Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Figa4
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figa4 » 23.10.2018 22:29

Witam w Chorwacji byłam cztery razy w tym dwa razy w Povlji .Mam tam ulubiony apartament na ulicy Punta.Na przeciwko apartamentu mam fajną plaże(jedyna wada to trochę duże kamulce ).Według mojej oceny jest dużo lepsza niż plaża Tičja Luka .Za apartament 5 osób(dwie sypialnie salon z narożnikiem i aneksem kuchennym),dobrze wyposażony+ basen płacę 90 EUR.Dużym atutem tego apartamentu są właściciele. Pisze do nich z dwa tygodnie temu i okazało się ,że od polowy czerwca do połowy września zajęte. Przykro mi się zrobiło.Teraz szukam i szukam czegoś podobnego i nic ,może ktoś pomoże ?
ros1986
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ros1986 » 25.10.2018 16:40

szukam apartamentu dla 4osób dorosłych i 2 dzieci (6+4lat) na wyspie Vis cos od 15 czerwca 11dni. prosze o jakies namiary
Alka84
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 25.10.2018 21:59

andywiki napisał(a):Witam, zwracam się z prośbą o namiar na jakiś sprawdzony i niedrogi apartament w granicach 60 euro najlepiej w Riwierze Makarskiej, ale rozważę też inny region dla rodziny 2+2.
Szukamy czegoś blisko plaży i z drzewkami by była możliwość schowania się do cienia, byliśmy w Chorwacji cztery razy i za każdym w Drveniku. Drvenik jako miejscowość się nam podoba, ale czas na zmiany :)
Bardzo proszę jeżeli ktoś może coś nam podesłać ... dziękuję. :D

Poślij mi proszę na PW namiar na swój nocleg, bo dziś mąż zarzucił mi nazwą tej miejscowości, na zdjęciach super wyglada :)
do tej pory bylismy 2 razy w Cro i tak jak Brac mnie zachwycil tak Pag rozczarowal :(
Moze Drvenik pojdzie w slady Braca? :)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.10.2018 22:37

Alka84 napisał(a): tak jak Brac mnie zachwycil tak Pag rozczarowal :(
Moze Drvenik pojdzie w slady Braca? :)

Przepraszam, że się wtrącę, ale nie mogę się powstrzymać. Jeśli myślimy o tym samym Drveniku, to ma uroczą, zacienioną plażę z ładnymi kamyczkami. Wiele osób to docenia. :lol:

P1210169a.jpg

:smo:
Alka84
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 26.10.2018 20:33

Danusia tam tyle ludu w sezonie na plazy???
Chcemy poczatek lipca jechac i juz mi sie odechciewa jak patrze na tego typu zdjecia....

Szukam, czytam, mapy na pamięć juz prawie znam... i nie widze nic :( pisalam do naszej wlasicicielki z Braca sprzed 3 lat i nie chce nam dac mniejszego apartmana (2+1), bo chlopcy juz wieksi (6 i 9 lat)... pisze cos o jakims biurze co kontroluje ilosc osob w ofercie i pokoju, ale moim zdaniem jak nie wiadomo o co cho to o kase... no to 55 a 88 euro za noc to roznica :(

Dla mnie podstawa to zaraz kolo plazy i spokoj (co mialam niby na Pagu i byla d... bo w nocy glosno od Zrce i restauracji Barbati z lewej strony z ogrodkiem nocnym, nie wspomne o rodzince wlascicielki z Niemiec, którzy pokazywali, gdzie Polaków maja).
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 28.10.2018 11:13

Alka84 napisał(a):Danusia tam tyle ludu w sezonie na plazy???
Chcemy poczatek lipca jechac i juz mi sie odechciewa jak patrze na tego typu zdjecia....

Potwierdzam tak tam jest. Zauważyłem to płynąc z Hvaru na ląd. No ale przynajmniej jest kolorowo :lol:
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.10.2018 06:26

Szukam, czytam, mapy na pamięć juz prawie znam... i nie widze nic :( pisalam do naszej wlasicicielki z Braca sprzed 3 lat i nie chce nam dac mniejszego apartmana (2+1), bo chlopcy juz wieksi (6 i 9 lat)... pisze cos o jakims biurze co kontroluje ilosc osob w ofercie i pokoju, ale moim zdaniem jak nie wiadomo o co cho to o kase... no to 55 a 88 euro za noc to roznica :(

Dla mnie podstawa to zaraz kolo plazy i spokoj (co mialam niby na Pagu i byla d... bo w nocy glosno od Zrce i restauracji Barbati z lewej strony z ogrodkiem nocnym, nie wspomne o rodzince wlascicielki z Niemiec, którzy pokazywali, gdzie Polaków maja).

To zapewne nie o to chodzi o czym myślisz. Każdy apartament ma określoną ilość i wiek osób jakie można w nim ulokować. I nie jest to widzimisię właściciela tylko decyzja ministerstwa, gdyby miała kontrolę to byłyby duże kłopoty.
Artur2123
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur2123 » 29.10.2018 08:04

Z napisał(a):

To zapewne nie o to chodzi o czym myślisz. Każdy apartament ma określoną ilość i wiek osób jakie można w nim ulokować. I nie jest to widzimisię właściciela tylko decyzja ministerstwa, gdyby miała kontrolę to byłyby duże kłopoty.

To zależy ile gwiazdek ma dany apartament.
Jeżeli 3 to raczej ciężko będzie namówić na 4 osoby w apartamencie.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.10.2018 19:36

Alka84 napisał(a):Dla mnie podstawa to zaraz kolo plazy i spokoj

To musi mieć swoją cenę.
Przeczesuj internet, pisz zapytania i negocjuj. Początek lipca - to jeszcze pole do negocjacji przy dłuższym pobycie. Albo zgódź się na przejście do plaży jakieś 100-200m, może znajdziesz taniej - dzieci już przecież nie są całkiem małe.
Na Riwierze Makarskiej i Omiškiej trudno o niezatłoczone miejsca - trzeba się dużo naszukać i naczytać, żeby znaleźć. Ale może jest to jednak wykonalne, szczególnie poza szczytem sezonu...?...
Good luck, have fun.
Alka84
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 30.10.2018 18:34

Dziękuję za odpowiedzi ;) nie wiedzialam, ze wlasciciele ośrodków oblozeni zaleceniami ministerstwa itp :(
Dla mnie priorytet to jak najblizej plazy (najlepiej zaraz obok, rozpuszczeni jestesmy po Bracu i Pagu), standard nie jest najwazniejszy (chlopcy musza miec osobny pokoj do spania;) ) .
No i tlumow nie lubimy z czym bedzie problem chyba na początku lipca na lądzie...
Konwali_a
Podróżnik
Re: Noclegi 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konwali_a » 31.10.2018 08:51

Dotikrk napisał(a):Witam.
Jestem nową na do forum.
Poszukuję niedrogiego apartamentu w Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku,najdalej w okolicach Zadaru. Jedziemy pierwszy raz rodzina 2+1 (8)
i nie chcemy jechać bardzo daleko
Macie jakieś sprawdzone miejsca ? :D :papa:

Kilka lat temu byliśmy w Pakostane - niedaleko Zadaru. Kwatera sprawdzona, polecam - blisko morza, fajna właścicielka.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
conway87
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) conway87 » 31.10.2018 14:34

Witam planujemy pierwszy wyjazd do Chorwacji, w 4 dorosłych i 4 dzieci, jedziemy busem, ma ktoś jakieś sprawdzone kwatery w rozsądnej cenie? myslałem nad Nin , Pakostane ale rozważę inne opcję.
ogi
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 31.10.2018 21:21

Pakostane dla dzieciaków bardzo fajne i dobra baza wypadowa.
Miru
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miru » 01.11.2018 12:56

Witam.Poszukuje kwatery dla 8 osob (3+1,2+2) w tym dwa psy.Moze byc jedna kwatera lub dwie mniejsze.Poniewaz bedziemy miec dwa psiaki ze soba zalezy nam na bliskosci do plazy,najlepiej z wlasnym wyjsciem na plaze.Termin to poczatek sierpnia.Jesli macie jakies fajne miesca to prosze o namiary.Pozdrawiam
robertms
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 02.11.2018 01:40

My odwrotnie - zarezerwowane na sierpien'2019, ponownie okolice Trogiru, 2+1 - 50 E/apartman, duzy ogrod figowo-oliwny z grillem, 5 min. do plazy.
Cisza, spokoj, relax...

cro_1.jpg
ogrod

cro_3.jpg
plaza

cro_2.jpg
ogrod

pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje