Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 10.07.2018 09:18

Znalazłem informację na bookingu, że w hotelu Kalamper jest bankomat.
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 10.07.2018 09:19

Też znalazłem, ale chciałem się upewnić, czy ktoś z was korzystała. Napiszę do hotelu i dam znać.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 10.07.2018 09:24

To jest dobry hotel na 100% mają bankomat.
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 10.07.2018 10:44

Peter mi odpisał. Potwierdził informację, że bankomat jest w hotelu.
boqler
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) boqler » 14.07.2018 19:54

Hej, czy jest ktoś w stanie pomóc mi wybrać miejscówkę na 5 nocy w Czarnogórze nad morzem? Plan jest taki, że jedziemy z północy z Pluzine na dół zahaczając o Ostrog, przez jezioro Szkoderskie. Przekopałem sporo blogów itd i im dłużej czytam tym gorzej :) Jedziemy z dziewczyną, 13-18 sierpnia będziemy właśnie nad morzem, później jedziemy na 6 dni do Kotoru.

Gdzie jechać? Kompletnie nie mam pojęcia. Nie chcemy latać po klubach więc z góry odrzuciliśmy Budvę (ale nie wiem czy dobrze) - też nie chcemy żeby było odcięte od świata - kawałek miasteczka, jakieś knajpki, deptak wzdłuż morza, czysta plaża :) Cena powoli zaczyna nie grać większej roli bo czasu zostało mało. Ktoś poleci konkretne miastko lub hotel itd? Czy szukać w Albanii :D?
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 14.07.2018 20:41

Wróciłem wczoraj z miejscowości Utjeha, blisko granicy albańskiej, mieszkałem w https://pl.ihr24.com/ho1844990/apartments-mekic/pl/.
Mała dziura, publiczna plaża z kilkoma knajpkami, obok apartamentowca mała spokojna plaża. Z utjehy można pojechac do Ulcinj, lub Sutomore, lub dalej. Na miejscu są także dwa kempingi, nieduże ale wyglądały ok.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 15.07.2018 08:18

boqler napisał(a):Hej, czy jest ktoś w stanie pomóc mi wybrać miejscówkę na 5 nocy w Czarnogórze nad morzem? Plan jest taki, że jedziemy z północy z Pluzine na dół zahaczając o Ostrog, przez jezioro Szkoderskie. Przekopałem sporo blogów itd i im dłużej czytam tym gorzej :) Jedziemy z dziewczyną, 13-18 sierpnia będziemy właśnie nad morzem, później jedziemy na 6 dni do Kotoru.

Gdzie jechać? Kompletnie nie mam pojęcia. Nie chcemy latać po klubach więc z góry odrzuciliśmy Budvę (ale nie wiem czy dobrze) - też nie chcemy żeby było odcięte od świata - kawałek miasteczka, jakieś knajpki, deptak wzdłuż morza, czysta plaża :) Cena powoli zaczyna nie grać większej roli bo czasu zostało mało. Ktoś poleci konkretne miastko lub hotel itd? Czy szukać w Albanii :D?


Jesli masz samochod i chcesz zwiedzac to wez sobie dowolne miasteczko,odleglosci bliskie.wybierz sobie noxleg ktory Ci odpowiada.
Kazda miejscowosc ma plusy i minusy.
Wybralbym petrovac ale budva ,bar czy sutomote tez maja swoje zalety.
Sutomore jest wieksze i mozesz miec lepsze noclegi.ale za to glosniejsze.Petrovac fajny ale ciasny .
W albanii fajne miejsca to na poludniu.
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 15.07.2018 21:22

Cześć,czy ma ktoś z was namiar na jakiś domek który można by wynająć cały dla grupy 10 osób,w jakiejś spokojnej dziurze ze tak powiem z dala od miejskich plaż i zgiełku,może jakiś adres www ,albo prywatny e-mail,oczywiście w rozsądnej cenie tak by było kilka pokoi i chociaż dwie łazienki
hortika
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) hortika » 16.07.2018 09:05

irekz12 napisał(a):Cześć,czy ma ktoś z was namiar na jakiś domek który można by wynająć cały dla grupy 10 osób,w jakiejś spokojnej dziurze ze tak powiem z dala od miejskich plaż i zgiełku,może jakiś adres www ,albo prywatny e-mail,oczywiście w rozsądnej cenie tak by było kilka pokoi i chociaż dwie łazienki


Apartamenty Lukic/Utjeha adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, byłam, polecam, niestety nie znam aktualnych cen:)
rafaello1971
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafaello1971 » 16.07.2018 14:36

witam
poszukuje sprawdzonego noclegu dla 4 dorosłych -2 sypialnie oraz- 1 dziecka jak najbliżej plaży w spokojnej niezatłoczonej mieścinie 2-13 sierpnia -standart Chorwacki.Będę wdzięczny za info
pozdro
lusesita
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lusesita » 16.07.2018 20:32

boqler napisał(a):Hej, czy jest ktoś w stanie pomóc mi wybrać miejscówkę na 5 nocy w Czarnogórze nad morzem? Plan jest taki, że jedziemy z północy z Pluzine na dół zahaczając o Ostrog, przez jezioro Szkoderskie. Przekopałem sporo blogów itd i im dłużej czytam tym gorzej :) Jedziemy z dziewczyną, 13-18 sierpnia będziemy właśnie nad morzem, później jedziemy na 6 dni do Kotoru.

Gdzie jechać? Kompletnie nie mam pojęcia. Nie chcemy latać po klubach więc z góry odrzuciliśmy Budvę (ale nie wiem czy dobrze) - też nie chcemy żeby było odcięte od świata - kawałek miasteczka, jakieś knajpki, deptak wzdłuż morza, czysta plaża :) Cena powoli zaczyna nie grać większej roli bo czasu zostało mało. Ktoś poleci konkretne miastko lub hotel itd? Czy szukać w Albanii :D?


Myślę, że Sutomore spełni twoje oczekiwania, chociaż co do czystości plaż w Czarnogórze i ogólnie czystości tam, to można mieć wątpliwości. My byliśmy we wrześniu i to co zastaliśmy nie zachęciło nas do odwiedzenia tego kraju raz jeszcze.
Jeśli wybierzesz Sutomore, szukaj na ulicy Iva Novakovica i to najlepiej pod koniec (czy początek?) w każdym razie najbardziej na południe. Jest tam dzielnica domków, a promenadą można dojść do knajpek i innych atrakcji - fajny spacer ok. 10 min. Domy o których piszę mają w większości bezpośrednie zejście do plaży. Nam to miejsce bardzo pasowało, w dzień cicho i przyjemnie, własna plaża a wieczorem szliśmy do cywilizacji.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 17.07.2018 10:44

Milica i mrvica dobra voda
pachi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pachi » 16.08.2018 12:25

Właśnie wróciłem z apartamentu Milica i Mrvica w Dobra Voda i gorąco polecam ze względu na osobę gospodarza Patara i jego żony. Petar dba o dobrą atmosferę wśród gości jego pokoi. Z każdym gościem zamieni kilka słów, pożartuje, zaprosi na kawę, piwo lub kieliszek rakiji. Wspólnie zrobiliśmy nawet grilla. Ja kupiłem mięso a żona Petara przygotowała pyszne jedzenie. Są to małe rzeczy, ale cieszą i budują świetny klimat. Apartament Milica i Mrvica jest blisko plaży, zarówno głównej, jak i małej. Ja polecam małą plażę ze względu na małą ilość ludzi i spokój. Zarówno z apartamentu, jak i małej plaży jest bardzo blisko do marketu, więc nie ma sensu wszystkiego znosić na plażę. Wszystko jest pod ręką. Pokoje, jak i cały budynek są bardzo czyste i akurat w tym przypadku odbiegają na plus od identycznych miejsc w Chorwacji. Z praktycznych informacji warto mieć świadomość tego, że w Dobrej Vodzie jest jeden bankomat, który pomimo tego, że był pusty w sobotę, nie został uzupełniony nawet w poniedziałek. Polecam świetny słony ser biały, w smaku jakby lekko wędzony. Można go dostać w markecie VOLI w dużym opakowaniu, jest to wydatek ok 3 Euro. Tanie jest również kozie mleko, ale to tylko dla smakoszy.

Петар, поздрав из пољске мафије

Petar, pozdrav iz poljske mafije :D .
agagryf
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agagryf » 22.10.2018 14:23

Witam, czy moglibyście polecić noclegi w Czarnogórze? Wybieramy się po raz pierwszy do Czarnogóry na 2 tygodnie sierpnia 2019 r, 4 osobową rodziną. W sumie to nie mamy jakiś dużych wymagań. Miło by było gdyby nocleg był blisko małej plaży, tak aby rano dzieciaki mogły pokąpać się w morzu a później wyruszyć z nami na zwiedzanie. Ważne aby była osobna sypialnia dla rodziców i aneks kuchenny z łóżkami dla dzieci (lub 2 sypialnie). Jedziemy samochodem więc odległości też nie stanowią problemu. Z góry dziękuję za pomoc
boqler
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) boqler » 05.02.2019 21:28

My w tamtym roku byliśmy w Utjeha w pensjonacie Vongola - nam się bardzo podobało przez to, że jest na totalnym zadupiu :) Pokoje fajne, widok bezpośrednio na morze, śniadania na miejscu średnie ale dania z karty obiadowej dobre. Auto na zamykanym parkingu 100m od pensjonatu (każdy kto ma tam auto dostaje swój klucz). Jedyny minus w zależności od gustu to brak typowej plaży a bardziej jest prywatna skała z leżakami i zejściem do morza po drabnikach.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone