Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POGODA TERAZ lipiec 2010

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 29.07.2010 11:01

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2010 12:16

jackiller napisał(a):Aktualna pogoda na PAGu


Niezbyt optymistyczna...ja ruszam 9 sierpnia do Cro...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.07.2010 13:02

alessandro1977 napisał(a):
jackiller napisał(a):Aktualna pogoda na PAGu


Niezbyt optymistyczna...ja ruszam 9 sierpnia do Cro...

To jeszcze 10 dni..... czym się martwisz? Tutaj pogoda kiedy się zmienia to zmienia się kilka raz dziennie....
Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 29.07.2010 13:28

alessandro1977 napisał(a):
jackiller napisał(a):Aktualna pogoda na PAGu


Niezbyt optymistyczna...ja ruszam 9 sierpnia do Cro...


http://www.velaluka.info/kamera/

a tu Vela Luka :D :D :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.07.2010 13:31

U nas nie padało od czerwca ... to krótkie ochłodzenie to prawdziwa ulga.. szkoda, że deszczu nie było... a kolejna fala upałów ponoć już bliska....niestety
fafikdog
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafikdog » 29.07.2010 19:50

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):U nas nie padało od czerwca ... to krótkie ochłodzenie to prawdziwa ulga.. szkoda, że deszczu nie było... a kolejna fala upałów ponoć już bliska....niestety


Z prognoz wynika, że w ten weekend ma "lać jak z cebra"
Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2010 21:11

Wrocilem wczoraj z Pagu i jestem negatywnie zaskoczony pogoda. W dwoch poprzednich latach moglem sie cieszyc taka pogoda za jaka sie jedzie do krajow srodziemnomorskich a teraz...Przez pierwszy dzien super, upal, ciepla woda, itd. Drugi dzien zaczelo wiac i tak wialo przez dwa dni. Czesto sie chmurzylo i o opalaniu ani o lezeniu na plazy nie bylo mowy (zimny wiatr). Woda w Pagu jeszcze jako taka ale juz w Simuni lód! Jak bylem w Grecji w 2007 roku dzien w dzien bylo to samo. Deja vu. Na plaze chodzilismy o 8 rano bo pozniej bylo za goraco. Kazdego dnia slonce i upal i tak przez 10 dni. W zeszlym roku pod koniec czerwca w Chorwacji tez nie bylo ciekawie. Pamietam, ze jak przyjechalismy 24 czerwca, Chorwaci mowili ze to pierwszy dzien ze sloncem od jakichs 10 dni.
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 29.07.2010 21:23

My właśnie jak wyjeżdżaliśmy 20.07 to od 18go zaczęło wiać + w efekcie zimna woda, a chmury zaczęły się właśnie 20-go. No ale to wina ogólnego pogorszenia pogody w tym regionie. Dobrze że nie padało. Jeśli byleś na tydzień to gorzej bo wystarczy 2-3 dni takie właśnie i już można powiedzieć że pół urlopu w plecy. Jak na 14 - to ulga jest, a nie brak pogody.

A że woda jest zimniejsza w Simuni czy Mandre, czyli po stronie morza a nie w "Paskim Jeziorze" to normalna sprawa. Było się przejechać na ZRCE - tam tez jest jak z lodówki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2010 21:35

Ja rozumiem, ze na tzw. pelnym morzu bedzie zimniejsza, ale tam przypominala Baltyk a nie Adriatyk.
paza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 26.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paza » 29.07.2010 23:22

a ja znów trafiłem w dychę, rogoznica 7-17.07 cały czas lampa, z początku chłodna woda później już ciepła, no może na 4-5 metrach robiła się chłodniejsza, chmury nie widziałem, no może z daleka nad lądem coś tam było. Jak przyjechałem 28 w cieniu jak wyjeżdżałem 38, życzę wszystkim lampy! Nie martwcie się chmurami, wtedy można przynajmniej coś zwiedzić, ja miałem spory problem-taki był żar. Ruszcie do Zadaru posłuchajcie morskich organów i koniecznie zostańcie do zmroku by zobaczyć widowisko elektroniczne:

Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 29.07.2010 23:58

fafikdog napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):U nas nie padało od czerwca ... to krótkie ochłodzenie to prawdziwa ulga.. szkoda, że deszczu nie było... a kolejna fala upałów ponoć już bliska....niestety


Z prognoz wynika, że w ten weekend ma "lać jak z cebra"
Pozdrav


http://pogoda.onet.pl/2,4084,1229,,,split,miasto.html

hm ? ...

Kasiu o jakim ochłodzeniu mówisz na hvarze i na korculi jak patrze kamerki ... to tam caly czas słońce... z 32 na 29 stopni ? :d
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.07.2010 07:36

Adam.B napisał(a):
fafikdog napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):U nas nie padało od czerwca ... to krótkie ochłodzenie to prawdziwa ulga.. szkoda, że deszczu nie było... a kolejna fala upałów ponoć już bliska....niestety

Z prognoz wynika, że w ten weekend ma "lać jak z cebra"
Pozdrav

http://pogoda.onet.pl/2,4084,1229,,,split,miasto.html
hm ? ...
Kasiu o jakim ochłodzeniu mówisz na hvarze i na korculi jak patrze kamerki ... to tam caly czas słońce... z 32 na 29 stopni ? :d


I to jest właśnie to ochłodzenie, wcześniej było po 36 st. (i więcej) w dzień, w nocy po 30 st ...
Wiem, że na lądzie i w Kvarnerze popadywało (nawet forumowicze "na gorąco" pisali: np. Agneess z Čiovo - poprzednia strona).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2010 09:58

Kvarner dzisiaj zmoknie,im dalej na płd tym lepiej
http://www.sat24.com/it
paza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 26.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paza » 30.07.2010 18:14

mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 31.07.2010 11:54

hepik napisał(a):Kvarner dzisiaj zmoknie,im dalej na płd tym lepiej
http://www.sat24.com/it


Tu widać lepiej
http://www.sat24.com/Region.aspx?countr ... &type=loop
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
POGODA TERAZ lipiec 2010 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone