Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.12.2018 13:51

karin74 napisał(a):A może ktoś ma fajny i nie drogi namiar na apartamencik dla 2 osób w Jelsie na wyspie Hvar?

Jesli nie musi byc nad samym morzem to polecam moj z 2017 r.-opislam go e banku kwater :papa:
Szoutek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szoutek » 26.12.2018 15:25

Witam wszystkich, poszukuję noclegów dla 6 osób (3 rodziny) + roczne dziecko. Głównie interesuje nas Baska na wyspie KRK, chyba, że macie coś godnego polecenia w podobnej odległości od Katowic.
Może być 1 duży apartament z 3 sypialniami lub 2-3 mniejsze. Termin od 17.08 do 31.08 na 10 noclegów.
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 28.12.2018 17:13

Szukam apartamentów na wyjazd 10+10 dni we wrześniu 2019. Jedziemy w składzie 2+1 (niespełna dwa latka będzie miał syn w planowanym terminie wakacji). Szukamy sprawdzonych apartamentów w bliskim położeniu od morza, sprawdzonych przez inne rodziny. Region nieistotny bowiem urlop i tak będzie podzielony na dwie osobne destynacje. Jeśli ktoś ma propozycję proszę o pomoc w wyborze.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
AgniesiaTomeczek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.02.2018
Apartament miejscowość GRADAC

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgniesiaTomeczek » 29.12.2018 17:29

Witam :)
Poszukuje noclegu w miejscowości GRADAC :)

Ma ktoś namiar na jakis fajny apartament ?
2 osoby na 16 dni
Do 45€
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.12.2018 20:19

W Banku Kwater jest namiar.
ewela79
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewela79 » 03.01.2019 02:02

W przyszłe wakacje planujemy wyjazd do Chorwacji w kilka rodzin w związku z czym poszukujemy dużego domu lub kilku apartamentów będących blisko siebie. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze ile rodzin będzie chętnych na wyjazd ale teoretycznie w planie jest około 5-6 trzy lub czteroosobowych rodzin. Jeśli chodzi o lokalizację to większość będzie w Chorwacji po raz pierwszy zaś my do tej pory wypoczywaliśmy w rejonie Trogiru i wyspy Ciovo, więc chętnie zobaczymy inne rejony Chorwacji (z wyjątkiem Istrii i Kvarner - zdecydowanie preferujemy rejony południowe). Poza mieszkaniem blisko siebie niezmiernie ważna jest dla nas również mała odległość od plaży, nie chcemy aby wyjście na plażę z dziećmi i całym zaopatrzeniem było prawdziwą wyprawą... Z góry dziękuję za pomoc. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
Zygi007
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 23.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zygi007 » 03.01.2019 09:54

Szukam jakiegoś sprawdzonego apartamentu w Tucepi dla 4 osób (2+2). Może ktoś coś poleci?
Gofer83
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 09.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gofer83 » 04.01.2019 17:38

Witam, czy już się spóźniłem z rezerwacjami czy Chorwaci oszaleli z cenami? Jeżdżę do CRO od 2010 niemal rok do roku. W ub sezonie tydz w Podgora Caklje 3 doroslych i 2 dzieci ( 6 i 4) za 90E noc, potem tydzień w Zivogosce Porat to samo za 95E. Teraz patrze Tucepi czy Podgora to takie ceny ze za 2 tyg musiałbym wybulić z 10 tyś zł. O co kaman?
Artur2123
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur2123 » 04.01.2019 20:40

Podwyżki..
Deyana
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.01.2019
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deyana » 05.01.2019 14:09

Cześć :D

Planuję wybrać się w maju/czerwcu/wrześniu do Chorwacji i myślałam o noclegu w okolicach Szybernika lub w jego centrum. Znacie może jakieś tanie lokum? Dla max 2 osób.
Zależy mi głównie na łazienca, ładnej okolicy i - w miarę blisko - przystanku autobusowym/(ich)PKP.

W tej miejscowości lepiej rezerwować czy mogę pojechać w ciemno i pytać po drodze?

Z góry dzięki i udanego weekendu życzę :D
I wszystkiego dobrego w nowym roku!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2019 14:39

Deyana napisał(a):Cześć :D

Planuję wybrać się w maju/czerwcu/wrześniu do Chorwacji i myślałam o noclegu w okolicach Szybernika lub w jego centrum. Znacie może jakieś tanie lokum? Dla max 2 osób.
Zależy mi głównie na łazienca, ładnej okolicy i - w miarę blisko - przystanku autobusowym/(ich)PKP.

W tej miejscowości lepiej rezerwować czy mogę pojechać w ciemno i pytać po drodze?

Witam.
W podanych miesiącach jechać w ciemno i szukać lokum na miejscu.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2019 15:12

Deyana napisał(a):Cześć :D

Planuję wybrać się w maju/czerwcu/wrześniu do Chorwacji i myślałam o noclegu w okolicach Szybernika lub w jego centrum. Znacie może jakieś tanie lokum? Dla max 2 osób.
Zależy mi głównie na łazienca, ładnej okolicy i - w miarę blisko - przystanku autobusowym/(ich)PKP.

Trzeba sobie przemyśleć, gdzie ewentualnie szukać w ciemno.
Okolice Szybenika - czyli do ilu kilometrów?
Co znaczy ładna okolica? Widoki, starówka, plaża, czy jeszcze coś innego?
Co oznacza tanie lokum?
Szybenik wiele osób odwiedza, ale mało kto stacjonuje w samym centrum w czasie wakacji - do niedawna nie było w nim samym plaży, kilka lat temu zrobili sobie jedną sztuczną zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, ale po przeciwnej stronie starówki niż dworzec.
Ja wprawdzie kiedyś mieszkałam 1 noc jakieś 500m od tej plaży, ale mieszkanie raczej nie byłoby godne polecenia, choć tanie. Poza tym jeśli Szybenik ma być tylko bazą do zwiedzania i zamierzacie korzystać z komunikacji publicznej, to korzystniejsze będzie miejsce nawet na samej starówce - gdzieś wyżej, z ładnymi widokami, opcją spacerów po mieście, w miarę blisko dworca. Tylko wiadomo, jak tam z plażami.
Wprawdzie poza sezonem szukanie na miejscu może być korzystne cenowo, to jednak zapoznałabym się z ofertą w necie. Najlepiej bezpośrednio u gospodarzy - można wtedy też negocjować ofertę on-line, lub ewentualnie chociaż zorientować się co do możliwości lokalowych / cenowych w okolicy. Podajesz dość szerokie widełki czasowe - na początku maja sytuacja jest przecież inna niż pod koniec czerwca.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeśli chcecie wakacje ze zwiedzaniem i niezłym plażowaniem - trzeba jednak poszukać w innych miejscowościach niż sam Szybenik, który jest po prostu sporym miastem i to jeszcze położonym głęboko w zatoce, w dodatku nad rzeką - a wiadomo jak jest z pływaniem w takich miejscach. :roll:
agatka1986
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2019
Szukam domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka1986 » 05.01.2019 20:14

Witam. Szukam domu dla 19 osob( 14 doroslych i 5 dzieci) w terminie 12-21.08.2019. Jeśli ktoś zna takie miejsca to poproszę o namiary. Dziękuje i pozdrawiam
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Szukam domu do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.01.2019 22:51

agatka1986 napisał(a):Witam. Szukam domu dla 19 osob( 14 doroslych i 5 dzieci) w terminie 12-21.08.2019. Jeśli ktoś zna takie miejsca to poproszę o namiary. Dziękuje i pozdrawiam

O masakra, prawie autobus:)
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 05.01.2019 23:51

Czołem Cromaniacy. Jeśli ktoś z Was chciałby jechać do Baškiej Vody, to mam namiar na fajne apartmany w dwóch domach blisko siebie w dzielnicy w pobliżu Breli, jeden 150m a drugi 220m od plaży (klima, wifi, parking, widok na morze). Piszcie na priv albo na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone