Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
urwisek_22
Globtroter
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) urwisek_22 » 24.05.2013 15:18

W weekend majowy nie bylo tak zle, ja bylam od 1-5.05. w okolicach Rijeki i mielismy 3 dni bardzo sloneczne, wrocilismy opaleni i plywalismy w morzu. Za to po naszym wyjezdzie pogoda popsula sie dosyc drastycznie i z tego co wiem plata figle. Nie obawialabym sie jednak tego co bedzie od 27 czerwca bo to faktycznie jak wrozenie z fusow, jak sprawdzalam portale na 10 dni przed wyjazdem pokazywali 5 dni deszcz i zero slonca!!!! Wszystko zmienilo sie w dniu naszego wyjazdu, wiec w zasadzie z dnia na dzien. W tamtym roku rowniez portale wrozyly nam fatalna pogode (koniec lipca), a raptem 2 dni na 10 byly z lekkimi chmurkami, reszta dni upalna :):) Chorwacja potrafi zaskakiwac pogoda, nie nakrecajcie sie tylko pakujcie torby i jedzcie :) Ja tez juz odliczam czas do kolejnego wyjazdu - startujemy 1 lipca i zupelnie nie martwie sie o pogode :) Bedzie slonce i juz !!
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.05.2013 15:35

Pewnie, że pojedziemy, pogoda być musi i już :D Tyle, że znowu pełno w walizkach będzie ciuchów, bo jestem "zapobiegliwa" i zawsze połowę przywoziliśmy nietkniętą, ale w tym roku aura nieprzewidywalna ;) teraz walczę z ostrym przeziębieniem, za tydzień wyjazd zatem muszę się na nogi postawić ;)
Azmadan
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azmadan » 24.05.2013 18:31

ehh... wam dobrze... jedziecie później :-P
ja jadę za ... 6-7h :-/
kawałek poniżej Zadaru...
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.05.2013 18:39

Azmadan napisał(a):ehh... wam dobrze... jedziecie później :-P
ja jadę za ... 6-7h :-/
kawałek poniżej Zadaru...

zatem życzę super słoneczka i spokojnej drogi :)
ewwwa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 24.05.2013 18:55

caipirinha napisał(a):W zeszłym roku, na końcówkę sierpnia i początek września tez były kiepskie prognozy,
i co, i się sprawdziły.

Niestety Chorwacja to nie Egipt, i pogodna nie jest gwarantowana.

Pozdrawiam, i słońca życzę.

I całe szczęście że Chorwacja to nie Egipt. :wink: Nie byłoby sensu tam jeździć
lillylive
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 24.05.2013 19:54

Nie strasz,nie strasz:) ja za 20 dni na Hvar i liczę na +30 w cieniu:)))
suprnowa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 25.05.2013 00:10

My jedziemy 10 ale mam nadzieje ze pogoda dopisze.To Nasz pierwszy raz w Chorwacji i wybraliśmy Hvar-oby dobrze :-)
maciej1976
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 26.05.2013 12:10

Co roku to samo. Wszyscy się przejmują pogodą. A jak wracają to zachwyceni. Więc mówię: BĘDZIE DOBRZE!
agunia33
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 26.05.2013 13:44

Oby ,oby sie poprawiło... my wyjeżdżamy do Tribunj 2 czerwca i jak na razie to w pogodzie lipa..;-( jak oglądam codziennie webkamerki z Vodic i widze te chmury i ten deszcz...:-( wiecie ja tam mogę w deszczu chodzić ale tu chodzi o dzieciaki , jedziemy pierwszy raz do Chorwacji jesteśmy podekscytowani jak nie wiem co :-) dzieciaki już maja spakowane wiaderka i maski z rurkami .. a tu morze ma 17 stopni :-(
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 26.05.2013 17:29

agunia33 napisał(a): dzieciaki już maja spakowane wiaderka i maski z rurkami .. a tu morze ma 17 stopni :-(

to i tak cieplej niż dziś w powietrzu u nas :)
nasz syn jakby Mu pozwolić to już by się pakował, póki co od kilku dni planuje co zabierze i chyba będziemy musieli pożyczyć przyczepke, albo wynająć busa :D
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 27.05.2013 09:44

Ja wiem jak to zabrzmi, ale skoro lato się przesunęło, jak widać w Chorwacji również to może we wrześniu będzie teraz jak w sierpniu :) A to już dla mnie doskonała wiadomość :D
A tak na poważnie, życzę Wam czerwcowej pięknej, słonecznej pogody Cro i cieplutkiego morza. I wierzę, że tak właśnie będzie.
agus78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 27.05.2013 09:50

Ja też wierzę, bo co pozostało? Skoro urlop już wypisany, zaliczka zapłacona, dziecko prawie spakowane? :)
Cztery razy mnie czerwiec nie zawiódł, to może piąty też? :roll:
Trzymam mocno kciuki i życzę wszystkim dużooo słońca!!!
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.05.2013 20:23

Ryję intensywnie w necie na stronach o pogodzie, i ta opcja podoba mi się najbardziej : http://weatherandtime.net/pl/Europe/Cro ... ather.html :P za 4 dni ruszamy, dziecko ma mega katar i gluty, ja antybiotyk, jest super !! :oczko_usmiech: Damy radę :mrgreen:
agunia33
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 27.05.2013 22:15

Pogoda super !! szkoda tylko że jest końcówka maja i od razu ... lipiec !!!! :-) pewnie czerwiec wykreślili bo taki hu... owy :-)
agunia33
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 27.05.2013 22:19

A tak na poważnie to ja tez jestem naprawdę przerażona prognozami, w Dalmacji w górach spadł śnieg !!!! z rejonu gdzie sypnęło do nas jest 100 km więc da sie odczuć :-( nasz pierwszy wyjazd do Cro, po to by sie ogrzać, po to , by się wykapać w wodzie ,która ma więcej niż 15 st , ech... mam doła :-(:-(
Madzik68- do niedzieli jeszcze troche czasu , zdążycie się wyleczyć, dobrze ,że tu a nie tam :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019