Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 13.02.2019 14:54

Wojtiszka napisał(a):Ja mam podobną sytuację - opuszczamy nasza ukochana Dalmację i tym razem planujemy Istrię na weekend majowy i to w dodatku ze znajomymi więc mamy spora gromadkę w sumie 8 osób 4 dorosłych i 4 dzieci w tym jedno poniżej roku. Czy macie jakieś namiary na apartament najlepiej dla nas wszystkich, ale mogą też być dwa osobne w cenie ok 50 zł/noc za osobę. Chcieliśmy coś na zachodniej części Istrii, i spokojnego jak Fazana, czy Poreć. My zawsze przyjaźniliśmy się z właścicielami, więc dobrze by było, gdyby właściciele tam mieszkali. No ale wiem, że to już spore wymagania, ale może akurat coś macie?! Będę bardzo wdzięczna. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Myślę że idealny układ jak dla was. Dwa oddzielne apartamenty na parterze - właściciele mieszkają na piętrze.
Byliśmy w 2017 i z czystym sumieniem mogę polecić - do plaży 50m.
hanka84
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) hanka84 » 13.02.2019 19:27

Witam wszystkich cromaniaków 8)
Byliśmy w Chorwacji trzykrotnie: Żaborić (Sibienik), Turanj (koło Zadaru) i Istria (Poreć).
Teraz zamarzyło nam się coś bardziej na południe, ale im więcej oglądamy apartamentów i miejscowości, tym większy mętlik w głowie. Może ktoś poleci coś sprawdzonego?
Lubimy spokojne miejscowości.
Jest nas 5: dwoje dorosłych, 14-latka i 8-letnie bliźniaczki.
Kwatera w miarę blisko morza.
Coś ciekawego do zwiedzania w okolicy.

Proszę o pomoc, bo mózg mi eksploduje :(
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.02.2019 20:05

hanka84 napisał(a):
Teraz zamarzyło nam się coś bardziej na południe, (...)
Lubimy spokojne miejscowości.(...)
Coś ciekawego do zwiedzania w okolicy.

Jeśli wyjazd jest w sezonie, te trzy warunki mogą spełnić niektóre miejscowości na półwyspie Pelješac, z dojazdem na zwiedzanie Dubrovnika, Mostaru, Počitelj, Stonu, Trsteno, Korčuli etc. Oczywiście jeśli podobnie rozumiemy zwiedzanie w okolicy.
Polecam więc dalszą lekturę forum, tym razem już nieco bardziej ukierunkowaną:
klub-milosnikow-polwyspu-peljesac-t38937.html
Na sezon nie polecam Makarskiej Riwiery, bo trudno tam wtedy o spokój. Poza sezonem owszem. Choć i wtedy wolałabym Pelješac. :mrgreen:
Oczywiście dla miłośników spokoju najlepsze byłyby bez wątpienia wyspy; jeśli ma być więcej zwiedzania to Hvar (coś na południu za tunelem Pitve z dojazdem do ciekawych miasteczek) lub Brač (Sutivan, Povlja). A zatem...
klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
Powodzenia.
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 13.02.2019 22:51

:papa: Napiszcie coś cromaniaki o Okrug Gornji. Gdzie zjeść,co zobaczyć,od czego raczej z daleka itp.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.02.2019 23:21

martin1975 napisał(a):Napiszcie coś cromaniaki o Okrug Gornji. Gdzie zjeść,co zobaczyć,od czego raczej z daleka itp.

Napisali:
okrug-gornij-t45708.html
okrug-gornji-t16002-15.html#p675270
co-warto-zobaczyc-na-wyspie-ciovo-t19350-90.html
etc.
Wyszukiwarka w prawym górnym rogu strony.
H315953
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) H315953 » 13.02.2019 23:36

Witam.
Poszukuje noclegów 03.08-10.08 dla 8 osób 4dorosle 4 dzieci:7-3lat, byle by blisko plaży. Wiadomo jakieś znosne warunki, klima, kuchnia itp..
Okolice Breli, Omnis itp
Możecie coś doradzic? Pierwszy raz w te strony chce się udać.
milka 27
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.02.2019
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.Makarska???

Nieprzeczytany postnapisał(a) milka 27 » 14.02.2019 12:15

Witam was wszystkich,
z uwagi na to ,że w końcu po 3 latach zbierania się, w końcu mogę wyjechać pierwszy raz do Chorwacji mam pytanko.
Termin 14.07-24-07 szukam apartamentu 4+4 i mam problem, wszystko to co do 110E (taki mamy budżet)zostało z tych bliższych miejscowości jak np. Brodarica, Brela, bo 80% zajęte to standard jest dosyć ubogi, warunki gorsze niż ma moja babcia:-(więc z wyboru znalazłam na Makarskiej fajny apartament, spełniający minimum które mogę zaakceptować .10 minut od centrum i pytanko czy jest w ogóle warto? czy znajdę w okolicy cos spokojniejszego czy wszystkie plaże są oblegane? jak np. nasze polskie Władysławowo? Czy ceny na miejscu są duże większe niż np. w mniejszych miejscówkach? obok kwatery jest Lidl:-)więc to duzy plus. No i w jakim czasie z W-wy faktycznie dojeżdżacie do miejsca.
Proszę pomóźcie :-)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2019 12:32

Szukasz bezpośrednio u gospodarzy czy u pośredników? Brela jest bardzo droga. Brodarica nie powinna. Makarska to po prostu miasto przy przelotowej drodze. Choć widokowo pięknie, to ludzi sporo. Dojeżdżając na plaże licz się z opłatą za parking i problemami ze znalezieniem miejsca. Do Chorwacji zawsze warto, ale poszukałabym jeszcze ap. w mniejszej miejscowości Riwiery Makarskiej, nie w Breli, raczej dalej na pd od Makarskiej.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.Makarska???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2019 12:48

milka 27 napisał(a):(więc z wyboru znalazłam na Makarskiej fajny apartament, spełniający minimum które mogę zaakceptować .10 minut od centrum i pytanko czy jest w ogóle warto? czy znajdę w okolicy cos spokojniejszego czy wszystkie plaże są oblegane? jak np. nasze polskie Władysławowo? Czy ceny na miejscu są duże większe niż np. w mniejszych miejscówkach? obok kwatery jest Lidl:-)więc to duzy plus. No i w jakim czasie z W-wy faktycznie dojeżdżacie do miejsca.
Proszę pomóźcie :-)

Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w innych wątkach na forum
adam.wlod4
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam.wlod4 » 14.02.2019 14:08

Cześć szukam, apartamentu z dwoma sypialniami dla 4 osób dorosłych w terminie od 10.08 - 18.08 z basenem, od Splitu do Podgory, jeśli ktoś zna jakieś sprawdzone miejsce, będe bardzo wdzięczny za informacje. Pozdrawiam :D
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 14.02.2019 19:08

Dzięki Mikromir!!! :papa: :smo:
GrzesiekGG
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrzesiekGG » 14.02.2019 21:57

Witam,
Szukamy apartamentu dla 4os. dorosłych i 4 dzieci(w tym dwójka 2 latków) w rejonie Riviery Makarskiej blisko morza.
Od 22 czerwca do 6-7 lipca.
Cena w okolicach 80Euro.
moj mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Grzesiek
Pati555
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pati555 » 15.02.2019 00:01

Witam,
Szukam apartamentu dla 4 osób (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) blisko plaży z łagodnym zejściem do morza. Dzieci w wieku 6 lat oraz roczny maluch. Co do terminu to najlepiej czerwiec.
Jedziemy pierwszy raz i interesuje nas Fazana lub inne spokojne miasteczko na Istrii.
Z góry dziękuję za polecenie jakiegokolwiek apartamentu.
adaduska
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2019
Re: pomoc dla początkujących:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) adaduska » 15.02.2019 15:47

welna napisał(a):
adaduska napisał(a):Dzień dobry,
od kilku lat "wybieramy się" do Chorwacji i zawsze było za drogo. Ale w końcu w tym roku twardo postanowiliśmy, że jedziemy i pokażemy dzieciom "coś ładnego" :) . Przepraszam za moje trywialne pytanie, zaraz będzie pewnie mnóstwo komentarzy: poczytaj wątki...a wiec poczytałam, ale za dużo tego i sie nie znam :? , nie mamy doświadczenia w zagranicznych wypadach. A teraz do rzeczy: Poszukuję kwaterki/domu, nie musi być to super apartament, ale z kuchnią, bo pewnie będziemy sami gotowali,raczej w cichej miejscowości, żeby zaznać chorwackiego klimatu, bardziej na południe, żeby plaże były względnie piaszczyste, w cenie umiarkowanej, oczywiście w miarę blisko morza (ale z 10 minut też sie możemy przejść). Jedziemy w 4 osoby dorosłe i 3 dzieci w tym jedno już całkiem dojrzałe. Mogą to być dwa oddzielne pomieszczenia, albo wspólne. Termin początek sierpnia.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakieś konkretne propozycje, może być na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ada

Pewnie za chwile dostaniesz pare innych adresów, ale korzystam z tego że jestem pierwszy. Poczytaj o miasteczku Nin, piasek dla dzieci, blisko Pag, Zadar i pare innych atrakcji. Jak ci się spodoba daj znac, wysle ci adres. Pozdrawiam.

poproszę namiar :)
Ada
mariusz2000uk
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.02.2019
Apartamenty, Camping Pula

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz2000uk » 15.02.2019 22:16

Witam ma ktos na miary w Pula i okolice chodzi mi o Apartament lub Camping blisko morza z możliwością mieszkania z psem okres letni 4 Lub 6 osob na razie nie wiem jak co prosze o w miarę dokladne na miary wrazie czego podaje tel. +447561304361 Anglia
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone