Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Prot666
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot666 » 14.02.2023 23:50

robertpeti napisał(a):NP Chorwacja noclegi


Dzięki. Ta grupa to jednak porażka. 84 tyś członków wyglądała obiecująco. Wysłałem posta, trafił do moderacji. Administratorem i moderatorem jednocześnie jest jeden ziomek, skądinąd prowadzący kanał na YT nie związany z Chorwacją. Może jest bardzo zajęty, ok, ale jeden moderator na tak dużą grupę, to jednak mało.

Wysłałem posta na innej grupie, ta zaś okazała się chyba grupą tylko dla oferujących wynajem, bo mój post został usunięty. Nie ma letko.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 15.02.2023 01:47

Przy okazji warto zajrzeć tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Oszustów też nie brakuje...
Trutututu
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.08.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trutututu » 15.02.2023 18:30

Cześć,

Jest to post dla osób szukających apartamentu w Makarskiej. Wg mnie są to bardzo interesujące cenowo oferty :)

Znalazłem na Airbnb ciekawe oferty w Makarskiej. Ceny 202-236 PLN za dobe (już wliczając prowizję). Nie są to luksusowe apartamenty, lecz dla niewymagających w zupełności wystarczy. Blisko plaży, parking jest, klima jest, taras jest. Jak na to miasto i lokalizację to atrakcyjna cena. Oferty zostały udostępnione dzisiaj.

Poniżej screen z przykładowego apartamentu + lokalizacja. Po przybliżeniu ukaże się 6 ofert - są to oferty od biura Adriagate. Samo konto na Airbnb ma ponad 300 opinii.

Obrazek
Obrazek
Obrazek



:papa: :papa:
zrafal
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zrafal » 11.07.2023 08:19

MrOwA napisał(a):
robiz napisał(a):A cena mojej miejscówki na Braču z cudownym widokiem i 10 metrów od morza zmieniła się tylko o 5 euro :D

A podzielisz się namiarem ? Też myślałem kiedyś o Brac :)


Witam
Podziel się miejscówką, może w przyszłym roku mi sie uda dotrzeć. Pozdrawiam
Rafal
mikelo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikelo » 27.12.2023 23:24

sutivanczyk napisał(a):09.09-22.09.2023 cena za apartament 2+2 to tylko 38 euro w miejscowości zivogosce blato

Można wiadomość z namiarami na apartament na priv wysłać. okej przepraszam to może na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . dziekuję i pozdrawiam Dosiego roku wszystkim
Ostatnio edytowano 31.12.2023 00:10 przez mikelo, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.12.2023 12:05

PW aktywne po 4 postach na forum.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone