Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi Sarajewo

Bośnia i Hercegowina to kraj, w którym obowiązują aż trzy języki urzędowe, czyli serbski, chorwacki i bośniacki. Państwo to nazywane jest Krainą w Kształcie Serca, ponieważ przy odrobinie wyobraźni i dobrych chęci właśnie taki kształt widać na mapie. Sahat Kula, czyli wieża zegarowa w Sarajewie, jest ostatnim zegarem w Europie, który pokazuje czas zgodnie z zegarem księżycowym.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.01.2024 21:29

Dużo czy mało to kwestia umowna. Dla mnie zdecydowanie za dużo biorąc pod uwagę, że w Sarajewie tylko w miejscu noclegu będziemy spać. Wyjdziemy rano, może powrót na 1h na sjestę (spanie) i wyjście i powrót pewnie koło 23. Standard noclegu tu nie ma dla mnie znaczenia, bo i tak z tego nie skorzystam... I po go przepłacać, jak na bookingu miałam
do wyboru bardzo dużo miejsc w cenie niższej i z ocenami ponad 9.
clawis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 06.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) clawis » 30.01.2024 21:40

Byłem tutaj w tamtym roku. Bed and Breakfast Vijecnica Mustaj Pasin Mejdan 5, 71000 Sarajewo, Bośnia i Hercegowina.
Z parkingiem pod apartamentem .Do bazaru Baščaršija 250 metrów.Za 40 euro na 2 osoby
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 30.01.2024 22:43

piekara114 napisał(a):Dużo czy mało to kwestia umowna. Dla mnie zdecydowanie za dużo biorąc pod uwagę, że w Sarajewie tylko w miejscu noclegu będziemy spać. Wyjdziemy rano, może powrót na 1h na sjestę (spanie) i wyjście i powrót pewnie koło 23. Standard noclegu tu nie ma dla mnie znaczenia, bo i tak z tego nie skorzystam... I po go przepłacać, jak na bookingu miałam
do wyboru bardzo dużo miejsc w cenie niższej i z ocenami ponad 9.

Oczywiście, że umowna. Wszystko co pisałam odnosi się do mnie i naszej rodziny 8) Dla MNIE to mała cena jak pisałam za standard, WIDOK - to jest właśnie dla mnie największe ŁAŁ, no i gospodarze, bo to jeden z niewielu, z którym siedzimy i rozmawiamy, a zwykle nie lubimy się zbytnio bratać...
Standard to sorry dla mnie ma duże znaczenie, bo nawet jak jadę na noc spać 5 godzin, to chce mieć świeżą,. pachnącą pościel, i czysty kibel. Opinie na bookingu ponad 9 super, zależy kto pisze opinie, sprawdź choćby w PN Una, szukałam też tam noclegu, i większość powyżej 9 niestety już w naszym standardzie się nie łapie po samym wyglądzie , a z doświadczenia wiem, że jak coś jest "starsze" tak ciężko utrzymać w takiej czystości jak nowe, chociaż oczywiście nie reguła, może być zupełnie odwrotnie, jeśli gospodarze nie dbają...:sm:
Ponieważ tym razem jedziemy z boksem, który w garażu się nie zmieści, to sama myślałam czy nie wynająć czegoś innego, może i taniej, ale te 20 - 30 e podczas 3 tyg wakacji, no nie ma co sobie głowy zawracać , i stwierdziliśmy, że albio będziemy parkować obok sklepu na dole, albo będziemy odkręcać przed garażem boksa. Albo olewamy Saraj. A że nasz termin byk wolny, to nawet się nie zastanawiałam :hearts:
Czasem to się zwyczajne czuje...
I nikomu nie karze przepłacać :boss:
Jak ktoś skorzysta to będę się cieszyć, bo uważam, że oni zasługują na dużą reklamę, a jak ktoś woli mieć taniej, bo tylko nocleg, to wiadomo, nie ma co sobie głowy zawracać :diabelek:
Ja na tarasie spędziłam jednak kilka godzin życia i były to dla mnie piękne godziny, które ciężko było by opłacić kilkoma eurasami ;)
Poprzednia strona

Powrót do Bośnia i Hercegowina - Bosna i Hercegovina



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone