Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Noclegi w Czarnogórze

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zack
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 26.02.2019 12:58

Cześć,
czy ktoś poleci dom przy plaży dla 17 osób (11 dorosłych + 6 dzieci w wieku od 3 do 17 lat)? :)
Ja już po przejrzeniu bukingów, airbnbów, wimdów i innych cudów nie znalazłem tego, co chciałbym znaleźć.
Czy w MNE są strony miejscowości dla turystów, np. coś w stylu chorwackich xxxx-tz.hr?

Pozdrawiam,
Marcin
arturescu
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 26.02.2019 13:01

zack napisał(a):Cześć,
czy ktoś poleci dom przy plaży dla 17 osób (11 dorosłych + 6 dzieci w wieku od 3 do 17 lat)? :)
Ja już po przejrzeniu bukingów, airbnbów, wimdów i innych cudów nie znalazłem tego, co chciałbym znaleźć.
Czy w MNE są strony miejscowości dla turystów, np. coś w stylu chorwackich xxxx-tz.hr?

Pozdrawiam,
Marcin

https://www.montenegro-traveler.com/

Inna spraw ,że ustrzelenie jednego domu przy plaży w sezonie dla takiej ilości osób graniczy z cudem.
zack
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 26.02.2019 15:01

Dzięki arturescu,
rozesłałem ok. 10 zapytań, może coś się trafi.
slawek21
Autostopowicz
Re: Apartamenty w Czarnogórze

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek21 » 18.03.2019 22:48

Cześć Wszystkim. Szukam adresów lub kontaktów do apartamentów w Kruće. W internecie nic nie mogę znaleźć a podobno to fajna i spokojna miejscowość. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Noclegi w Czarnogórze - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019