Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 28.05.2013 21:07

Pogoda jest do kitu ,co chwila pada deszcz,wiatr
Chorwaci są wkurzeni ze taka słaba pogoda o tej porze i oby nie powtorzyla sie taka sytauacja jak 12 lat temu
przynajmniej tak mowił znajomy z Vodic
Tu mozna na biezaco sledzic 7 dniową prognoze http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&p ... code=14438
kariel
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 28.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kariel » 28.05.2013 21:24

My startujemy w czwartek z Łodzi po raz pierwszy ale terminu już zmienić nie możemy. Jedziemy w trzy rodziny i za dużo kombinowania by było ze zmianą urlopów. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie ładna bo właśnie dlatego zrezygnowaliśmy z wypoczynku nad Bałtykiem.
owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 28.05.2013 21:38

No ja też nie mam szans na zmianę terminu ze względu na zaplanowany urlop. Najśmieszniejsze jest to, że na północy europy jest cieplej niż na południu;-/ Koniec z marudzeniem, ważne że mam urlop i odpocznę od codziennego bałaganu;-) Plus niskiej temperatury powietrza to łatwiejsze zanurzanie się w wodzie hehe;-) W razie czego będę naświetlac się pod lampą. Resztę pozostawiam sile Karlowacko i towrzystwu;-) Pozdro będzie dobrze, prawda?;-)
monawy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 28.05.2013 21:42

owoc81 napisał(a):No ja też nie mam szans na zmianę terminu ze względu na zaplanowany urlop. Najśmieszniejsze jest to, że na północy europy jest cieplej niż na południu;-/ Koniec z marudzeniem, ważne że mam urlop i odpocznę od codziennego bałaganu;-) Plus niskiej temperatury powietrza to łatwiejsze zanurzanie się w wodzie hehe;-) W razie czego będę naświetlac się pod lampą. Resztę pozostawiam sile Karlowacko i towrzystwu;-) Pozdro będzie dobrze, prawda?;-)

Prawda :oczko_usmiech:
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 28.05.2013 21:47

Damy radę !! :oczko_usmiech:
rafales
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 03.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafales » 28.05.2013 21:47

My ruszamy jutro i wbrew wszystkiemu liczymy, że będzie pogodnie, a jak nie... to mówi się trudno i płynie się dalej :wink:
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 29.05.2013 08:01

Ja od dwóch lat jeżdżę na dwa ostatnie tygodnie Czerwca i zawsze miałem pogodę. Także, droga pogodo - proszę Cię, przybywaj nad Jadran! ;-)
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 17.08.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 29.05.2013 08:07

zack napisał(a):Ja od dwóch lat jeżdżę na dwa ostatnie tygodnie Czerwca i zawsze miałem pogodę. Także, droga pogodo - proszę Cię, przybywaj nad Jadran! ;-)


Dzisiaj na kamerkach piękne SŁOŃCE, ja od czterech lat jeżdżę w drugiej połowie czerwca i zawsze miałem pogodę.
Jeszcze 17 dni do wyjazdu.
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 29.05.2013 09:27

lukasz22i napisał(a):Też uważnie śledzę prognozy pogody bo za niewiele ponad 2tyg. startuję do Breli. Tydzień temu prognoza niezbyt zachęcająca :( ale dzisiaj doznałem szoku...oby się sprawdziła, oby oby oby...dla mnie ideał! (czerwona linia to mój urlop)

Obrazek



Ja tez tak sprawdzałem 2 tyg przed wyjazdem i była pogoda super po czym dojechaliśmy do trogiru w zeszłym tygodniu i doznaliśmy szoku termicznego. Nie dość że zimno to jeszcze cały czas lało. Życze żeby pogoda jednak dopisała. Ale rozmawiając z Chorwatami usłyszałem że jest to najzimniejszy rok od niepamietnych czasów :papa:
bieder1
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.08.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 29.05.2013 11:26

jakby nie było to pełnia lata jest lipiec sierpień
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 29.05.2013 11:58

bieder1 napisał(a):jakby nie było to pełnia lata jest lipiec sierpień

Która potrafi być przerwana tygodniem nieustannego deszczu na przełomie lipca i sierpnia :D Na pogodę siły nie ma :D
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 29.05.2013 19:58

W tym roku tez jade na poczatku czerwca,zaraz po 10,ale mysle,ze pogoda bedzie OK,tak bym chcial...nie moge jechac lipiec-sierpien...innne wyjazdy...
Pzdr.
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 29.05.2013 20:22

Moje obserwację z 6 czerwcowych pobytów w czerwcu .Do 10.06 bywało różnie.....generalnie Ok. Po 12.06 klasa Moje obserwacje tylko z Istrii:-)Pozdrawiam i życzę Wszystkim miłego wypoczynku.
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 30.05.2013 12:03

wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 30.05.2013 13:49

Madzik68 napisał(a):wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:


Madzik, nie pękaj...czekam na wieści pogodowe, dobre wieści. My niestety wymiękliśmy (a raczej żona) i wyjazd przełożyliśmy, w innym przypadku za tydzień również pakowałbym auto. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone