Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.05.2019 20:33

raven66 napisał(a): jaki zamiennik w takim razie, spełniający warunki graniczne?

Zdefiniuj:
- maksymalną odległość od Krakowa
- małe zaludnienie plaż (może być zdjęcie)
- minimalną ilość sklepów i ulic w mieście :mrgreen: oraz maksymalną odległość apartamentu od tzw. miasta
- termin wyjazdu

Co do temperatury wody, związek między nią a odległością na południe od Polski nie jest taki oczywisty, np.:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
etc.
ami10
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ami10 » 20.05.2019 09:44

Witam Forumowiczów,
Wiem, że to dość późno ale szukam apartamentu dla rodziny 2 + 3 (12, 14 , 16 lat) w okolicy Tribunj, Vodice, Srimy, Szybernika w terminie 24 czerwca - 5 lipca.
Nie mamy zbyt dużych wymagań co do kwatery ale ma być: czysto, powinien być zadaszony parking dla samochodu, ładny widok, chętnie klima. Fajnie by było żeby dojście do wody nie zajmowało zbyt dużo czasu (na fajną plażę).
Z góry dziękuję za polecenia fajnych lokalizacji.

Pozdrawiam
Adam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.05.2019 10:25

ami10 napisał(a): ale szukam apartamentu dla rodziny 2 + 3 (12, 14 , 16 lat) w okolicy Tribunj, Vodice, Srimy, Szybernika w terminie 24 czerwca - 5 lipca.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bank-kwater-f39.html
bogdans1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.02.2018
Poszukuję hotelu na wyjazd z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdans1 » 20.05.2019 21:21

Czy możecie polecić jakiś hotel z atrakcjami dla dzieci.
Ostatnio byliśmy w Hotelu Alga w Tucepi.
Może być podobny albo lepszy :)
Chętnie jakby zejście do morza nie było strome.
zadra1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.02.2013
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadra1 » 04.06.2019 20:59

Witam, poszukuję jakiejś kwatery na 14 dni w sierpniu, 4 os.
Ktoś zna jakieś wypróbowane miejsce?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.06.2019 21:13

Jak nadal szukasz to mogę polecic sprawdzony apartament w Lokvie. Info na priv:).
zadra1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.02.2013
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadra1 » 04.06.2019 22:20

amatus1 napisał(a):Jak nadal szukasz to mogę polecic sprawdzony apartament w Lokvie. Info na priv:).

Z miłą chęcią.
toni
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) toni » 05.06.2019 17:57

Witam serdecznie,
Poszukuję sprawdzonego miejsca na pierwszy wyjazd do Chorwacji z 4 dzieci w terminie między 21.06 a 15.07. Czy możecie polecić sprawdzoną kwaterę? Dzieciaki w wielu 2-10 lat, więc wypoczynek w zasadzie statyczny, dlatego chciałbym, aby było to blisko plaży.
Z góry dziękuję.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 05.06.2019 18:07

toni napisał(a):Witam serdecznie,
Poszukuję sprawdzonego miejsca na pierwszy wyjazd do Chorwacji z 4 dzieci w terminie między 21.06 a 15.07. Czy możecie polecić sprawdzoną kwaterę? Dzieciaki w wielu 2-10 lat, więc wypoczynek w zasadzie statyczny, dlatego chciałbym, aby było to blisko plaży.
Z góry dziękuję.

Miejscowość Rogoznica, a właściwie Stupin Celine zaraz obok, 250m do kameralnej plaży w zatoce. Nie gwarantuję, że będą mieli wolny apartament - trochę późno szukacie. Jak jesteś zainteresowany to wyślę namiar na priv.
Piotr73
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr73 » 06.06.2019 09:40

Witam!
Moja informacja może zainteresować osoby mające kłopot ze znalezieniem wolnego 4-os. apartamentu na koniec lipca na wyspie Rab.
Niestety zmuszony jestem zrezygnować z wyjazdu do Chorwacji w tym roku a mam w booking.com rezerwację tego oto obiektu:

Apartments Zeljko Mundanije Rab - można to odnaleźć na booking.com i apartament "Apartament z 2 sypialniami". Ten apartament nie jest nad samym morzem, ale wiem ze to przyjemne spokojne miejse - można stąd dojeżdżać ok. 3 km do bardzo fajnych dzikich plaż koło Gonar lub 10 km na Lopar lub wielu innych. Byłem 10 lat temu na Rab i bardzo mile tę wyspę wspominam.
Samego apartamentu nie znam osobiście.

Moja rezerwacja ma możliwość bezkosztowej rezygnacji i zamierzam właśnie zrezygnować - po mojej rezygnacji w systemie powinnien więc pojawić się wolny termin - może ktoś z Was chciałby skorzystać.
Rezerwację miałem na termin 21-31 lipiec (możliwe że są wolne jakieś pojedyncze dni przed lub po tym terminie) i jej cena to było 980 EUR.

Jeśli ktoś chciałby przejąć tę rezerwację to ja jutro rano kliknę anulację rezerwacji i podejrzewam że po paru godzinach będzie można dokonać nowej rezerwacji.

Pozdrawiam
Piotr
toni
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) toni » 06.06.2019 13:34

papse napisał(a):
toni napisał(a):Witam serdecznie,
Poszukuję sprawdzonego miejsca na pierwszy wyjazd do Chorwacji z 4 dzieci w terminie między 21.06 a 15.07. Czy możecie polecić sprawdzoną kwaterę? Dzieciaki w wielu 2-10 lat, więc wypoczynek w zasadzie statyczny, dlatego chciałbym, aby było to blisko plaży.
Z góry dziękuję.

Miejscowość Rogoznica, a właściwie Stupin Celine zaraz obok, 250m do kameralnej plaży w zatoce. Nie gwarantuję, że będą mieli wolny apartament - trochę późno szukacie. Jak jesteś zainteresowany to wyślę namiar na priv.


Poproszę zatem o namiary :)
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 06.06.2019 14:15

Poszło na PW.
Artureez
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2017
Nocleg rogoznica pokój 2 osobowy z aneksem 23.07-04.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artureez » 09.06.2019 17:27

Witam poszukuje noclegu w rogoznicy lub miejscowosci do 10km interesuje mnie pokoj 2 osobowy z aneksem kuchennym do 50 euro
Chrobry
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 08.06.2004
Apartament w Rijeka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chrobry » 10.06.2019 16:26

WItam ! Szukam noclegu na 2 dni dla rodziny 2+2 w Rijece lub okolicy. Zależy nam na możliwie bliskim dostępie do fajnej plaży.
Czy szukać w konkretnych dzielnicach czy gdziekolwiek a nastawić się na dojazd samochodem na wybraną plażę ? Proszę o sugestie. Będziemy tam 2 dni przejazdem w terminie 20 i 21 czerwca.
Travolta
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Travolta » 11.06.2019 10:26

Szukam godnych polecenia apartamentów (adresy)na wyspie Rab. Dzięki.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone