Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cro_beginer
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.05.2016
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_beginer » 12.06.2019 10:46

Witam

Czy cena za 2 pokojowy apartament dla 5 osób (2+3) z klimą w Rovnij albo Tucepi 500 -700 metrów od morza, 5-15 sierpień za 100 -110 euro to normalna cena ?
takie mam oferty ... chociaż kusi mnie trochę żeby pojechać w ciemno :)
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 12.06.2019 10:54

cro_beginer napisał(a):Witam

Czy cena za 2 pokojowy apartament dla 5 osób (2+3) z klimą w Rovnij albo Tucepi 500 -700 metrów od morza, 5-15 sierpień za 100 -110 euro to normalna cena ?
takie mam oferty ... chociaż kusi mnie trochę żeby pojechać w ciemno :)


Wg mnie to bardzo drogo. Rok temu placilismy na przełomie lioca/sierpnia za 5osobowe apartamenty czyli 2 sypialnie plus salon z kanapą, Korcula i Primosten, przy samym morzu, z pełnym wypasem ok 90 euro.

Podobnie we wcześniejszych latach na Ciovo, Riwierze, Hvarze.

Pół kilometra i więcej od wody dałbym max. 60 euro.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2019 14:11

Rovinj jest drogi, w porównaniu do innych południowych miejscówek, zwłaszcza jak tak późno się szuka to co tańsze oferty są przebrane.
We wrześniu kilka lat temu taniej niż 50 eur za 2+1 (studio) ciężko było coś znaleźć. I do plaży też ok. 500 m
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 12.06.2019 21:52

To nie jest bardzo drogo. Rovinj jest zawsze ok. 30% droższy. To taki trochę Sopot. Ale warto. Pozdrav iz Rovinja.
cro_beginer
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_beginer » 13.06.2019 09:25

A jak z plażami w Rovnij ? czy z Centener 32(przymierzam się), będzie w miarę blisko do przyzwoitej plaży (nie maksymalnie obleganej)
Jeżeli jesteście Państwo teraz w Rovnij to chętnie przyjmę jakiś kontakt na fajny apartament pomiędzy 5-14 sierpnia :)

pozdrawiam
plati
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) plati » 13.06.2019 19:04

witam wszystkich wiem ze troche pozno ale kontuzja pozbawila mnie szerokich planów. juz teraz wiem ze moge wiec poszukuje cos dla 2 os doroslych i malego 2latka dla niego łóżeczko wezmiemy. chodzi mi o cos z polecenia blisko plazy raczej nie przy dyskotece. nie musi byc luxor z wymagan klima lazienka i czysto, zdjec w srodku robil nie bede :) . od 6-lipca do 20lipca (podaje wiekszy przedzial zeby bylo latwiej cos zaproponowac. interesuje nas max 12-14 dni ale jak bedzie 8 czy 10 to tez nie bedziemy plakac. Najlepiej Pag ew cos na lądzie maksymalna odległość to Trogir.Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2019 20:08

plati napisał(a):witam wszystkich wiem ze troche pozno ale kontuzja pozbawila mnie szerokich planów. juz teraz wiem ze moge wiec poszukuje cos dla 2 os doroslych i malego 2latka dla niego łóżeczko wezmiemy. chodzi mi o cos z polecenia blisko plazy raczej nie przy dyskotece. nie musi byc luxor z wymagan klima lazienka i czysto, zdjec w srodku robil nie bede :) . od 6-lipca do 20lipca (podaje wiekszy przedzial zeby bylo latwiej cos zaproponowac. interesuje nas max 12-14 dni ale jak bedzie 8 czy 10 to tez nie bedziemy plakac. Najlepiej Pag ew cos na lądzie maksymalna odległość to Trogir.Pozdrawiam

Polecane kwatery są w Banku Kwater >>> bank-kwater-f39.html
Czy jest coś wolnego w Twoim terminie - musisz sam pytać właścicieli.
Forumowicze polecają kwatery, ale ich nie wynajmują.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 18.06.2019 08:10

plati napisał(a):witam wszystkich wiem ze troche pozno ale kontuzja pozbawila mnie szerokich planów. juz teraz wiem ze moge wiec poszukuje cos dla 2 os doroslych i malego 2latka dla niego łóżeczko wezmiemy. chodzi mi o cos z polecenia blisko plazy raczej nie przy dyskotece. nie musi byc luxor z wymagan klima lazienka i czysto, zdjec w srodku robil nie bede :) . od 6-lipca do 20lipca (podaje wiekszy przedzial zeby bylo latwiej cos zaproponowac. interesuje nas max 12-14 dni ale jak bedzie 8 czy 10 to tez nie bedziemy plakac. Najlepiej Pag ew cos na lądzie maksymalna odległość to Trogir.Pozdrawiam



Jeśli interesowałoby Państwa coś w dobrej cenie ok. 20 km od Splitu mogę szczerze polecić apartamenty z wszelkimi wygodami i pięknym panoramicznym widokiem na morze w dobrej cenie. Proszę o kontakt : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 18.06.2019 08:12

zadra1 napisał(a):Witam, poszukuję jakiejś kwatery na 14 dni w sierpniu, 4 os.
Ktoś zna jakieś wypróbowane miejsce?


Znam i moge z pełną odpowiedzialnością polecić wspaniały wypoczynek w korzystnej cenie w Srodkowej Dalmacji w pobliżu Omis szczegóły: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 18.06.2019 08:23

plati napisał(a):witam wszystkich wiem ze troche pozno ale kontuzja pozbawila mnie szerokich planów. juz teraz wiem ze moge wiec poszukuje cos dla 2 os doroslych i malego 2latka dla niego łóżeczko wezmiemy. chodzi mi o cos z polecenia blisko plazy raczej nie przy dyskotece. nie musi byc luxor z wymagan klima lazienka i czysto, zdjec w srodku robil nie bede :) . od 6-lipca do 20lipca (podaje wiekszy przedzial zeby bylo latwiej cos zaproponowac. interesuje nas max 12-14 dni ale jak bedzie 8 czy 10 to tez nie bedziemy plakac. Najlepiej Pag ew cos na lądzie maksymalna odległość to Trogir.Pozdrawiam

Zapraszam do Rogoznicy wolny termin w którym szukacie :papa:
Hubert30
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hubert30 » 19.06.2019 13:01

Witam
Wiem ze trochę późno ale szukam Omis lub okolice może być +-50km dla 4 osób warunek klimatyzacja i 2 sypialnie a także łagodne zejście do wody jak i plaży. Za wszystkie informacje i podpowiedzi z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Misiek2010
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek2010 » 19.06.2019 15:20

Witam
Szukam dwóch pokoi dla dwóch rodzin w terminie 15-16 do 24 lipca w rejonie od szybenika do makarskiej. Ewentualnie
Kwatery godne polecenia.
Proszę o pomoc bo czasu mało zostało.
Pozdrawiam Michał
Ostatnio edytowano 20.06.2019 21:53 przez Misiek2010, łącznie edytowano 1 raz
Bercikrsl
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 20.02.2010
Apartament w Omisu albo Marinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercikrsl » 20.06.2019 12:14

Witam szukam apartamentu w Omisiu badz Marinie w terminie 29 lipiec do 12 sierpien (2+2) mozecie cos polecic : :D
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 22.06.2019 13:31

Dla szukajacych w ostatniej chwili - gospodarze, do ktorych jedziemy 2 raz, w sierpniu tego roku, wlasnie mi odpisali, ze maja 2 wolne terminy:
"30.06. – 10.07. (10 nights) and 24.07. – 30.07. (6 nights)".
Okolice Trogiru, spokojna miejscowosc, 45 Euro za 2+1 (max. 2+2), z duzym ogrodem.

Wiecej na prv.

pozdrawiam
kozlos
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 15.05.2015
Poszukuję apartamentu dla 2-3 osób, ok 10 dni, wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozlos » 23.06.2019 10:49

Witam,

Otóż w Chorwacji byłem raptem dwa razy, dwa razy w Rogoznicy :) Świetne miejsce, a jeszcze lepsza Pani, która nas gościła :)

Wstępnie planujemy ponownie odwiedzić Chorwację w tym roku, patrzymy na wrzesień, z uwagi na to, aby ruch turystyczny był troszkę mniejszy niż lipiec - sierpień, ale NIE wykluczamy jazdy nawet w lipcu. Wszystko kwestia warunków i okoliczności :)

Nasze wymagania:

1) Względnie wysoki standard (nie wspominam tu o klimatyzacji, bo to chyba "must have" w każdym miejscu w CRO :) )
2) Fajnie jak byłoby blisko plaży (może być jakaś uboczna, betonowa - oby z wytyczonym kąpieliskiem)
3) Akceptacja małego psa (buldog francuski)
4) Fajnie jakbyśmy rozmawiali po PL, ale z EN też nie będzie problemu ;)
5) Może jakaś wyspa?
6) Nie mam sprecyzowanej lokalizacji, skupiłbym się jednak na tej części bliżej PL, niż dalej - jednak to nie jest warunek konieczny.
7) Nie musi to być centrum rozrywki, raczej szukam spokojnego miejsca, jednak z restauracjami wokół. Stołujemy się na mieście, więc fajnie jakby każdego dnia można było odwiedzić inny lokal
8) Bardzo zależy mi na GARAŻU dla mojego auta, ewentualnie fajnie jakby było zadaszone miejsce na prywatnym terenie.
9) Cena? Nie mam odniesienia, niech będzie po prostu uczciwa (proporcjonalna do warunków, terminu, ilości osób)
10) Jeśli wrzesień, to raczej początek (pierwsza połowa).

Z góry dziękuję za podesłane oferty.
Rafał
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone