Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 25.11.2018 23:56

vikat napisał(a):
amatus1 napisał(a):Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci polecić apartament spełniający Twoje warunki w Lokvie- salon +2 sypialnie, klima, miejsce parkingowe, garaż...jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv:)


Ja poproszę namiar na priv na taką kwaterę.
Dziękuję i witam wszystkich :)
Maciek]

'PS. Rok temu pierwszy raz na Chorwacji i już nieprędko spędzę wakacje nad Bałtykiem....
Była Istria, teraz czas na Dalmację.

Poszlo na priv
vikat
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 25.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) vikat » 26.11.2018 14:34

Stwierdzam, że Chorwatom się chyba we łbach poprzewracało - proponują za apartamenty 4, 4+1, 4+2 w Tucepi w pierwszej połowie lipca 120-170E/dzień. Dojna zmiana?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.11.2018 15:19

vikat napisał(a):Stwierdzam, że Chorwatom się chyba we łbach poprzewracało - proponują za apartamenty 4, 4+1, 4+2 w Tucepi w pierwszej połowie lipca 120-170E/dzień. Dojna zmiana?

Za 3 apartamenty jest to cena czy każdy osobno?
vikat
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 25.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) vikat » 26.11.2018 15:24

Nie no każdy osobno
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.11.2018 15:30

vikat napisał(a):Nie no każdy osobno

wow, dopóki jest popyt to co się dziwić...ja również zauważam, że na przełomie 2-3 lat ceny sporo wzrosły. Przez te 2 miesiące muszą na maxa ciągnąc bo później z tym różnie. Jednak cena za apartamenty powyżej 100 euro to jak dla mnie kosmos!!! Nie wiem czy nie taniej jest jechać z biurem podróży i mieć wszystko w nosie w Grecji czy Hiszpanii albo wynajmować coś z własnym dojazdem przez biuro.
vikat
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 25.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) vikat » 26.11.2018 15:34

No nic szukam dalej czegoś 2+2 w Dalmacji żeby nie było za bardzo pod górkę po plaży . Marudzenie jednej baby wytrzymam, ale trzech to już ponad moje siły
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.11.2018 15:36

W Dalmaci to zazwyczaj będzie pod górkę a jak już łagodniej to widać ceny...
Vivika
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.07.2010
Willa lub apartamenty dla kilku rodzin ktoś poleci

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vivika » 28.11.2018 12:22

Witam i o poradę pytam :)
Po wielu godzinach spędzonym na różnych stronach i forach poddaję się... jedziemy do Chorwacji w 3 rodzinki (6 doroslych, 8 dzieci w sumie) i naprawdę niezwykle cięzko jest znależć jakieś zakwaterowanie dla takiej grupy w jednym miejscu. Powody są różne np jedna Pani wprost napisała, że nie przyjmują grup, bo maja złe doświadczenia - no niby rozumiem, ale z drugiej strony... jadę tam odpoczywać z dziećmi, a nie imprezować;) Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakieś miejsce? Najpierw stacjonujemy w Drasnicach tydzień (villa Tila) i potem chcemy zmienić na inną miejscowość (chciałabym by była dla odmiany ciut większa niż Drasnice) :) Może ktoś z Was był w grupie przyjaciół w jakiejś willi i jest w stanie podesłać namiar, nazwę.. cokolwiek:) Jedynie co odpada to miejscowości na południe od Drasnic - bo na drugą część urlopu chcemy przemieścić się "bliżej Polski" i nie ma znaczenie czy to będzie zmiana o 50 czy o 500 km :)
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Willa lub apartamenty dla kilku rodzin ktoś poleci

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 28.11.2018 15:38

Vivika napisał(a):Witam i o poradę pytam :)
Po wielu godzinach spędzonym na różnych stronach i forach poddaję się... jedziemy do Chorwacji w 3 rodzinki (6 doroslych, 8 dzieci w sumie) i naprawdę niezwykle cięzko jest znależć jakieś zakwaterowanie dla takiej grupy w jednym miejscu. Powody są różne np jedna Pani wprost napisała, że nie przyjmują grup, bo maja złe doświadczenia - no niby rozumiem, ale z drugiej strony... jadę tam odpoczywać z dziećmi, a nie imprezować;) Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakieś miejsce? Najpierw stacjonujemy w Drasnicach tydzień (villa Tila) i potem chcemy zmienić na inną miejscowość (chciałabym by była dla odmiany ciut większa niż Drasnice) :) Może ktoś z Was był w grupie przyjaciół w jakiejś willi i jest w stanie podesłać namiar, nazwę.. cokolwiek:) Jedynie co odpada to miejscowości na południe od Drasnic - bo na drugą część urlopu chcemy przemieścić się "bliżej Polski" i nie ma znaczenie czy to będzie zmiana o 50 czy o 500 km :)



W sezonie rzeczywiście ciężko jest znaleźć miejsce dla takiej grupy, bo trudno aby trzy apartamenty obok siebie były wolne w tym samym terminie. jest trochę dużych apartamentów, ale zwykle dla 8-10 osób max. Można myśleć o samodzielnym wynajęciu domu, ale to spore koszty, w sezonie ok. 2000 euro na tydzień.

Wyguglaj apartament Domic w Slatine, 4 sypialnie dla 10 osób.
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015
Re: Willa lub apartamenty dla kilku rodzin ktoś poleci

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 02.12.2018 00:09

Vivika napisał(a):Witam i o poradę pytam :)
Po wielu godzinach spędzonym na różnych stronach i forach poddaję się... jedziemy do Chorwacji w 3 rodzinki (6 doroslych, 8 dzieci w sumie) i naprawdę niezwykle cięzko jest znależć jakieś zakwaterowanie dla takiej grupy w jednym miejscu. Powody są różne np jedna Pani wprost napisała, że nie przyjmują grup, bo maja złe doświadczenia - no niby rozumiem, ale z drugiej strony... jadę tam odpoczywać z dziećmi, a nie imprezować;) Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakieś miejsce? Najpierw stacjonujemy w Drasnicach tydzień (villa Tila) i potem chcemy zmienić na inną miejscowość (chciałabym by była dla odmiany ciut większa niż Drasnice) :) Może ktoś z Was był w grupie przyjaciół w jakiejś willi i jest w stanie podesłać namiar, nazwę.. cokolwiek:) Jedynie co odpada to miejscowości na południe od Drasnic - bo na drugą część urlopu chcemy przemieścić się "bliżej Polski" i nie ma znaczenie czy to będzie zmiana o 50 czy o 500 km :)

Mam namiary na Podgorę, o ile Wam odpowiada przeprowadzka o parę kilometrów :)
dora4t
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dora4t » 02.12.2018 22:31

Witam,
poszukuję apartamentu na wyspie KRK ,w miarę blisko wody i dla 8 osób. Może ktoś poleci jakąś miejscówkę? Fajnie by było w jednym apartamencie tak jak mieliśmy w zeszłym roku w Igrane ale jak nie da rady w jednym to mówi się trudno. Do tej pory jezdziliśmy na Dalmację- nie było zbytnio problemu z większym apartamentem - ale w przyszłym roku chcemy w innym kierunku , przy czym sobie upatrzyliśmy KRK ale póki co to zonk z apartamentami. Liczę że jakaś dobra dusza coś podpowie, poda jakieś namiary. Z góry dziękuję i podaję mojego maila. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 03.12.2018 18:14

Szukam apartamentu ewentualnie domu dla 6 osób (4 dorosłe + dzieci 14 i 8 lat). Muszą być 3 sypialnie i parking na 2 samochody.
Plaża do 1 km max. Termin to około 14 dni w lipcu od 6-7.
Interesuje mnie północna część Chorwacji, Krk, Pag ogólnie Kvarner.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrowienia.;)
kaszka1035
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszka1035 » 03.12.2018 23:42

Dobry wieczór.
Szukam kwatery na ISTRII w miejscowości Rovinj dla 3 osób dorosłych i 2 dzieci w konfiguracji 2 sypialnie, kuchnia/aneks kuchenny + parking.
Osoby mające jakieś sprawdzone namiary proszę o kontakt na mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Termin wyjazdu 5.07-12.07.19r. Dziękuję za pomoc.
Zygi007
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 23.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zygi007 » 10.12.2018 11:01

Witajcie.
Jestem nowy i mam kilka pytań.
1. Gdzie i przez jakie portale najczęściej rezerwujecie apartamenty?
2. Ile mniej więcej wynosi zaliczka? Co z zaliczką jeśli coś się wydarzy i nie dam redę jechać?( Nigdy nie rezerwowałem dużo wcześniej)
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 10.12.2018 11:57

Zygi007 napisał(a):Witajcie.
Jestem nowy i mam kilka pytań.
1. Gdzie i przez jakie portale najczęściej rezerwujecie apartamenty?
2. Ile mniej więcej wynosi zaliczka? Co z zaliczką jeśli coś się wydarzy i nie dam redę jechać?( Nigdy nie rezerwowałem dużo wcześniej)


Zwykle poszukuję miejsc z własną stroną www, ale zdarzyło mi się rezerwować przez apartmentychorwacja.pl, mam z tego portalu dobre doświadczenia, przekierowuje bezpośrednio do właścicieli.

Zaliczki różnie, zwykle 20-30% ceny całej rezerwacji. Niestety, to już ryzyko nabywcy, a z drugiej strony zabezpieczenie dla właściciela. Zawsze można negocjować z właścicielem zwrot zaliczki, a wcześniej najlepiej próbować odstąpić rezerwację innym chętnym. Jeśli miejsce fajne, to w sezonie nie ma problemu, bo chętnych którzy się późno obudzili i szukają jest zawsze wielu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone