Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2019 23:55

agatka1986 napisał(a):Witam. Szukam domu dla 19 osob( 14 doroslych i 5 dzieci) w terminie 12-21.08.2019. Jeśli ktoś zna takie miejsca to poproszę o namiary. Dziękuje i pozdrawiam

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wyszukiwarka ustawiona 11 + więcej.
Szukaj tych gdzie więcej. :wink:
Np. >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 06.01.2019 00:11

My juz na ostatniej prostej z pochytaniem apartmana, przelew z zaliczką zrobiony, czekamy na potwierdzenie :oczko_usmiech:

W tym roku bierzemy zadupie, za to z basenem, 120 mkw, 3 sypialnie, salon z kuchnią , w kuchni wszystko włącznie ze zmywarką, ekspresem do kawy itp :hearts:

Jedziemy 2+1 i znajomi 2+2
11 noclegów po 90E
3 noclegi po 75E ( taniej bo te wypadną po 25 sierpnia )

Region to Dalmacja ofkors :mrgreen:
Mieścina mała, do morza 600m czyli mniej o 600m niz mialem rok temu.... :oczko_usmiech:
pawlito31
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlito31 » 06.01.2019 01:06

Witam wszystkich cro... możecie polecić może jakiś sprawdzony apartament dla 5 osób 3 dorosłe 2 dzieci w orebiciu ewentualnie gdzieś w pobliżu. To nasza 2 wyprawa obrałem kierunek orebicia i zrobienia rekonesansu na przyszły rok na Korculi. Mam parę namiarów ale może ktoś był i ma coś sprawdzonego. z góry dzięki
Pr. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.01.2019 01:13

pawlito31 napisał(a):Witam wszystkich cro... możecie polecić może jakiś sprawdzony apartament dla 5 osób 3 dorosłe 2 dzieci w orebiciu ewentualnie gdzieś w pobliżu. To nasza 2 wyprawa obrałem kierunek orebicia i zrobienia rekonesansu na przyszły rok na Korculi. Mam parę namiarów ale może ktoś był i ma coś sprawdzonego. z góry dzięki
Pr. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witam.
dalmacja-poludniowa-od-gradaca-na-poludnie-t39976.html
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15680
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.01.2019 12:18

Orebić - Janusz dał już linka do Banku kwater, a tam jest opisana moja miejscówka, którą polecam. Po mnie było tam jeszcze 2 forumowiczów, w kolejnych latach i także byli zadowoleni....
Deyana
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.01.2019
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deyana » 06.01.2019 13:55

Janusz Bajcer napisał(a):
Deyana napisał(a):Cześć :D

Planuję wybrać się w maju/czerwcu/wrześniu do Chorwacji i myślałam o noclegu w okolicach Szybernika lub w jego centrum. Znacie może jakieś tanie lokum? Dla max 2 osób.
Zależy mi głównie na łazienca, ładnej okolicy i - w miarę blisko - przystanku autobusowym/(ich)PKP.

W tej miejscowości lepiej rezerwować czy mogę pojechać w ciemno i pytać po drodze?

Witam.
W podanych miesiącach jechać w ciemno i szukać lokum na miejscu.


Mikromir napisał(a):
Deyana napisał(a):Cześć :D

Planuję wybrać się w maju/czerwcu/wrześniu do Chorwacji i myślałam o noclegu w okolicach Szybernika lub w jego centrum. Znacie może jakieś tanie lokum? Dla max 2 osób.
Zależy mi głównie na łazienca, ładnej okolicy i - w miarę blisko - przystanku autobusowym/(ich)PKP.

Trzeba sobie przemyśleć, gdzie ewentualnie szukać w ciemno.
Okolice Szybenika - czyli do ilu kilometrów?
Co znaczy ładna okolica? Widoki, starówka, plaża, czy jeszcze coś innego?
Co oznacza tanie lokum?
Szybenik wiele osób odwiedza, ale mało kto stacjonuje w samym centrum w czasie wakacji - do niedawna nie było w nim samym plaży, kilka lat temu zrobili sobie jedną sztuczną, ale po przeciwnej stronie starówki niż dworzec.
Ja wprawdzie kiedyś mieszkałam 1 noc jakieś 500m od tej plaży, ale mieszkanie raczej nie byłoby godne polecenia, choć tanie. Poza tym jeśli Szybenik ma być tylko bazą do zwiedzania i zamierzacie korzystać z komunikacji publicznej, to korzystniejsze będzie miejsce nawet na samej starówce - gdzieś wyżej, z ładnymi widokami, opcją spacerów po mieście, w miarę blisko dworca. Tylko wiadomo, jak tam z plażami.
Wprawdzie poza sezonem szukanie na miejscu może być korzystne cenowo, to jednak zapoznałabym się z ofertą w necie. Najlepiej bezpośrednio u gospodarzy - można wtedy też negocjować ofertę on-line, lub ewentualnie chociaż zorientować się co do możliwości lokalowych / cenowych w okolicy. Podajesz dość szerokie widełki czasowe - na początku maja sytuacja jest przecież inna niż pod koniec czerwca.

Jeśli chcecie wakacje ze zwiedzaniem i niezłym plażowaniem - trzeba jednak poszukać w innych miejscowościach niż sam Szybenik, który jest po prostu sporym miastem i to jeszcze położonym głęboko w zatoce, w dodatku nad rzeką - a wiadomo jak jest z pływaniem w takich miejscach. :roll:


Dzięki bardzo :D :coool:

przemyślałam to i jednak zdecyduję się szukać lokum w Primošten :D :hearts:

Udanych wakacji! :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.01.2019 15:27

Dobra decyzja.
Dzięki i nawzajem.
DorotaRa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaRa » 06.01.2019 15:44

Drodzy Podróżnicy,

Poszukuję na lipiec kwater/apartamentów dla 3 rodzin w rejonie Istrii, np. Pjescana Uvala, Pula, Rovinj, Porec.
Może macie namiary na sprawdzone miejsce warte polecenia?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Peresik20071
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Peresik20071 » 06.01.2019 21:40

Witam.
Wybieram się na wakacje do Chorwacji po raz pierwszy, jedziemy 6 osób 3 dorosłe i trójka dzieci 1,4,5lat był bym wdzięczny za wysłanie namiaru na sprawdzoną kwaterę wiadomo za dobre pieniądze i żeby plaża była w miarę dla dzieci. Piszecie proszę na adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziadzi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2014
Apartmament Vrsar Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziadzi » 06.01.2019 22:36

Witam,
poszukuję apatamentów Vrsar lub okolice dla dwóch rodzin 2+2 i 2+3 w sierpniu. Cena do 80EUR. Nie musi być nad samym morzem.
Bardzo proszę o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dziekuję
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Szukam domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 06.01.2019 22:45

agatka1986 napisał(a):Witam. Szukam domu dla 19 osob( 14 doroslych i 5 dzieci) w terminie 12-21.08.2019. Jeśli ktoś zna takie miejsca to poproszę o namiary. Dziękuje i pozdrawiam


Takich miejsc jeszcze nie spotkałem. Musiałby być spory apartamentowiec ze wszystkimi kwaterami wolnymi. Zakładam 4-5 apartamentów. W twoim terminie to raczej nierealne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.01.2019 22:54

arturescu napisał(a):
agatka1986 napisał(a):Witam. Szukam domu dla 19 osob( 14 doroslych i 5 dzieci) w terminie 12-21.08.2019. Jeśli ktoś zna takie miejsca to poproszę o namiary. Dziękuje i pozdrawiam


Takich miejsc jeszcze nie spotkałem. Musiałby być spory apartamentowiec ze wszystkimi kwaterami wolnymi. Zakładam 4-5 apartamentów. W twoim terminie to raczej nierealne.

Podana przykładowo Villa Stipe wg kalendarza rezerwacji jeszcze cała wolna w każdym terminie.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Szukam domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 06.01.2019 22:57

Janusz Bajcer napisał(a):
arturescu napisał(a):
agatka1986 napisał(a):Witam. Szukam domu dla 19 osob( 14 doroslych i 5 dzieci) w terminie 12-21.08.2019. Jeśli ktoś zna takie miejsca to poproszę o namiary. Dziękuje i pozdrawiam


Takich miejsc jeszcze nie spotkałem. Musiałby być spory apartamentowiec ze wszystkimi kwaterami wolnymi. Zakładam 4-5 apartamentów. W twoim terminie to raczej nierealne.

Podana przykładowo Villa Stipe wg kalendarza rezerwacji jeszcze cała wolna w każdym terminie.

p

No to jakaś super okazja. Z ostatnich lat pamiętam, że już w styczniu co ciekawsze miejscówki blisko plaży były już rezerwowane. Pewnie zależy gdzie i jakie standardy.
wraq
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) wraq » 06.01.2019 23:42

Cześć, czy może ktoś polecić jakiś domek dla 6 osób (min. 3 sypialnie)? Lokalizacja to tak naprawdę sprawa drugorzędna. Na jednym z portali, które oferują wynajem takich miejsc wyszło, że za 7 dni zapłacimy około 3900 zł (domek bez większych luksusów z dala od cywilizacji). Wychodzi około 22 E na osobę. Ostatni raz byłem w Chorwacji 4 lata temu i powiem szczerze, że nie wiem czy na ten moment to wygórowana kwota?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.01.2019 23:47

wraq napisał(a):Cześć, czy może ktoś polecić jakiś domek dla 6 osób (min. 3 sypialnie)? Lokalizacja to tak naprawdę sprawa drugorzędna. Na jednym z portali, które oferują wynajem takich miejsc wyszło, że za 7 dni zapłacimy około 3900 zł (domek bez większych luksusów z dala od cywilizacji). Wychodzi około 22 E na osobę. Ostatni raz byłem w Chorwacji 4 lata temu i powiem szczerze, że nie wiem czy na ten moment to wygórowana kwota?

Witam.
W moim poście na tej stronie masz link - szukaj wg kryteriów jakie Cię interesują.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone