Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 31.03.2019 20:15

Ja mogę polecić apartamenty Tanja Gizdavcic w Tucepi. Właścicielka bardzo pomocna, wyrozumiała, nie wtrąca się. Apartamenty w 3 linii brzegowej. Minus? To przejście przez główną drogę. Plusy? Bogato wyposażone apartamenty: zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, tv, internet, grill, taras, parking, sąsiad z rakiją, winem za płotem :) do plaży max 100 m. Obok sklep, piekarnia, konoby, plaża z leżakami. Dla nas ideał :) Zwłaszcza, że jedziemy z małymi dziećmi, więc cisza wieczorami jak najbardziej wskazana.
filek88
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.02.2017
poszukiwany apartament Rovinj lub Fazana

Nieprzeczytany postnapisał(a) filek88 » 02.04.2019 20:02

witam serdecznie
poszukuje apartamentu dla 4 osób plus dwulatek z dwiema sypialniami z podwójnym łóżkiem w w.w miejscowościach.
chodzi o majowy wypad na 5 dni, nie ukrywam ze liczy cie cena ponieważ do dodatkowy wypad do Chorwacji.
prośba opinie o tych miejscowościach cenach itp.

mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: poszukiwany apartament Rovinj lub Fazana

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.04.2019 20:18

filek88 napisał(a):witam serdecznie
poszukuje apartamentu dla 4 osób plus dwulatek z dwiema sypialniami z podwójnym łóżkiem w w.w miejscowościach.
chodzi o majowy wypad na 5 dni, nie ukrywam ze liczy cie cena ponieważ do dodatkowy wypad do Chorwacji.
prośba opinie o tych miejscowościach cenach itp.

mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Nie po to Ci przenosiłem post do odpowiedniego działu żebys go stamtąd usuwał i tworzył nowy (niepotrzebny ) wątek.
filek88
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) filek88 » 03.04.2019 12:22

przepraszam, myślałem ze to mój błąd, i dlatego usunąłem.
kasiapor81
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.04.2013
Nocleg dla 3 rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiapor81 » 07.04.2019 12:53

Hej,szukamy noclegu dla 3 rodzin 2+2. Chcieliśmy na Krk -Baśka. Chętnie jednak pojedziemy w inne miejsce. Byliśmy już na Pagu.
Może ktoś ma z Was ciekawą cenową propozycję. Urlop mamy zaplanowany od 29.07- 08.08.19.Z góry dziękuję za wszelkie propozycja.
Pozdrawiam,Kasia

P.S Mamy nocleg zarezerwowany na Baśce ale brakuje nam jednego apartamentu 2+2.
kasiapor81
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.04.2013
Nocleg dla 3 rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiapor81 » 07.04.2019 20:01

Witam,
szukam noclegu dla 3 rodzin (2+2). Dwie rodziny czyli razem 7 osób może być w jednym apartamencie, druga rodzina osobno.
Mieliśmy palny na Baśkę, jeden apartament dla 7 osób mamy, niestety nie mamy dla jednej rodziny. Wszelkie propozycje były wysokie cenowo.
Może ktoś ma fajną propozycję dla większej ilości osób, jesteśmy elastyczni co do miejsca.
Pozdrawiam:)
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 07.04.2019 21:02

Załączniki:
pohled na Hanju.jpg
zuczek24
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 30.09.2012
Poreć-Rovinj help !

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek24 » 09.04.2019 21:56

Witam.
Poszukuję apartamentu dla 3 osób.
Od Poreća do Rovinj.
Za wszelkie namiary z góry bardzo dziękuję!!!
Pozdrawiam! :D

mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.04.2019 23:04

W Banku Kwater jest mój namiar i opis na nocleg w Rovinj.
kombiak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiak » 16.04.2019 19:02

Witam wszystkich.
Wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłem w Chorwacji, więc planujemy w okolicach 13 - 27 lipca
na dwie rodziny ( 4 dorosłe osoby + 4 dzieci ) udać się do ... no właśnie, gdzie ? :lol:
Może ktoś podpowie ?
Generalnie celujemy w 4 sypialnie ( pokoje ) .
Pozdrawiam, Jacek.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
doris2473
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.04.2019
Rezerwacje apartamentów okolice Makarskiej na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris2473 » 16.04.2019 23:36

Witam. Jestem tu nowa.Do Chorwacji wybieram się na początku lipca. Będzie to drugi nasz urlop w Chorwacji. Ostatnio byliśmy w miejscowości Omiś i teraz chcemy jechać niżej w okolice Makarskiej. Czy może ktoś polecić jakiś dom dla 12 osób (4 rodziny)? niedaleko morza z prostym dojazdem do parkingu, bo jedziemy wynajętym busem. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 17.04.2019 22:33 przez doris2473, łącznie edytowano 1 raz
doris2473
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris2473 » 16.04.2019 23:49

sviva napisał(a):Ja mogę polecić apartamenty Tanja Gizdavcic w Tucepi. Właścicielka bardzo pomocna, wyrozumiała, nie wtrąca się. Apartamenty w 3 linii brzegowej. Minus? To przejście przez główną drogę. Plusy? Bogato wyposażone apartamenty: zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, tv, internet, grill, taras, parking, sąsiad z rakiją, winem za płotem :) do plaży max 100 m. Obok sklep, piekarnia, konoby, plaża z leżakami. Dla nas ideał :) Zwłaszcza, że jedziemy z małymi dziećmi, więc cisza wieczorami jak najbardziej wskazana.

Witam. Czy mogę poprosić o namiary?
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 17.04.2019 07:17

kombiak napisał(a):Witam wszystkich.
Wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłem w Chorwacji, więc planujemy w okolicach 13 - 27 lipca
na dwie rodziny ( 4 dorosłe osoby + 4 dzieci ) udać się do ... no właśnie, gdzie ? :lol:
Może ktoś podpowie ?
Generalnie celujemy w 4 sypialnie ( pokoje ) .
Pozdrawiam, Jacek.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Chorwacja ma wielkie wybrzeże i sami musicie zdecydować, gdzie chcecie spędzić urlop. Pewną wskazówką są Wasze potrzeby. Tu możesz dalej sortować i sprawdzać co Wam pasuje.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 17.04.2019 07:23

kombiak napisał(a):Witam wszystkich.
Wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłem w Chorwacji, więc planujemy w okolicach 13 - 27 lipca
na dwie rodziny ( 4 dorosłe osoby + 4 dzieci ) udać się do ... no właśnie, gdzie ? :lol:
Może ktoś podpowie ?
Generalnie celujemy w 4 sypialnie ( pokoje ) .
Pozdrawiam, Jacek.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Inne popularne narzędzie to booking. Domyślnie wybrałem Dalmację, choć każdy region będzie się podobał. Musisz określic czy w okolicy mają być zabytki, dyskoteki, spokój, odległość od plaży. Np. odległosć jesteś w stanie określić w wyszukiwarkach. Potem zostaje cierpliwe wertowanie ofert.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kombiak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiak » 17.04.2019 18:52

Musisz określic czy w okolicy mają być zabytki, dyskoteki, spokój, odległość od plaży


Jasne, to prawda. To tak jakbym kupował samochód. Jaki samochód ?. No, samochód :D
Generalnie jest to mój pierwszy wyjazd, więc chętnie zobaczę cokolwiek.
Mój kolega z którym jadę to może spędzić dwa tygodnie w pokoju przy napojach :D ,
ja jadę nad morze, najchętniej bez ruszania auta , najwyżej do sklepu co dwa-trzy dni, czy na wycieczkę.
I to jedyny wyznacznik.

Pozdrawiam z już ciepłego Wrocławia.
Jacek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone