Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
evitka82
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) evitka82 » 29.01.2019 13:40

Szukam dwóch apartamentów dla dwóch rodzin w terminie 28.07-09.08.2019 roku. Poleci ktoś apartamenty w Breli przy Punta rata albo w Okrug Gornji
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 29.01.2019 13:47

evitka82 napisał(a):Szukam dwóch apartamentów dla dwóch rodzin w terminie 28.07-09.08.2019 roku. Poleci ktoś apartamenty w Breli przy Punta rata albo w Okrug Gornji


Z kalendarza na stronie wynika, że obydwa apartamenty 4-osobowe są dostępne w tym terminie.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kasieksz81@
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasieksz81@ » 29.01.2019 23:49

Witam

Villa Palunko jakieś opinie? Jak z ta odległością do morza-jestem z dzieckiem wózek- kawał drogi? Będe wdzieczna za info: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 442
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 30.01.2019 09:24

Jakieś 10-15 minut. Spokojnie do przejścia, ale na pewno nie na zasadzie łażenia tam i z powrotem, jak się czegoś zapomni.
Jest strome podejście, ale krótkie.

My jak byliśmy pierwszy raz to nasze dzieci miały 4 lata i niecałe 2. No ale nasze dzieci z tych nie marudzących.
Wtedy byliśmy ze spacerówką. Nam to miejsce bardzo się podoba i jedziemy tak już 4 raz.

Jak masz więcej pytań to proszę na PW.
rebet1981
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.01.2019
Wakacje Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) rebet1981 » 30.01.2019 19:58

Witam,

Wybieramy się pierwszy raz na Chorwację, cel okolice Makarskiej. I tu moja prośba, czy mógłby ktoś polecić jakieś namiary na noclegi dla 7-9 osób w jakiejś rozsądnej cenie. Termin wyjazdu 15-23.06.2019. Wiem że można jechać w ciemno ale wolałbym mieć coś już zaklepane.
Z góry dziękuje,
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9104
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 30.01.2019 20:33

rebet1981 napisał(a):Witam,

Wybieramy się pierwszy raz na Chorwację,

Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.01.2019 20:45

rebet1981 napisał(a):Witam,

Wybieramy się pierwszy raz na Chorwację, cel okolice Makarskiej. I tu moja prośba, czy mógłby ktoś polecić jakieś namiary na noclegi dla 7-9 osób w jakiejś rozsądnej cenie. Termin wyjazdu 15-23.06.2019. Wiem że można jechać w ciemno ale wolałbym mieć coś już zaklepane.
Z góry dziękuje,

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
Qułej
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qułej » 31.01.2019 13:30

WITAM
Serdecznie proszę o opinie na temat apartamentu
Apartamente Bougainvillea Beach House - Omiš
rebet1981
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.01.2019
Wakacje Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) rebet1981 » 31.01.2019 21:02

witam;

Czy ktoś może polecić jakiś fajny, niedrogi nocleg w rejonie Makarskiej albo gdzieś w okolicy fajnej plaży :)
Jest to nasz pierwszy wyjazd i nie chcę jechać w ciemno.

Pozdrawiam;
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Wakacje Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 31.01.2019 22:12

rebet1981 napisał(a):witam;

Czy ktoś może polecić jakiś fajny, niedrogi nocleg w rejonie Makarskiej albo gdzieś w okolicy fajnej plaży :)
Jest to nasz pierwszy wyjazd i nie chcę jechać w ciemno.

Pozdrawiam;


Co to znaczy "niedrogi"? To pojęcie bardzo obszerne. Tak samo "okolica plaży", to może być woda na odległość rzutu majtkami, ale także 15 minut piechotą.

Poza tym jak można cokolwiek doradzać, skoro nie podajesz żadnych szczegółów. Ile osób, kiedy, jaki standard apartamentu itd....
k6300
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) k6300 » 01.02.2019 19:08

witam czy mógłby ktoś polecić jakiś fajną apartamenty, pokoje w okolicach baśka woda dla 2 rodzin (4 osoby dorosłe dzieci w wieku 11, 5, i1,1 lat)w terminie ok 20 czerwca do 30 czerwca. jakieś kontakty przykładowe ceny . pozdrawiam
nordea40
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) nordea40 » 02.02.2019 13:17

Witam wszystkich.
Jestem nowa na tym forum. Wiele fajnych opinii słyszałam o Chorwacji i w tym roku postanowiliśmy się tam wybrać po raz pierwszy. Jechalibyśmy z Wawy, 2 os. dorosłe i 3 dzieci 17, 14, 8 i pies. Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne miejsce na pierwszą wizytę i ewentualne polecane apartamenty?
Z góry dziękuję. :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2019 13:57

nordea40 napisał(a):Witam wszystkich.

Witaj.
nordea40 napisał(a):jakieś fajne miejsce na pierwszą wizytę

Zdefiniuj.

wybor-miejscowosci-dokad-jechac-t45314.html
nordea40 napisał(a):i ewentualne polecane apartamenty?

bank-kwater-f39.html
wakacje-w-chorwacji-z-psem-t35312.html
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 02.02.2019 14:21

nordea40 napisał(a):Witam wszystkich.
Jestem nowa na tym forum. Wiele fajnych opinii słyszałam o Chorwacji i w tym roku postanowiliśmy się tam wybrać po raz pierwszy. Jechalibyśmy z Wawy, 2 os. dorosłe i 3 dzieci 17, 14, 8 i pies. Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne miejsce na pierwszą wizytę i ewentualne polecane apartamenty?
Z góry dziękuję. :)


Poniewaz kolezanka nowa i po sasiedzku, moge polecic okolice Trogiru - dom z 3 niezaleznymi apartmanami w duzym ogrodzie - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Bylismy w 2018 i jedziemy w 2019 - ceny na stronie nadal aktualne (niedawno placilem zaliczke). Fotki na stronie sprzed kilku dobrych lat, obecnie duzo wiecej zieleni, aktualna fotka nizej. Ok. 14-16h jazdy z Wawy.

Super miejsce, ok. 5 min. do plazy (prysznic na plazy), wioska cicha i spokojna (2 knajpki/restauracje/kawiarnie/lodziarnie, 2 sklepy). Wiecej w pobliskiej Marinie, w tym kantor, czy market Tommy.
Parking na terenie zamykany, zacieniony, gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni, duzo miejsca na grillowanie, duzy ogrod z drzewami figowymi. W apartmanach niczego nie brakuje, choc dla 5-ciu osob jeden moze byc za maly.

Jesli 1-szy raz, to Dalmacja Wam sie spodoba. :)
Przed kilkoma laty bylismy w HR w Novi Vinodolski, ale Dalmacja to inna bajka...

pozdrawiam
Załączniki:
cro_1.jpg
ogrod_2018
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7951
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.02.2019 15:30

robertms napisał(a):
nordea40 napisał(a):Witam wszystkich.
Jestem nowa na tym forum. Wiele fajnych opinii słyszałam o Chorwacji i w tym roku postanowiliśmy się tam wybrać po raz pierwszy. Jechalibyśmy z Wawy, 2 os. dorosłe i 3 dzieci 17, 14, 8 i pies. Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne miejsce na pierwszą wizytę i ewentualne polecane apartamenty?
Z góry dziękuję. :)


Poniewaz kolezanka nowa i po sasiedzku, moge polecic okolice Trogiru - dom z 3 niezaleznymi apartmanami w duzym ogrodzie - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Bylismy w 2018 i jedziemy w 2019 - ceny na stronie nadal aktualne (niedawno placilem zaliczke). Fotki na stronie sprzed kilku dobrych lat, obecnie duzo wiecej zieleni, aktualna fotka nizej. Ok. 14-16h jazdy z Wawy.

Super miejsce, ok. 5 min. do plazy (prysznic na plazy), wioska cicha i spokojna (2 knajpki/restauracje/kawiarnie/lodziarnie, 2 sklepy). Wiecej w pobliskiej Marinie, w tym kantor, czy market Tommy.
Parking na terenie zamykany, zacieniony, gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni, duzo miejsca na grillowanie, duzy ogrod z drzewami figowymi. W apartmanach niczego nie brakuje, choc dla 5-ciu osob jeden moze byc za maly.

Jesli 1-szy raz, to Dalmacja Wam sie spodoba. :)
Przed kilkoma laty bylismy w HR w Novi Vinodolski, ale Dalmacja to inna bajka...

pozdrawiam

Ło Jesu, u Miry i Vinka byliśmy cztery razy (ostatni raz w 2012r) i bardzo nam się tam podobało.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone