Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciejdm1
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 12.10.2007
Apartament dla 8 osób Primosten lub Okrug Gornji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciejdm1 » 26.09.2018 20:44

Jak w temacie...Szukamy sprawdzonych apartamentów w/w miejscowościach dla ośmiu osób. Może być jeden duży lub kilka mniejszych. W dużym ważne żeby były dwie łazienki. Pozdrawiam.
brat3k
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 23.01.2014
Apartament na wyspie Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) brat3k » 27.09.2018 09:42

Witam,
pomału przygotowania do wyjazdu w 2019 - padło na wyspę Murter - czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone apartamenty dla rodziny z dziećmi (2+2)
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 05.10.2018 12:29

Ktoś może coś sprawdzonego polecić dla rodziny 2+1 (przy czym synek w dniu wyjazdu będzie miał niespełna dwa latka) w Tucepi oraz w Primosten lub okolicy?
Będziemy jechali na 10 noclegów w jednym miejscu + 10 w drugim. Wrzesień 2019.
Jeśli ktoś życzliwy będzie miał coś do zaproponowania do proszę o wiadomość na priv.
aga74
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga74 » 06.10.2018 20:15

Witam
Poszukuję domu dla 10 osób dorosłych z 5 sypialniami w pasie od Splitu do Baśki.
Obiekt z basenem nie musi być blisko morza lub przy morzu i może być bez basenu.
Z góry dziękuję.
zrafal
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zrafal » 08.10.2018 19:35

Witam
Potrzebuje od Was jak wielu tutaj :wink: podpowiedzi.
Szukam miejsca w jednej villi lub w bliskiej lokalizacji dla 3 rodzin (2 x 4 osoby i 5 osobowej) z dala od tłumu i niedaleko wody.
Schodów się nie boimy bo mamy doświadczenie zrobione w Marusići :) Nie chcemy jednak jechać ponownie w to samo miejsce. Właściwie to potrzebujemy czegoś podobnego do tego Marusići, tj. niewielkiej wioseczki z piękną plażą najlepiej rejon od Primosten, do przed Rivierą Makarską bo dalej za jednym razem nie poprowadzę samochodu :) Najchętniej druga połowa lipca na ok. 10 noclegów. No i co istotne, żeby cena od połowy lipca nie rujnowała - tak do 80 euro max.
Dziękuje z góry za podpowiedzi.
rafal
antena78
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) antena78 » 09.10.2018 20:16

Witam
Może coś polecicie ciekawego. Okolice Dubrownika druga połowa sierpnia-10dni. 3 apartamenty 4-osobowe. Najlepiej jakaś mała miejscowość z dostępem do morza. :l 8) :hut:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 11.10.2018 12:21

Jeśli ktoś szuka sprawdzonej kwatery ( 250 m od morza, taras-balkon, klima, parking zadaszony, cisza, dobry standard ) na Rivierze Omis ( Lokva Rogoznica) to mogę z czystym sumieniem mogę polecić mojego gospodarza, do którego jeżdżę od 4 lat. Info na priv:).
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 12.10.2018 11:39

Witam
szukam sprawdzonego apartamentu na półwyspie Istria dla trzech osób druga połowa lipca 2019 :D
chodzi mi bardziej o miejscowości Fazana,Barbariga,Rovinj,Vrsar,Funtana,Poreć - ogólnie ta strona półwyspu :wink:
czy ktoś może coś polecić :wink: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.10.2018 11:44

czesiu1976 napisał(a):Witam
szukam sprawdzonego apartamentu na półwyspie Istria dla trzech osób druga połowa lipca 2019 :D
chodzi mi bardziej o miejscowości Fazana,Barbariga,Rovinj,Vrsar,Funtana,Poreć - ogólnie ta strona półwyspu :wink:
czy ktoś może coś polecić :wink: :wink:

Poczytaj >>> z-wizyta-u-marszalka-tito-czyli-wyprawa-do-istrii-t54655-15.html#p2026669 :wink:
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 13.10.2018 07:09

Janusz Bajcer napisał(a):
czesiu1976 napisał(a):Witam
szukam sprawdzonego apartamentu na półwyspie Istria dla trzech osób druga połowa lipca 2019 :D
chodzi mi bardziej o miejscowości Fazana,Barbariga,Rovinj,Vrsar,Funtana,Poreć - ogólnie ta strona półwyspu :wink:
czy ktoś może coś polecić :wink: :wink:

Poczytaj >>> z-wizyta-u-marszalka-tito-czyli-wyprawa-do-istrii-t54655-15.html#p2026669 :wink:


Dziękuję przeczytałem ale w czym ma mi to pomóc :D na dziewczynki w klubach już nie chodzę :oczko_usmiech:
a niemcy mi nie przeszkadzają
Ale znalazłem fajny wątek Rejs Pula - Wenecja :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.10.2018 09:39

Autorzy relacji polecają miejscówkę.
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 13.10.2018 11:29

Janusz Bajcer napisał(a):Autorzy relacji polecają miejscówkę.


Tak tak dzięki będę śledził ten wątek fajne miejsce i też o takie miejsce mi chodzi
-------- Wyczytaliśmy, że nie cieszy się jakąś "wow-opinią", że nudna i senna. Idealna! -----

Takiego miejsca szukam !!!!!!!!!!!! :D
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 19.10.2018 09:04

Na 2019 plan dość ambitny tzn. góry i morze. Dokładniej rzecz ujmując tydzień w Słowenii (Alpy Julijskie) i tydzień nad morzem w Chorwacji. Żeby daleko nie jechać padło na Istrię.
POSZUKIWANY jest apartament dla rodziny 2+2 + mały pies :) Dzieciaki w wieku 7 i 9 lat. NIe musi być w pierwszej linii od morza, ale fajnie zeby dało się dojść na plażę w czasie do 10 min.

Jakie miejscowości polecacie?
Może jakieś konkretne apartamenty?
Pozdrawiam

Na wymianę mam fajny, sprawdzony app w Pakostane
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 22.10.2018 18:13

Witam, zwracam się z prośbą o namiar na jakiś sprawdzony i niedrogi apartament w granicach 60 euro najlepiej w Riwierze Makarskiej, ale rozważę też inny region dla rodziny 2+2.
Szukamy czegoś blisko plaży i z drzewkami by była możliwość schowania się do cienia, byliśmy w Chorwacji cztery razy i za każdym w Drveniku. Drvenik jako miejscowość się nam podoba, ale czas na zmiany :)
Bardzo proszę jeżeli ktoś może coś nam podesłać ... dziękuję. :D
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 23.10.2018 08:45

andywiki napisał(a): Drvenik jako miejscowość się nam podoba, ale czas na zmiany :)
Bardzo proszę jeżeli ktoś może coś nam podesłać ... dziękuję. :D


Macie coś ciekawego w Drveniku? (2+2) dzieci 7 i 11lat. Do plaży mogę dojść 5-7 minut to nie problem. Dalej odpada. W sam raz pasowałaby ta miejscowość podczas powrotu z Hvaru nie ma potrzeby daleko jechać :) Ogólnie szukamy właśnie albo w okolicach Drvenika lub w dół lub bliskie okolice Splitu i w górę do Zadaru. Tak aby było już blisko do domu czy to przez BiH czy tradycyjnie przez SV.rok.

Niby mam rezerwację na drugi tydzień pobytu ale to nic pewnego. Jak się nie wyklaruje sytuacja do końca miesiąca muszę czegoś szukać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone