Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
domingos
Croentuzjasta
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 28.05.2013 21:07

Pogoda jest do kitu ,co chwila pada deszcz,wiatr
Chorwaci są wkurzeni ze taka słaba pogoda o tej porze i oby nie powtorzyla sie taka sytauacja jak 12 lat temu
przynajmniej tak mowił znajomy z Vodic
Tu mozna na biezaco sledzic 7 dniową prognoze http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&p ... code=14438
kariel
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kariel » 28.05.2013 21:24

My startujemy w czwartek z Łodzi po raz pierwszy ale terminu już zmienić nie możemy. Jedziemy w trzy rodziny i za dużo kombinowania by było ze zmianą urlopów. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie ładna bo właśnie dlatego zrezygnowaliśmy z wypoczynku nad Bałtykiem.
owoc81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 28.05.2013 21:38

No ja też nie mam szans na zmianę terminu ze względu na zaplanowany urlop. Najśmieszniejsze jest to, że na północy europy jest cieplej niż na południu;-/ Koniec z marudzeniem, ważne że mam urlop i odpocznę od codziennego bałaganu;-) Plus niskiej temperatury powietrza to łatwiejsze zanurzanie się w wodzie hehe;-) W razie czego będę naświetlac się pod lampą. Resztę pozostawiam sile Karlowacko i towrzystwu;-) Pozdro będzie dobrze, prawda?;-)
monawy
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 28.05.2013 21:42

owoc81 napisał(a):No ja też nie mam szans na zmianę terminu ze względu na zaplanowany urlop. Najśmieszniejsze jest to, że na północy europy jest cieplej niż na południu;-/ Koniec z marudzeniem, ważne że mam urlop i odpocznę od codziennego bałaganu;-) Plus niskiej temperatury powietrza to łatwiejsze zanurzanie się w wodzie hehe;-) W razie czego będę naświetlac się pod lampą. Resztę pozostawiam sile Karlowacko i towrzystwu;-) Pozdro będzie dobrze, prawda?;-)

Prawda :oczko_usmiech:
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 28.05.2013 21:47

Damy radę !! :oczko_usmiech:
rafales
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafales » 28.05.2013 21:47

My ruszamy jutro i wbrew wszystkiemu liczymy, że będzie pogodnie, a jak nie... to mówi się trudno i płynie się dalej :wink:
zack
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 29.05.2013 08:01

Ja od dwóch lat jeżdżę na dwa ostatnie tygodnie Czerwca i zawsze miałem pogodę. Także, droga pogodo - proszę Cię, przybywaj nad Jadran! ;-)
daro2008
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 29.05.2013 08:07

zack napisał(a):Ja od dwóch lat jeżdżę na dwa ostatnie tygodnie Czerwca i zawsze miałem pogodę. Także, droga pogodo - proszę Cię, przybywaj nad Jadran! ;-)

Dzisiaj na kamerkach piękne SŁOŃCE, ja od czterech lat jeżdżę w drugiej połowie czerwca i zawsze miałem pogodę.
Jeszcze 17 dni do wyjazdu.
damianrej
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 29.05.2013 09:27

lukasz22i napisał(a):Też uważnie śledzę prognozy pogody bo za niewiele ponad 2tyg. startuję do Breli. Tydzień temu prognoza niezbyt zachęcająca :( ale dzisiaj doznałem szoku...oby się sprawdziła, oby oby oby...dla mnie ideał! (czerwona linia to mój urlop)

Obrazek

Ja tez tak sprawdzałem 2 tyg przed wyjazdem i była pogoda super po czym dojechaliśmy do trogiru w zeszłym tygodniu i doznaliśmy szoku termicznego. Nie dość że zimno to jeszcze cały czas lało. Życze żeby pogoda jednak dopisała. Ale rozmawiając z Chorwatami usłyszałem że jest to najzimniejszy rok od niepamietnych czasów :papa:
bieder1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 29.05.2013 11:26

jakby nie było to pełnia lata jest lipiec sierpień
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 29.05.2013 11:58

bieder1 napisał(a):jakby nie było to pełnia lata jest lipiec sierpień

Która potrafi być przerwana tygodniem nieustannego deszczu na przełomie lipca i sierpnia :D Na pogodę siły nie ma :D
Haweł
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 29.05.2013 19:58

W tym roku tez jade na poczatku czerwca,zaraz po 10,ale mysle,ze pogoda bedzie OK,tak bym chcial...nie moge jechac lipiec-sierpien...innne wyjazdy...
Pzdr.
Temcza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 29.05.2013 20:22

Moje obserwację z 6 czerwcowych pobytów w czerwcu .Do 10.06 bywało różnie.....generalnie Ok. Po 12.06 klasa Moje obserwacje tylko z Istrii:-)Pozdrawiam i życzę Wszystkim miłego wypoczynku.
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 30.05.2013 12:03

wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:
lukasz22i
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 30.05.2013 13:49

Madzik68 napisał(a):wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:

Madzik, nie pękaj...czekam na wieści pogodowe, dobre wieści. My niestety wymiękliśmy (a raczej żona) i wyjazd przełożyliśmy, w innym przypadku za tydzień również pakowałbym auto. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019