Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ajgor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 07.05.2007
Poradźcie miejscówkę dla dwóch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ajgor » 11.12.2018 00:13

Witam.
W 2019 planujemy wczasy w Chorwacji z przyjaciółmi. Ja z żoną jechali byśmy po raz trzeci (wcześniej Vodice i Novalja), a przyjaciele po raz pierwszy. Interesuje nas Dalmacja, czysta i ciepła woda. Chcieli byśmy im pokazać Plitvice i Krka. Wyjazd własnymi samochodami. Na trzy tygodnie. Pięć osób. Czworo dorosłych i 11-letni syn. Oczywiście jako dwie osobne rodziny. Możecie polecić jakieś niezbyt drogie kwatery, w miarę wygodne, i blisko morza? Chodzi zarówno o polecenie miejscowości, jak i konkretnych kwater. Fajnie by było, jak by można się dogadać po Polsku (ja znam angielski na tyle, żeby się dogadać), ale po za mną nikt z jadących go nie zna).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Poradźcie miejscówkę dla dwóch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.12.2018 11:10

Ajgor napisał(a):Chodzi zarówno o polecenie miejscowości, jak i konkretnych kwater.

Brela, Baška Voda, Tučepi.
Miejscowości popularne, kwatery w sezonie drogie.

Podgora, Igrane, Zaostrog.
Też ładnie, kwatery mogą być trochę tańsze.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 11.12.2018 11:19

Okolice Rogoznicy - Razanj, Sevid. Stamtąd jest względnie blisko do Krka.

Za Omisem - Mimice, Marusici.

Peljesac - Dingac Borak

Plitvice w czasie dojazdu albo drogo powrotnej, z Dalmacji to dość daleko na osobna wycieczkę, trzeba by było 2 dni.

Ale w sezonie i tak wszystko przy plaży będzie dość drogie. Nie wie jak u was, ale dla 4 osób od 80 euro.

Swoją drogą 3 tygodnie to bardzo długo. Zwłaszcza ,że dziecko nie ma towarzystwa rówieśników. Nawet w najładniejszym miejscu można się zanudzić. Taki wyjazd robiłbym na min. 2 lokalizacje, po tydzień-półtora w jednym miejscu.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Poradźcie miejscówkę dla dwóch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 11.12.2018 18:46

Ajgor napisał(a):Witam.
W 2019 planujemy wczasy w Chorwacji z przyjaciółmi. Ja z żoną jechali byśmy po raz trzeci (wcześniej Vodice i Novalja), a przyjaciele po raz pierwszy. Interesuje nas Dalmacja, czysta i ciepła woda. Chcieli byśmy im pokazać Plitvice i Krka. Wyjazd własnymi samochodami. Na trzy tygodnie. Pięć osób. Czworo dorosłych i 11-letni syn. Oczywiście jako dwie osobne rodziny. Możecie polecić jakieś niezbyt drogie kwatery, w miarę wygodne, i blisko morza? Chodzi zarówno o polecenie miejscowości, jak i konkretnych kwater. Fajnie by było, jak by można się dogadać po Polsku (ja znam angielski na tyle, żeby się dogadać), ale po za mną nikt z jadących go nie zna).

Jeśli interesuje Was Lokva Rogoznica to mogę podzielić sie sprawdzonymi namiarami w tej miejscowości.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Poradźcie miejscówkę dla dwóch rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.12.2018 09:43

Ajgor napisał(a):Witam.
W 2019 planujemy wczasy w Chorwacji z przyjaciółmi. Ja z żoną jechali byśmy po raz trzeci (wcześniej Vodice i Novalja), a przyjaciele po raz pierwszy. Interesuje nas Dalmacja, czysta i ciepła woda. Chcieli byśmy im pokazać Plitvice i Krka. Wyjazd własnymi samochodami. Na trzy tygodnie. Pięć osób. Czworo dorosłych i 11-letni syn. Oczywiście jako dwie osobne rodziny. Możecie polecić jakieś niezbyt drogie kwatery, w miarę wygodne, i blisko morza? Chodzi zarówno o polecenie miejscowości, jak i konkretnych kwater. Fajnie by było, jak by można się dogadać po Polsku (ja znam angielski na tyle, żeby się dogadać), ale po za mną nikt z jadących go nie zna).


Naprawdę polecam Lokvę i mojego przecudownego gospodarza. Piękne warunki, panorama na morze z tarasów, apartamenty czyste i klimatyzowane, rodzinna atmosfera w naprawdę dobrej cenie, plaza pod domem. Do Omis kilka km. Namiar na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 16.12.2018 13:24

Witam
Może ktoś poleci miejscówkę w Poreć-dzięki
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 19.12.2018 20:33 przez Nolo, łącznie edytowano 1 raz
eitis
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 14.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) eitis » 17.12.2018 15:30

Witam. Szukam sprawdzonej kwatery dla 3 osób (2+1) Primosten, Rogoznica (lipiec 2019). Dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pawlosio
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlosio » 17.12.2018 17:56

witam..
pierwszy raz chcemy jechac do chorwacji... dwie rodziny z dziecmi (tak od 6 do 14 lat) .. czy macie jakies sprawdzone kwaterki??? bardzo prosze o pomoc... moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Meggan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meggan » 17.12.2018 19:14

Witajcie :)
Po raz kolejny szukamy apartamentów na wakacje w Chorwacji
Tym razem chcemy jechać do Loviśte albo ewentualnie Orebić.
Czy macie jakieś sprawdzone namiary dla 2+2 i 2+1?
Wysłałam już tyle maili i smsów a nic nie znalazłam fajnego :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.12.2018 19:18

Meggan napisał(a):Witajcie :)
Po raz kolejny szukamy apartamentów na wakacje w Chorwacji
Tym razem chcemy jechać do Loviśte albo ewentualnie Orebić.
Czy macie jakieś sprawdzone namiary dla 2+2 i 2+1?
Wysłałam już tyle maili i smsów a nic nie znalazłam fajnego :roll:

dalmacja-poludniowa-od-gradaca-na-poludnie-t39976.html
auer73
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) auer73 » 21.12.2018 13:45

ros1986 napisał(a):szukam apartamentu dla 4osób dorosłych i 2 dzieci (6+4lat) na wyspie Vis cos od 15 czerwca 11dni. prosze o jakies namiary

Witaj,
I jak znalazłeś coś na Vis?
W tym roku kierunek padł na Vis, jeżeli ktoś ma namiary na noclegi dla czwórki dorosłych w terminie od 01.07-08.07.2019 to proszę o namiary.
Pozdrawiam forumowiczów
Tomek
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 22.12.2018 13:02

eitis napisał(a):Witam. Szukam sprawdzonej kwatery dla 3 osób (2+1) Primosten, Rogoznica (lipiec 2019). Dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jako dla "nowicjusza" na tym forum - wyslalem na Twojego @.

pozdrawiam
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 22.12.2018 14:30

eitis napisał(a):Witam. Szukam sprawdzonej kwatery dla 3 osób (2+1) Primosten, Rogoznica (lipiec 2019). Dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jeśli nadal szukasz apartamentu w wyzej wymienionych miejscach napisz na priv, moge polecieć apartament z widokiem na otwarte morze w Rogoznicy-Zecevo.
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 23.12.2018 22:28

Gorąca prośba :D
W przyszłym roku mamy zamiar wybrać się na Hvar i oczywiście gorąca prośba o fajne namiary na sprawdzone kwatery dla 4 osobowej rodziny ( dzieci wiek 5 15 lat) . mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:oczko_usmiech:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 23.12.2018 23:48

A może ktoś ma fajny i nie drogi namiar na apartamencik dla 2 osób w Jelsie na wyspie Hvar?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone