Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2019 13:32

Renka24 napisał(a):Witam. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji. 3 rodziny 2+2, 2+3, 2+4. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu sprawdzonej kwatery. Myśleliśmy o Vodice, Primosten, Rogoznica. Inne miejscowości również wchodzą w grę. To jest mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Będę wdzięczna za każdą informację. :D

Witam.
W Banku Kwater coś znajdziesz >>> bank-kwater-f39.html

Lub tutaj >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Marcinko1978
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinko1978 » 15.01.2019 15:57

jeśli szukacie kwater dla kilku rodzin jednocześnie, bo jedziecie razem to łatwiej jest zapytać właściciela apartamentu w którym znaleźliście np miejsce dla dwóch rodzin o zaproponowanie czegoś lub polecenie. Jeszcze w Chorwacji można znaleźć kwatery które nie są wystawione na stronach a tubylcy mają świetne rozeznanie i pomagają ulokować całe ekipy w sąsiednich domach.
Jeśli chodzi o ceny to w tym roku jak i w poprzednim za AP 2+2 w okresie lipiec sierpień od 60-80 € za dobę spokojnie można znaleźć. Może nie w kurortach ale w mniejszych miejscowościach i niezbyt daleko od morza.
Udało mi się znaleźć dla czterech rodzin - studio dla 2 osób dorosłych 50€, rodziny 3 x 2+2 po 60€ od początku do połowy sierpnia 100m do plaży w sąsiadujących domach. Każdy apartament 2+2 ma dwie sypialnie i osobną kuchnię. Do tej pory byliśmy kilka razy sami w Cro teraz wleczemy trzy rodziny nowicjuszy. Ciekawe jak to będzie :D
Renka24
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renka24 » 15.01.2019 18:20

Dzięki za podpowiedź. :)
Renka24
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renka24 » 15.01.2019 18:21

member68182/ Mógłbyś zdradzić gdzie zamawiałeś noclegi, z jakiej stronki?
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 15.01.2019 18:33

Jeśli są jeszcze kwatery nieobecne w sieci, to albo bardzo atrakcyjne miejsca dostępne wylacznie przez rekomendacje znajomych i z reguły zabukowane z roku na rok na cały sezon przez wtajemniczonych, albo to jakieś sieroty po Tito z adekwatnym klimatem i standardem.
Renka24
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renka24 » 15.01.2019 18:34

Marcinko1978 napisał(a):jeśli szukacie kwater dla kilku rodzin jednocześnie, bo jedziecie razem to łatwiej jest zapytać właściciela apartamentu w którym znaleźliście np miejsce dla dwóch rodzin o zaproponowanie czegoś lub polecenie. Jeszcze w Chorwacji można znaleźć kwatery które nie są wystawione na stronach a tubylcy mają świetne rozeznanie i pomagają ulokować całe ekipy w sąsiednich domach.
Jeśli chodzi o ceny to w tym roku jak i w poprzednim za AP 2+2 w okresie lipiec sierpień od 60-80 € za dobę spokojnie można znaleźć. Może nie w kurortach ale w mniejszych miejscowościach i niezbyt daleko od morza.
Udało mi się znaleźć dla czterech rodzin - studio dla 2 osób dorosłych 50€, rodziny 3 x 2+2 po 60€ od początku do połowy sierpnia 100m do plaży w sąsiadujących domach. Każdy apartament 2+2 ma dwie sypialnie i osobną kuchnię. Do tej pory byliśmy kilka razy sami w Cro teraz wleczemy trzy rodziny nowicjuszy. Ciekawe jak to będzie :D

Mógłbyś zdradzić z jakiej stonki zamawiałeś nocleg? :)
Marcinko1978
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinko1978 » 15.01.2019 18:45

Renka24 napisał(a):https://www.cro.pl/member68182/ Mógłbyś zdradzić gdzie zamawiałeś noclegi, z jakiej stronki?



Znalazłem miejsce na apartamentychorwacja. pl, potem poszukałem bezpośredniego kontaktu do właściciela na stronach chorwackich znając adres i nazwę domu i dogadałem się z nim. A miejscowość to Pisak pośrodku pomiędzy Omisiem i Makarską 8) trochę zachodu i szperania po stronach www mnie to kosztowało:D
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 15.01.2019 18:51

Marcinko1978 napisał(a):
Renka24 napisał(a):https://www.cro.pl/member68182/ Mógłbyś zdradzić gdzie zamawiałeś noclegi, z jakiej stronki?



Znalazłem miejsce na apartamentychorwacja. pl, potem poszukałem bezpośredniego kontaktu do właściciela na stronach chorwackich znając adres i nazwę domu i dogadałem się z nim. A miejscowość to Pisak pośrodku pomiędzy Omisiem i Makarską 8) trochę zachodu i szperania po stronach www mnie to kosztowało:D


Niepotrzebnie. Używając formularza kontaktowego na apartamentychorwacja.pl wiadomość trafia bezposrednio do oglaszającego się. Potem odpisuje ci juz bezpośrednio na twojego maila ze swojego.

Poza tym często zamieszczony jest tam adres własnej strony właściciela, link nad mapką.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2019 18:56

Renka24 napisał(a):https://www.cro.pl/member68182/ Mógłbyś zdradzić gdzie zamawiałeś noclegi, z jakiej stronki?

Ja zdradziłem, gdzie szukałem i zamawiałem w 2018 roku.
Marcinko1978
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinko1978 » 15.01.2019 19:01

arturescu napisał(a):Jeśli są jeszcze kwatery nieobecne w sieci, to albo bardzo atrakcyjne miejsca dostępne wylacznie przez rekomendacje znajomych i z reguły zabukowane z roku na rok na cały sezon przez wtajemniczonych, albo to jakieś sieroty po Tito z adekwatnym klimatem i standardem.



Nie do końca ponieważ łapacze przy drogach często zabierają wczasowiczów do miejsc gdzie nie dostaniesz żadnego rachunku. Z jednej strony masz rację że niektóre apartamenty są jak z poprzedniej epoki. Z drugiej korespondencyjnie prosisz o zdięcia i decydujesz czy tak czy nie. Jak jesteś na miejscu poprostu nie decydujesz się na apartament którego klimat ci nie odpowiada.
Przełom lipca i sierpnia we wcześniejszych latach bywał trudny do znajdowania pustych apartamentów. Do 2010 było Ok ze znalezieniem apartamentu na dziko. W 2012 miałem okazję być w takowym bez rachunku bez wcześniejszej rezerwacji i po cichu i wież mi płaciłem mniej niż moi znajomi za niższy standard z wcześniejszą rezerwacją.
Od kilku lat szukam apartamentów na nowe lokum już w grudniu.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 15.01.2019 19:11

Marcinko1978 napisał(a):
arturescu napisał(a):Jeśli są jeszcze kwatery nieobecne w sieci, to albo bardzo atrakcyjne miejsca dostępne wylacznie przez rekomendacje znajomych i z reguły zabukowane z roku na rok na cały sezon przez wtajemniczonych, albo to jakieś sieroty po Tito z adekwatnym klimatem i standardem.



Nie do końca ponieważ łapacze przy drogach często zabierają wczasowiczów do miejsc gdzie nie dostaniesz żadnego rachunku. Z jednej strony masz rację że niektóre apartamenty są jak z poprzedniej epoki. Z drugiej korespondencyjnie prosisz o zdięcia i decydujesz czy tak czy nie. Jak jesteś na miejscu poprostu nie decydujesz się na apartament którego klimat ci nie odpowiada.
Przełom lipca i sierpnia we wcześniejszych latach bywał trudny do znajdowania pustych apartamentów. Do 2010 było Ok ze znalezieniem apartamentu na dziko. W 2012 miałem okazję być w takowym bez rachunku bez wcześniejszej rezerwacji i po cichu i wież mi płaciłem mniej niż moi znajomi za niższy standard z wcześniejszą rezerwacją.
Od kilku lat szukam apartamentów na nowe lokum już w grudniu.


Dlatego do takich miejsc w sezonie nawet nie podchodzę, małe prawdopodobieństwo, że to będzie coś atrakcyjnego.
Renka24
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renka24 » 16.01.2019 10:39

Janusz Bajcer napisał(a):
Renka24 napisał(a):https://www.cro.pl/member68182/ Mógłbyś zdradzić gdzie zamawiałeś noclegi, z jakiej stronki?

Ja zdradziłem, gdzie szukałem i zamawiałem w 2018 roku.

Dziękuję za każdą radę. Jedziemy pierwszy raz i nieobeznani w temacie :)
Renka24
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renka24 » 16.01.2019 10:43

Marcinko1978 napisał(a):
Renka24 napisał(a):https://www.cro.pl/member68182/ Mógłbyś zdradzić gdzie zamawiałeś noclegi, z jakiej stronki?



Znalazłem miejsce na apartamentychorwacja. pl, potem poszukałem bezpośredniego kontaktu do właściciela na stronach chorwackich znając adres i nazwę domu i dogadałem się z nim. A miejscowość to Pisak pośrodku pomiędzy Omisiem i Makarską 8) trochę zachodu i szperania po stronach www mnie to kosztowało:D


Dzięki za szybka odpowiedz.
jankeswilga
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 28.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankeswilga » 16.01.2019 11:25

Witam.
Szukam apartamentu dla rodziny 2 dorosłych i 2 dzieci 2 i 4 lata. Pobyt w dniach 12-22 czerwca 2019. Moje wymagania to: dwie sypialnie, kuchnia i taras z widokiem na morze. Najlepiej nie daleko do morza i centrum, 600-800 m. Preferowane miejscowości to: Pakostane, Murter, Primosten, Rogoznica, kolejność przypadkowa, ewentualnie inne dosyć spokojne miejscowości. Cena za pobyt max 3000zl. Info może być na PW lub na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję za pomoc
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2019 11:32

jankeswilga napisał(a):Witam.
Szukam apartamentu dla rodziny 2 dorosłych i 2 dzieci 2 i 4 lata. Pobyt w dniach 12-22 czerwca 2019. Moje wymagania to: dwie sypialnie, kuchnia i taras z widokiem na morze. Najlepiej nie daleko do morza i centrum, 600-800 m. Preferowane miejscowości to: Pakostane, Murter, Primosten, Rogoznica, kolejność przypadkowa, ewentualnie inne dosyć spokojne miejscowości. Cena za pobyt max 3000zl. Info może być na PW lub na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Witam.
W moich postach masz linki gdzie szukać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone