wink:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 28.01.2023 15:40

Najtańszy spełniający moje oczekiwania na tej stronie to ponad 18 000 za 2 tygodnie, pomijam już lokalizację i dość słabą infrastrukturę kulinarną. Generalnie jak pisałem wyżej, basen jest dla mnie kompletnie nieistotny, ciekawy tylko byłem, czy uda się coś znaleźć w założonym budżecie ;) .
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 15:54

SebastianM napisał(a):Najtańszy spełniający moje oczekiwania na tej stronie to ponad 18 000 za 2 tygodnie, pomijam już lokalizację i dość słabą infrastrukturę kulinarną. Generalnie jak pisałem wyżej, basen jest dla mnie kompletnie nieistotny, ciekawy tylko byłem, czy uda się coś znaleźć w założonym budżecie ;) .

Pochwal się swoim apartmanem.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 28.01.2023 16:06

Można linki wrzucać ?zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 28.01.2023 16:33 przez SebastianM, łącznie edytowano 3 razy
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 28.01.2023 16:28

Habanero napisał(a):Nie wiem o co chodzi z tym szukaniem, ale znalezienie go nie zajęło mi więcej niż 15 min.
Żadne bezpośrednio, tylko przez pośrednika, bez tracenia czasu i smarowania stu zapytań
do właściciela i czekania na odpowiedź.


P.S.
Dla mnie odpada, bo jest tam w sumie 5 apartamentów (razem 17 osób może się zjechać) a to dla mnie lipa.
Wolę swoją kawalerkę bez ludzi i basenu na Hvarze :D


Konrad no właśnie o takie szczegóły chodzi jak piszesz powyżej. Basen malutki dla 5 apartamentów gdzie statystycznie w każdym z nich mogą być małe dzieci :D czyli na basenie będzie głośno i tyle z niego skorzystamy. Piękne miejsce, fajny widok ale jakby było tak ze 2 APP to byłoby super.
32m2 to mało u nas zawsze bierzemy 2 sypialnie - dzieci mają swoją my swoją + salon a super jest jak się trafią dwie łazienki.
Miejsce fajne przed lub po sezonie dla 2+1.
Fajnie kwatery z basenami można znaleźć kilka kilometrów od morza w dobrej cenie, raz taki obiekt mieliśmy na jedną noc na Istria gdzie nastawiliśmy się tylko na zwiedzanie.
Duży basen a przy nim letnia kuchnia z lodówką z kompletną kuchnią do gotowania, zlew, naczynia, grillem. Po prostu czad na powietrzu wypoczywasz i spożywasz.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 17:23

yzedef napisał(a):...
Konrad no właśnie o takie szczegóły chodzi jak piszesz powyżej. Basen malutki dla 5 apartamentów gdzie statystycznie w każdym z nich mogą być małe dzieci :D czyli na basenie będzie głośno i tyle z niego skorzystamy. Piękne miejsce, fajny widok ale jakby było tak ze 2 APP to byłoby super.
32m2 to mało u nas zawsze bierzemy 2 sypialnie - dzieci mają swoją my swoją + salon a super jest jak się trafią dwie łazienki.
Miejsce fajne przed lub po sezonie dla 2+1.
Fajnie kwatery z basenami można znaleźć kilka kilometrów od morza w dobrej cenie, raz taki obiekt mieliśmy na jedną noc na Istria gdzie nastawiliśmy się tylko na zwiedzanie.
Duży basen a przy nim letnia kuchnia z lodówką z kompletną kuchnią do gotowania, zlew, naczynia, grillem. Po prostu czad na powietrzu wypoczywasz i spożywasz.


Dlatego wszystko trzeba dokładnie sprawdzić. Dla mnie basen to zbytek, ale gdyby był, góra, dla 8 osób (w tym dzieci),
to czemu nie :wink: Ot taka fanaberia za 100 €. Okolica Zavalaticy jak najbardziej super, z zejściem bezpośrednim na plażę. Czego chcieć więcej. Cisza i spokój, dookoła cudowne plaże, sklep i konoba na miejscu. Lepiej, to tylko z plażą/leżakami na wyłączność pod domem.. Ale taki dom dla większej ekipy, bądź dwóch, trzech rodzin, spędzających razem wakacje jest okazją. Bo przecież niemożliwe jest znaleźć w sezonie dom z basenem w Chorwacji za 100 € :wink:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.01.2023 17:35

Przyklepane, 3 tygodnie Jelsa.
Widok z tarasu.
Załączniki:
1..jpg
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2023 17:43

Bravik napisał(a):Przyklepane, 3 tygodnie Jelsa.
Widok z tarasu.

Od kiedy ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone