Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Poszukuje Apartament Kwarner blisko fajnej plaży!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.01.2019 09:35

To zleży, co dla Ciebie znaczy fajna plaża. Bo dla mnie to plaża trudno dostępna, poza ścisłym terenem miasteczka, kamienista, ze skałami pod wodą i aby nie było 100 płytkiej wody, ale po kilku krokach można było już pływać. A jak są jeżowce w wodzie to tym lepiej.
Najlepiej przejrzyj wątek z plażami dla dzieci i wątki/relacje o tych miejscowościach, co wytypowałeś
kris755
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris755 » 23.01.2019 12:03

chodzi o plażę z łagodnym zejściem żwirkowa, drobno kamienista
poszukuje konkretnego namiaru na sprawdzono już kwaterę od rodzin co już były i polecają
Ludwik
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.01.2019
Apartamenty Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ludwik » 24.01.2019 21:46

Witam,
Potrzebuje namiarów na apartamenty w Rabac, do 50e za noc, za 3 osoby. Ktoś ma jakieś sprawdzone? Wyjazd w czerwcu.:)
Meggi1313
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meggi1313 » 26.01.2019 17:50

Gofer83 napisał(a):Witam, czy już się spóźniłem z rezerwacjami czy Chorwaci oszaleli z cenami? Jeżdżę do CRO od 2010 niemal rok do roku. W ub sezonie tydz w Podgora Caklje 3 doroslych i 2 dzieci ( 6 i 4) za 90E noc, potem tydzień w Zivogosce Porat to samo za 95E. Teraz patrze Tucepi czy Podgora to takie ceny ze za 2 tyg musiałbym wybulić z 10 tyś zł. O co kaman?

Witajcie.

W tym roku postanowiłam wrócić do Cro. W poprzednim zdradziłam je na rzecz Bułgarii i zostałam za to ukarana :mrgreen:
Bułgaria to nie Chorwacja i porównywanie jej nie ma najmniejszego sensu, bo z góry skazane jest na porażkę.
W tym roku padło na Zivogosce, ale ceny mnie rozwaliły, 90-100 Euro za apartament dla 3 osób (2 pokoje i aneks kuchenny, fakt, że z widoczkiem na port i standard po remoncie ale to przegięcie).

Jeśli ktoś zna przyzwoite kwatery dla 2 rodzin 2+1 i 2+2 (koniecznie po 2 pokoje) to będę wdzięczna za namiar na priv.
Meggi1313
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2019
Apartamenty Zivogosce Porat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meggi1313 » 26.01.2019 17:58

Witajcie.

Poszukuję sprawdzonych apartmanów w Zivogosce Porat, koniecznie z widokiem na morze. Konkretnie chodzi o 2 osobne apartamenty dla 2 rodzin 2+1 i 2+2, każdy z oddzielną sypialnią i salonem z aneksem i łazienką. Rozglądałam się na różnych stronkach, ale w sierpniu cena 100-120 Euro za 3 osoby to jak dla mnie przesada.

W ubiegłym roku zdradziłam Chorwację na rzecz Bułgarii - jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonych apartamentów, polecam miejscowość Byala - cudna lokalizacja w nowym apartamentowcu w pierwszej linii brzegowej z pięknym widokiem na morze (do morza rzut beretem albo mniej plus 2 baseny na wieczór :oczko_usmiech: ).

Ale Bułgaria to nie Chorwacja i pomimo pewnych zalet, nie może się z nią równać.
Będę wdzięczna za sugestie i konkretne propozycje
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 26.01.2019 20:10

Spróbuj Villla Brajković w Blato. Przy samej plaży. Płaciliśmy tam 190 euro za duży apartament z 3 sypialniami. Też dla 7 osób. Dzieci upakowaliśmy we jednej sypialni. Zależy kiedy jedziesz, miejsce bardzo atrakcyjne i na wysoki sezon podejrzewam, że już mają rezerwacje.

Fajna jest też Villla Nil.
evitka82
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) evitka82 » 26.01.2019 20:26

Szukam apartamentu dla 6 osób w Okrug Gornji blisko piaszczystej plaży. Macie fajne namiary?
Meggi1313
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meggi1313 » 27.01.2019 11:20

arturescu napisał(a):Spróbuj Villla Brajković w Blato. Przy samej plaży. Płaciliśmy tam 190 euro za duży apartament z 3 sypialniami. Też dla 7 osób. Dzieci upakowaliśmy we jednej sypialni. Zależy kiedy jedziesz, miejsce bardzo atrakcyjne i na wysoki sezon podejrzewam, że już mają rezerwacje.

Fajna jest też Villla Nil.


Dzięki za namiary. Wysłałam zapytanie. Zobaczymy.
RaulCzarna
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) RaulCzarna » 27.01.2019 17:53

Witam poszukuje apartamentu ( noclegu) dla 6 osob (3 pary) plus dziecko w terminie od 20.06-29.06.2019r. Interesują nas takie miejscowości jak : Promajna, Krvavica, Brela. Ważne jest to żeby każda z par miała swoją sypialnie oraz żebyśmy mieli swoją kuchnię do dyspozycji ( ze względu na dziecko). Dobrze byłoby aby plaza była blisko:) Macie może jakieś sprawdzone fajne noclegi? Bardzo proszę o pomoc:) mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 27.01.2019 22:43

evitka82 napisał(a):Szukam apartamentu dla 6 osób w Okrug Gornji blisko piaszczystej plaży. Macie fajne namiary?


No Ciovo nie ma piaszczystych plaż.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2019 23:16

evitka82 napisał(a):Szukam apartamentu dla 6 osób w Okrug Gornji blisko piaszczystej plaży. Macie fajne namiary?

Użyj wyszukiwarki - jest cały watek gdzie w Cro piaszczyste plaże. Szukanie informacji nie boli, a potem ewentualnie pytaj się o szczegóły.
Pawior
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2019
Rezerwacja apartamentu bezpośrednio z właścicielem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawior » 28.01.2019 20:13

Hej wszystkim, mam pytanie lecz wpierw mały opis sytuacji :
Zebrałem paczkę 5 dorosłych i 3 dzieci i zdecydowaliśmy się na wyjazd do Chorwacji.
Przeszukaliśmy kilka stron i wybraliśmy wynajmując 2 sąsiednie apartamenty poprzez "bukinga".
Dzień później skontaktował się z nami właściciel proponując wynajęcie tych apartamentów taniej lecz poza "bukingiem".
Nie ukrywam że oferta atrakcyjniejsza poza tym 30 % zaliczki reszta może być na miejscu, oficjalnie również wspomniał o prowizjach które będzie płacił i zapewne w podtekście podatki ...
Jeśli chodzi o znalezione opinie to znalazłem tylko 1 ogólnie pozytywną, negatywnych też szukałem i nie znalazłem.

I tu moje pytania dla osób które wynajmują bezpośrednio od właścicieli:
- Czy taka oferta jest wiarygodna ?
- Czy i jak wymagać jakiejś formy umowy ?
- Na co w ogóle zwrócić uwagę korzystając z takiej oferty ?

Dodam że to mój pierwszy wyjazd a tym samym organizacja wakacji dla kilku osób które zdają się na mnie.

Pozdro
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Rezerwacja apartamentu bezpośrednio z właścicielem

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 28.01.2019 21:49

Pawior napisał(a):Hej wszystkim, mam pytanie lecz wpierw mały opis sytuacji :
Zebrałem paczkę 5 dorosłych i 3 dzieci i zdecydowaliśmy się na wyjazd do Chorwacji.
Przeszukaliśmy kilka stron i wybraliśmy wynajmując 2 sąsiednie apartamenty poprzez "bukinga".
Dzień później skontaktował się z nami właściciel proponując wynajęcie tych apartamentów taniej lecz poza "bukingiem".
Nie ukrywam że oferta atrakcyjniejsza poza tym 30 % zaliczki reszta może być na miejscu, oficjalnie również wspomniał o prowizjach które będzie płacił i zapewne w podtekście podatki ...
Jeśli chodzi o znalezione opinie to znalazłem tylko 1 ogólnie pozytywną, negatywnych też szukałem i nie znalazłem.

I tu moje pytania dla osób które wynajmują bezpośrednio od właścicieli:
- Czy taka oferta jest wiarygodna ?
- Czy i jak wymagać jakiejś formy umowy ?
- Na co w ogóle zwrócić uwagę korzystając z takiej oferty ?
Dodam że to mój pierwszy wyjazd a tym samym organizacja wakacji dla kilku osób które zdają się na mnie.
Pozdro



Rozumiem, że rezerwowałeś na booking jako ofertę z bezpłatną rezygnacją.

Gość ma własną stronę internetową albo ogłasza się na bezpłatnym portalu typu apartamentychorwacja.pl? Wtedy można zobaczyć jak sam się reklamuje. Zresztą mamy wolny rynek, skoro możesz odwołać rezerwację w booking i bezpośrednio kupić toi taniej, to czemu nie. Sam właściciel to proponuje. 30% zaliczki to standard.

Co do umowy, niektórzy przysyłają vouchery, ale większość załatwia się na zasadzie zwykłych maili. Podstawa to dokładnie o wszystko wypytać, aby potem mieć to na piśmie, bp. czy w cenie są już wszystkie podatki, czy klima wliczona, wymiana pościeli/ręczników, miejsce parkingowe itd itd. im więcej i dokładniej pytasz, tym lepiej.
maku
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 17.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maku » 29.01.2019 08:51

Poszukuję apartamentu, pomyśleliśmy o wyspie KRK lub Rab.
Rodzice i dziecko 13 lat.
Najlepiej blisko fajnych plaż, z aneksem kuchennym i osobne pokoje.

Służę namiarami na super apartament dla czterech osób na wyspie Pag (miasto Pag, ale nie centrum).
Bylismy też kiedyś na Brać. Teraz chcemy zobaczyć inny rejon Chorwacji.
Chyba, że ktoś poleci coś innego, inne miejsce.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006
Re: Apartamenty Zivogosce Porat

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 29.01.2019 09:53

Meggi1313 napisał(a):Witajcie.

Poszukuję sprawdzonych apartmanów w Zivogosce Porat, koniecznie z widokiem na morze. Konkretnie chodzi o 2 osobne apartamenty dla 2 rodzin 2+1 i 2+2, każdy z oddzielną sypialnią i salonem z aneksem i łazienką. Rozglądałam się na różnych stronkach, ale w sierpniu cena 100-120 Euro za 3 osoby to jak dla mnie przesada.

W ubiegłym roku zdradziłam Chorwację na rzecz Bułgarii - jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonych apartamentów, polecam miejscowość Byala - cudna lokalizacja w nowym apartamentowcu w pierwszej linii brzegowej z pięknym widokiem na morze (do morza rzut beretem albo mniej plus 2 baseny na wieczór :oczko_usmiech: ).

Ale Bułgaria to nie Chorwacja i pomimo pewnych zalet, nie może się z nią równać.
Będę wdzięczna za sugestie i konkretne propozycje



spróbuj tutaj, ale pewnie będzie ciężko o dostępność i cena też około 100 Eur

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone