Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
urwisek_22
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 16.07.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) urwisek_22 » 24.05.2013 15:18

W weekend majowy nie bylo tak zle, ja bylam od 1-5.05. w okolicach Rijeki i mielismy 3 dni bardzo sloneczne, wrocilismy opaleni i plywalismy w morzu. Za to po naszym wyjezdzie pogoda popsula sie dosyc drastycznie i z tego co wiem plata figle. Nie obawialabym sie jednak tego co bedzie od 27 czerwca bo to faktycznie jak wrozenie z fusow, jak sprawdzalam portale na 10 dni przed wyjazdem pokazywali 5 dni deszcz i zero slonca!!!! Wszystko zmienilo sie w dniu naszego wyjazdu, wiec w zasadzie z dnia na dzien. W tamtym roku rowniez portale wrozyly nam fatalna pogode (koniec lipca), a raptem 2 dni na 10 byly z lekkimi chmurkami, reszta dni upalna :):) Chorwacja potrafi zaskakiwac pogoda, nie nakrecajcie sie tylko pakujcie torby i jedzcie :) Ja tez juz odliczam czas do kolejnego wyjazdu - startujemy 1 lipca i zupelnie nie martwie sie o pogode :) Bedzie slonce i juz !!
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.05.2013 15:35

Pewnie, że pojedziemy, pogoda być musi i już :D Tyle, że znowu pełno w walizkach będzie ciuchów, bo jestem "zapobiegliwa" i zawsze połowę przywoziliśmy nietkniętą, ale w tym roku aura nieprzewidywalna ;) teraz walczę z ostrym przeziębieniem, za tydzień wyjazd zatem muszę się na nogi postawić ;)
Azmadan
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.09.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azmadan » 24.05.2013 18:31

ehh... wam dobrze... jedziecie później :-P
ja jadę za ... 6-7h :-/
kawałek poniżej Zadaru...
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.05.2013 18:39

Azmadan napisał(a):ehh... wam dobrze... jedziecie później :-P
ja jadę za ... 6-7h :-/
kawałek poniżej Zadaru...


zatem życzę super słoneczka i spokojnej drogi :)
ewwwa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.05.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 24.05.2013 18:55

caipirinha napisał(a):W zeszłym roku, na końcówkę sierpnia i początek września tez były kiepskie prognozy,
i co, i się sprawdziły.

Niestety Chorwacja to nie Egipt, i pogodna nie jest gwarantowana.

Pozdrawiam, i słońca życzę.

I całe szczęście że Chorwacja to nie Egipt. :wink: Nie byłoby sensu tam jeździć
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 24.05.2013 19:54

Nie strasz,nie strasz:) ja za 20 dni na Hvar i liczę na +30 w cieniu:)))
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 25.05.2013 00:10

My jedziemy 10 ale mam nadzieje ze pogoda dopisze.To Nasz pierwszy raz w Chorwacji i wybraliśmy Hvar-oby dobrze :-)
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 26.05.2013 12:10

Co roku to samo. Wszyscy się przejmują pogodą. A jak wracają to zachwyceni. Więc mówię: BĘDZIE DOBRZE!
agunia33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 26.05.2013 13:44

Oby ,oby sie poprawiło... my wyjeżdżamy do Tribunj 2 czerwca i jak na razie to w pogodzie lipa..;-( jak oglądam codziennie webkamerki z Vodic i widze te chmury i ten deszcz...:-( wiecie ja tam mogę w deszczu chodzić ale tu chodzi o dzieciaki , jedziemy pierwszy raz do Chorwacji jesteśmy podekscytowani jak nie wiem co :-) dzieciaki już maja spakowane wiaderka i maski z rurkami .. a tu morze ma 17 stopni :-(
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 26.05.2013 17:29

agunia33 napisał(a): dzieciaki już maja spakowane wiaderka i maski z rurkami .. a tu morze ma 17 stopni :-(


to i tak cieplej niż dziś w powietrzu u nas :)
nasz syn jakby Mu pozwolić to już by się pakował, póki co od kilku dni planuje co zabierze i chyba będziemy musieli pożyczyć przyczepke, albo wynająć busa :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 27.05.2013 09:44

Ja wiem jak to zabrzmi, ale skoro lato się przesunęło, jak widać w Chorwacji również to może we wrześniu będzie teraz jak w sierpniu :) A to już dla mnie doskonała wiadomość :D
A tak na poważnie, życzę Wam czerwcowej pięknej, słonecznej pogody Cro i cieplutkiego morza. I wierzę, że tak właśnie będzie.
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 25.06.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 27.05.2013 09:50

Ja też wierzę, bo co pozostało? Skoro urlop już wypisany, zaliczka zapłacona, dziecko prawie spakowane? :)
Cztery razy mnie czerwiec nie zawiódł, to może piąty też? :roll:
Trzymam mocno kciuki i życzę wszystkim dużooo słońca!!!
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.05.2013 20:23

Ryję intensywnie w necie na stronach o pogodzie, i ta opcja podoba mi się najbardziej : http://weatherandtime.net/pl/Europe/Cro ... ather.html :P za 4 dni ruszamy, dziecko ma mega katar i gluty, ja antybiotyk, jest super !! :oczko_usmiech: Damy radę :mrgreen:
agunia33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 27.05.2013 22:15

Pogoda super !! szkoda tylko że jest końcówka maja i od razu ... lipiec !!!! :-) pewnie czerwiec wykreślili bo taki hu... owy :-)
agunia33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 27.05.2013 22:19

A tak na poważnie to ja tez jestem naprawdę przerażona prognozami, w Dalmacji w górach spadł śnieg !!!! z rejonu gdzie sypnęło do nas jest 100 km więc da sie odczuć :-( nasz pierwszy wyjazd do Cro, po to by sie ogrzać, po to , by się wykapać w wodzie ,która ma więcej niż 15 st , ech... mam doła :-(:-(
Madzik68- do niedzieli jeszcze troche czasu , zdążycie się wyleczyć, dobrze ,że tu a nie tam :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone