Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 24.02.2019 21:11

borowqa napisał(a):Witam
Poszukuję namiarów na sprawdzone noclegi dla 2 rodzin 2+1 i 3+1, mamy w planie jechać w lipcu od 10 do 20. W składzie jest 1 dziecko 10 letnie. zalezy nam na 2 apartamentach może być z 1 kuchnią, przy morzu, okolice Splitu, lub niżej na południe. Mogą być dzikie plaże wszyscy umieją pływać. dzięki z góry za pomoc.


W Chorwacji chyba nie ma plaż z ratownikami. Może się mylę, nie byłem w kurortach dla mas, może tam są.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.02.2019 21:38

arturescu napisał(a):
borowqa napisał(a):Witam
Poszukuję namiarów na sprawdzone noclegi dla 2 rodzin 2+1 i 3+1, mamy w planie jechać w lipcu od 10 do 20. W składzie jest 1 dziecko 10 letnie. zalezy nam na 2 apartamentach może być z 1 kuchnią, przy morzu, okolice Splitu, lub niżej na południe. Mogą być dzikie plaże wszyscy umieją pływać. dzięki z góry za pomoc.


W Chorwacji chyba nie ma plaż z ratownikami. Może się mylę, nie byłem w kurortach dla mas, może tam są.

Są a bynajmniej ja się spotkałem kilka razy...
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 24.02.2019 21:48

amatus1 napisał(a):
arturescu napisał(a):
borowqa napisał(a):Witam
Poszukuję namiarów na sprawdzone noclegi dla 2 rodzin 2+1 i 3+1, mamy w planie jechać w lipcu od 10 do 20. W składzie jest 1 dziecko 10 letnie. zalezy nam na 2 apartamentach może być z 1 kuchnią, przy morzu, okolice Splitu, lub niżej na południe. Mogą być dzikie plaże wszyscy umieją pływać. dzięki z góry za pomoc.


W Chorwacji chyba nie ma plaż z ratownikami. Może się mylę, nie byłem w kurortach dla mas, może tam są.

Są a bynajmniej ja się spotkałem kilka razy...


Ok, zawsze zatrzymujemy się w miejscach z "własnym" morzem ;)
borowqa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) borowqa » 25.02.2019 00:06

A co wy z tymi ratownikami! Chodziło mi o to że zejście do wody może być trudniejsze.
wynalazek23
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wynalazek23 » 26.02.2019 10:54

Hej
Szukamy apartamentu dla 2 rodzin jeden 2 dorosłych
4 i 1 lat
Druga rodzina 2 dorosłych i dzieci 4 9 11 lat
Termin poczatek lipca moze byc tez od 29 czerwca
Region to północna Dalmacja do Primosten
Oczywiście w rozsadnych cenach
Jak by ktos mial jakiś namiar to proszę ns poczte
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Szukałem po ogloszeniach ale masakra
Dzieki
wynalazek23
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wynalazek23 » 26.02.2019 10:55

A dlugosc pobytu to 9 noclegów
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2019 11:17

wynalazek23 napisał(a):Hej
Szukamy apartamentu dla 2 rodzin jeden 2 dorosłych
4 i 1 lat
Druga rodzina 2 dorosłych i dzieci 4 9 11 lat
Termin poczatek lipca moze byc tez od 29 czerwca
Region to północna Dalmacja do Primosten
Oczywiście w rozsadnych cenach
Jak by ktos mial jakiś namiar to proszę ns poczte
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Szukałem po ogloszeniach ale masakra
Dzieki

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Spory wybór, tylko trzeba zawęzić wyszukiwania.
Jak cena jest rozsądna dla Ciebie, nie wiem. 8O
dskarb
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dskarb » 27.02.2019 20:30

Cześć :)

Pisałem już w innym wątku ale wrzucę jeszcze tutaj. Planujemy w tym roku wybrać się do Chorwacji. Poszukujemy apartamentu/pokoju dla dwóch dorosłych w Primosten lub okolicach (Środkowa Dalmacja). Termin to 1.07 do 13.07. Szukamy coś na polecanych wyszukiwarkach ale gdyby ktoś miał/znał jakieś ciekawe miejsce niedaleko plaży to proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 27.02.2019 21:41

I nie czytasz odpowiedzi 8O. Zostałeś tam poprawiony, że wybierasz się do Chorwacji, a nie na Chorwację, a Ty nadal swoje.
dskarb
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dskarb » 28.02.2019 07:19

Jeśli to ma aż takie znaczenie to polecam popatrzeć na daty kiedy dodawałem oba posty. Poprawiłem oba posty gdy tylko zwrócono mi uwagę. Każdemu może się zdarzyć, prawda?:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.02.2019 09:40

dskarb napisał(a):Jeśli to ma aż takie znaczenie to polecam popatrzeć na daty kiedy dodawałem oba posty. Poprawiłem oba posty gdy tylko zwrócono mi uwagę. Każdemu może się zdarzyć, prawda?:)

Dziękuję za poprawę. :idea:
Nie wszyscy tak potrafią.
Popox
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Popox » 06.03.2019 22:33

Witam wszystkich.
Poszukuję apartamentu na ok 14 dni z dwoma lub trzema sypialniami dla dwóch rodzin: 2 dorosłych + 2 dzieci (2L oraz 10L) 2 dorosłych + 2 dzieci (5L oraaz 10L) Mniejsze dzieci mogą spać z rodzicami.
Apartament z ogrodem lub tarasem i koniecznie z widokiem na morze.
Preferowana miejscowość to Baska Voda lub sąsiednie MIASTECZKA
w grę wchodzi mniej więcej początek lipca - pierwszy tydzień sierpnia.
Czy może ktoś coś polecić?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 06.03.2019 23:19 przez Popox, łącznie edytowano 1 raz
Maciek69
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 19.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek69 » 06.03.2019 22:43

Mogę polecić apartamenty Pimm w Marusici . Piękne widoki , mili gospodarze i fajna plaża.
art2d
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.07.2016
Apartament dla 4

Nieprzeczytany postnapisał(a) art2d » 10.03.2019 11:09

Witam

Potrzebuję pomocy gdyż szukam apartamentu dla 4 osób (2+2). Mam jednak pewne wymagania i raczej bez Waszej pomocy się nie obejdzie. Byłem już w dwóch takich miejscach ale chciałbym pojechać w inne. Moje idealne miejsce to:
- mała miejscowość
- blisko do sklepu
- "plaża" tylko skalna, platformy

Z góry dziękuję za przesłane informacje
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Apartament dla 4

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 10.03.2019 19:27

art2d napisał(a):Witam

Potrzebuję pomocy gdyż szukam apartamentu dla 4 osób (2+2). Mam jednak pewne wymagania i raczej bez Waszej pomocy się nie obejdzie. Byłem już w dwóch takich miejscach ale chciałbym pojechać w inne. Moje idealne miejsce to:
- mała miejscowość
- blisko do sklepu
- "plaża" tylko skalna, platformy

Z góry dziękuję za przesłane informacje



Znam parę takich miejsc, tylko, że sklep jest jakieś 20 min. piechotą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone