Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 22.05.2013 22:17

będziemy na Ciovo od 2-go czerwca i jak pokazują wszelkie strony pogodowe będzie tak sobie albo jeszcze gorzej, mimo to jedziemy, bo innej opcji nie mamy, aczkolwiek martwi mnie to okropnie bo po raz pierwszy jedziemy z synem i jest cały nastawiony na siedzenie w wodzie i latanie w majtasach itp :cry:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.05.2013 22:30

Madzik68 napisał(a):będziemy na Ciovo od 2-go czerwca i jak pokazują wszelkie strony pogodowe będzie tak sobie albo jeszcze gorzej, mimo to jedziemy, bo innej opcji nie mamy, aczkolwiek martwi mnie to okropnie bo po raz pierwszy jedziemy z synem i jest cały nastawiony na siedzenie w wodzie i latanie w majtasach itp :cry:


E tam...

2 czerwca to zbyt odległy termin, żeby rzetelnie przewidzieć pogodę.
W zeszłym roku na początku lipca w północnej Dalmacji też miały być przelotne deszcze i poniżej 30 stopni - przez 2 tygodnie nie widzieliśmy ani kropli, a ochłodziło się w dniu wyjazdu - do 28 stopni :wink:

Nie ma się co martwić na wyrost.
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 23.05.2013 09:17

Dokładnie. Nie ma się co martwić. Nie stoicie przed wyborem jechać, nie jechać więc nerwy w konserwy. Pogodynka mówi, że koło 29.05 już 23stopnie (chyba troszkę wróżenie z fusów na tydzień przed), więc do drugiego może być już 30st. :-) Morze macie już cieplejsze niż w Bałtyku w sezonie. A na pytanie czy jest szansa na poprawę odpowiadam: JEST :-)
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 24.05.2013 06:51

Witaj
Ja też jadę na początku czerwca do Chorwacji (Zaton) 1-10. 06 i też jestem przerażona tą pogodą. Codziennie śledzę portale pogodowe, mam jeszcze cichą nadzieje ze się poprawi :)
ale wiem co czujesz:) mam to samo :)
Użytkownik usunięty
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2013 07:10

Tydzień przed weekendem majowym twierdzili, że długi majowy weekend ma być upalny a jak było każdy wie...w Cro w tym terminie pogoda Cię nie zawiedzie więc spoko...nie narzekaj tylko na drobno zmieloną skałę na plaży co oblepia wszystko dookoła :D
Z tego co zauważyłem i tacy malkontenci istnieją :wink: :mrgreen:
ewwwa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.05.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 24.05.2013 07:13

witam
ja również oglądam prognozy ale jedziemy dopiero 21 czerwca, spróbujcie tu:
http://www.accuweather.com/en/hr/trogir ... r=6/1/2013
nie jest tak źle :D
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 24.05.2013 07:14

co oni tam niby wiedzą na 2 tygodnie do przodu ... nic...niby w Breli od początku czerwca burze i deszcz. Byłem w Krk w środku sezonu w zeszłym roku( koniec lipca) na 8 dni 3 pochmurne i deszczowe
rafales
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 03.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafales » 24.05.2013 07:38

Madzik68 napisał(a):będziemy na Ciovo od 2-go czerwca i jak pokazują wszelkie strony pogodowe będzie tak sobie albo jeszcze gorzej, mimo to jedziemy, bo innej opcji nie mamy, aczkolwiek martwi mnie to okropnie bo po raz pierwszy jedziemy z synem i jest cały nastawiony na siedzenie w wodzie i latanie w majtasach itp :cry:

pooja napisał(a):Witaj
Ja też jadę na początku czerwca do Chorwacji (Zaton) 1-10. 06 i też jestem przerażona tą pogodą. Codziennie śledzę portale pogodowe, mam jeszcze cichą nadzieje ze się poprawi :)
ale wiem co czujesz:) mam to samo :)


Łącze się z Wami w bólu i przerażeniu, bo rzeczywiście prognozy nie są najlepsze, a również wybieramy się na początku czerwca. Co nam pozostaje? Przestać śledzić prognozy, zabrać letnie rzeczy i liczyć, że się przydadzą ;)
Ostatnio edytowano 24.05.2013 07:49 przez rafales, łącznie edytowano 1 raz
gastrol
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.04.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gastrol » 24.05.2013 07:49

ewwwa napisał(a):witam
ja również oglądam prognozy ale jedziemy dopiero 21 czerwca, spróbujcie tu:
http://www.accuweather.com/en/hr/trogir ... r=6/1/2013
nie jest tak źle :D


Na początku Maja, też tak pokazywali ze od 1.06 do 15.06 słonce i 27 stopni :? :(
W tym roku pogoda płata figle :| Znajomy był na weekend majowy w Tunezji to do basenu nie wlazł :) na 7 dni tylko 4 dni słońca - porażka....

Ja miałem jechać do Crikvenicy od 1.06 - 10.06 ale to chyba nie wypali :( szkoda ! :(
Czekam do przyszłego wtorku i podejmuję decyzje na tak lub nie - pożyjemy zobaczymy.....
1000km jechać żeby mieć to co w Jastrani ( chodzi o pogodę) to wole Jastarnie :)
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 24.05.2013 08:22

rafales napisał(a):
Łącze się z Wami w bólu i przerażeniu, bo rzeczywiście prognozy nie są najlepsze, a również wybieramy się na początku czerwca. Co nam pozostaje? Przestać śledzić prognozy, zabrać letnie rzeczy i liczyć, że się przydadzą ;)


http://www.accuweather.com/pl/hr/zaton/ ... 680?day=11

ta stronka spowodowała uśmiech na mojej twarzy w ten pochmurny dzień
pozostaje nam po prostu jechać i wierzyć w to ze to wkońcu Chorwacja - musi być ciepło :)))
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 24.05.2013 11:30

Też uważnie śledzę prognozy pogody bo za niewiele ponad 2tyg. startuję do Breli. Tydzień temu prognoza niezbyt zachęcająca :( ale dzisiaj doznałem szoku...oby się sprawdziła, oby oby oby...dla mnie ideał! (czerwona linia to mój urlop)

Obrazek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.05.2013 11:43

Będzie jeszcze cieplej :-)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 24.05.2013 11:44

no no, jeszcze niedawno widziałem w tym okresie burze :) mamusia sie ucieszy :D
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 24.05.2013 13:42

W zeszłym roku, na końcówkę sierpnia i początek września tez były kiepskie prognozy,
i co, i się sprawdziły.

Niestety Chorwacja to nie Egipt, i pogodna nie jest gwarantowana.

Pozdrawiam, i słońca życzę.
Użytkownik usunięty
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2013 13:52

Ja wyjeżdżam na Brać 27 czerwca i też jestem pos..ny. Żona nie chciała jechać tak wcześnie a ja przekonałem że bedzie OK, a tu prawie zima. 8O
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone