Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 12.06.2022 20:31

My mamy rezerwację w hotelu WGrand w Petrovac (rodzina 2+2 - 6 i 4 lata) od 1 do 7 lipca. Za 6 nocy płacimy 2200 zł ze śniadaniami i obiadokolacjami plus. Wychodzi ok. 78 euro za dobę.

Jestem bardzo ciekawy i trochę obaw, bo przyzwyczajeni jesteśmy do odludnych i kameralnych miejsc w Chorwacji (11 pobytów). W Czarnogórze byliśmy tylko na chwilę w 2011 roku pół dnia przy zatoce Kotorskiej.

Później przenosimy się na dwie noce do BiH, dalej pięć nocy na wybrzeżu Chorwacji, a na koniec dwie noce ne termach/basenach w Tuheljske Toplice. Będzie to nasz 12 pobyt w Chorwacji i pierwszy zarazem w lipcu.
azrael
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 21.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) azrael » 12.07.2022 13:52

W tym roku też zdradzam Cro na rzecz Czarnogóry,połowa sierpnia Dobra Voda. :D
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 06.02.2023 14:46

Witam.
Szukam czegoś dla rodziny 2+2, mniej więcej końcówka Lipca początek sierpnia, jakbyś ktoś coś miał ciekawego będę wdzięczny. Kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 06.02.2023 21:22

Wybieramy sie po raz pierwszy do Czarnogory,do miejscowosci Bijela nad Zatoka Kotorska. Potrzebuje troche info na temat tej miejscowosci(czy to dobra miejscowka na pierwsza wyprawe do Czarnogory). Z gory dziekuje za ewentualne info o roznych atrakcjach w okolicy.Mamy rezerwacje w Villas Vallentina,moze ktos byl?
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.09.2023 07:27

Witajcie :lol: ogromna prośba... po 8 latach pod rząd urlop w Chorwacji a teraz mamy ochotę odwiedzić Czarnogórę :P i prośba .... proszę polećcie jakąś miejscowość w Czarnogórze kameralną :proszedzieki: do tej pory 3 razy Ivan Dolac na Hvarze, Brela, Brist, itp. :P
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10869
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.09.2023 09:09

Kameralna w Czarnogórze :lol: no ale ja może inaczej odbieram Czarnogórę :)
Był tu taki co zachwalał max Dobre Vode, ale jakbym jechał - choć nie chcę by mnie znów za Rosjanina brano - to Becici Milocer lub Utjeha ewent Canj :la:

Może jeszcze Ktoś coś podpowie wyszukanego spełniającego wymogi.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.09.2023 12:56

te kiero napisał(a):Kameralna w Czarnogórze :lol: no ale ja może inaczej odbieram Czarnogórę :)
Był tu taki co zachwalał max Dobre Vode, ale jakbym jechał - choć nie chcę by mnie znów za Rosjanina brano - to Becici Milocer lub Utjeha ewent Canj :la:

Może jeszcze Ktoś coś podpowie wyszukanego spełniającego wymogi.


Dziękuję bardzo za info i mam nadzieję, że jeszcze ktoś się wypowie :verryhappy:
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 19.09.2023 13:13

W CG byliśmy już z 15 lat temu i nie dało się sie tam znaleźć "kameralnej" miejscowości. Bylismy w Canj i tyle szczęścia, że przyjechalismy w ostatni weekend sierpnia, kiedy na plaży było pierdylion ludzi, ale w kolejnych dniach zrobiło się luźniej. Zresztą pływaliśmy na Plażę Królowej, a tam wtedy było max. kilkanaście osób. Ale czy to Petrovac, czy Sutomore, czy Budva, wszędzie było duzo ludzi. Podobno teraz w każdej zatoce budują duże hotele, a nawet apartamenty to są jak bloki.

Po Chorwacji CG będzie dla ciebie rozczarowaniem. Przynajmniej jeśli chodzi o wybrzeże.

Przeciętna plaża tam wygląda mniej więcej tak

Obrazek
Ostatnio edytowano 19.09.2023 13:32 przez marecky81, łącznie edytowano 1 raz
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2180
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 19.09.2023 13:22

te kiero napisał(a):Kameralna w Czarnogórze :lol: .


Popieram.

Niestety, ale słowa "kameralny" i "Czarnogóra" stoją ze sobą w całkowitej sprzeczności.

No chyba że w górach, a nie nad Adriatykiem, to inna bajka.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.09.2023 13:35

No właśnie ja jestem raczej z tych co szukają małych miejscowości w Chorwacji, takich typu Ivan Dolac, Brist i do tego dzikich plaż :mg: . Chciałam sobie coś odmienić i uderzyć np. do Czarnogóry ale nie chciałabym trafić do miejscowości typu Podgora czy Makarska bo się tam lekko mówiąc duszę :rotfl: I dlatego liczę że podpowiecie mi jakieś fajne miejsce a może po prostu odpuścić sobie tą Czarnogórę ???? 8)
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 19.09.2023 13:43

Odpuść. Kiedyś, jeśli będziesz gdzieś na południu Dalmacji, zrób sobie wycieczkę do Kotoru.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.09.2023 14:12

marecky81 napisał(a):Odpuść. Kiedyś, jeśli będziesz gdzieś na południu Dalmacji, zrób sobie wycieczkę do Kotoru.


Właśnie jeśli nie Czarnogóra to wybiorę Žuljana lub po raz kolejny Orebić to może faktycznie wypad do Czarnogóry :hearts: Chciałabym coś innego ale zmiany nie koniecznie są zawsze udane, dlatego moje zapytanie do Was tutaj na forum bo na zdjęciach to wszystko pięknie wygląda 8) a na miejscu może być rozczarowanie.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 21.09.2023 13:34

dejanira_1978 napisał(a):Witajcie :lol: ogromna prośba... po 8 latach pod rząd urlop w Chorwacji a teraz mamy ochotę odwiedzić Czarnogórę :P i prośba .... proszę polećcie jakąś miejscowość w Czarnogórze kameralną :proszedzieki: do tej pory 3 razy Ivan Dolac na Hvarze, Brela, Brist, itp. :P


Ja bym jednak nie skreślał tej Czarnogóry, w sensie pobytowym. Żadnego miejsca nie da się poznać, wpadając tam na pół dnia. Czarnogóra nie była, nie jest i pewnie nigdy nie będzie wyrównanym rywalem Chorwacji, ale bezsprzecznie jest warta poznania. Zatoka Kotorska robi wrażenie. Do tego sam Kotor z widokami z góry, słynne agrafki, kilka plaż, jak np. Plavi Horizonti.

Poleciłbym jakąś malutką wioskę wokół zatoki, typu Prcanj - pojeździł wokół i poznał inne miejscowości, dołożył do tego Kotor, Lovćen z budzącym emocje dojazdem i byłaby fajna odmiana od Cro.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 22.09.2023 06:43

rzdrozny napisał(a):
dejanira_1978 napisał(a):Witajcie :lol: ogromna prośba... po 8 latach pod rząd urlop w Chorwacji a teraz mamy ochotę odwiedzić Czarnogórę :P i prośba .... proszę polećcie jakąś miejscowość w Czarnogórze kameralną :proszedzieki: do tej pory 3 razy Ivan Dolac na Hvarze, Brela, Brist, itp. :P


Ja bym jednak nie skreślał tej Czarnogóry, w sensie pobytowym. Żadnego miejsca nie da się poznać, wpadając tam na pół dnia. Czarnogóra nie była, nie jest i pewnie nigdy nie będzie wyrównanym rywalem Chorwacji, ale bezsprzecznie jest warta poznania. Zatoka Kotorska robi wrażenie. Do tego sam Kotor z widokami z góry, słynne agrafki, kilka plaż, jak np. Plavi Horizonti.

Poleciłbym jakąś malutką wioskę wokół zatoki, typu Prcanj - pojeździł wokół i poznał inne miejscowości, dołożył do tego Kotor, Lovćen z budzącym emocje dojazdem i byłaby fajna odmiana od Cro.


Dziękuję za informacje 8)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10869
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.09.2023 07:22

rzdrozny napisał(a):
Ja bym jednak nie skreślał tej Czarnogóry, w sensie pobytowym. Żadnego miejsca nie da się poznać, wpadając tam na pół dnia. Czarnogóra nie była, nie jest i pewnie nigdy nie będzie wyrównanym rywalem Chorwacji, ale bezsprzecznie jest warta poznania. Zatoka Kotorska robi wrażenie. Do tego sam Kotor z widokami z góry, słynne agrafki, kilka plaż, jak np. Plavi Horizonti.

Poleciłbym jakąś malutką wioskę wokół zatoki, typu Prcanj - pojeździł wokół i poznał inne miejscowości, dołożył do tego Kotor, Lovćen z budzącym emocje dojazdem i byłaby fajna odmiana od Cro.


Taka wersja MNE to zupełnie inna bajka. Ja wybrałbym mimo wszystko Perast, gdyby był jakiś sensowny nocleg.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone