Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.05.2013 22:39

o żesz !! teraz widzę, że czerwca nie ma :oczko_usmiech: cóż coby nie było jest szansa, że po raz pierwszy będę spała w normalnej piżamie i pod kocem a nie prześcieradłem w Chorwacji, a tego nie "grali" od 4 lat :smo: ale jest nadzieja, tym razem czerwiec się pojawił mimo że "na dwoje babka wróżyła " : http://24meteo.pl/croatia/trogir-weathe ... st-115631/ :oczko_usmiech:
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 28.05.2013 07:53

To tak specjalnie, żeby nie dostaliście szoku termicznego :wink: , będzie się poprawiać stopniowo, a wy tym czasem będziecie mieli odpowiednią pogodę na zwiedzanie przepięknej Chorwacji :D
agunia33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 28.05.2013 08:25

http://www.accuweather.com/pl/hr/vodice ... r=6/1/2013

Patrzcie u "mnie" :-) tojak mamy podobne prognozy to może sie sprawdzi co ?? Oby dziewczyny , oby ! :-)
Magdzik jak tam choróbsko ??? przechodzi Wam już???
agunia33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 28.05.2013 08:37

ojeju miało być Madzik68- sorki :-)
Ja bym dużo dała,żeby choć raz w życiu przespać się pod prześcieradłem bo tak gorąco :-):-)
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 28.05.2013 09:14

agunia33 wszystko ok, choróbsko nadal trzyma, ale tym się najmniej stresuje :wink: no i podoba mi się "T :wink: woja" pogoda :oczko_usmiech:
owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 28.05.2013 09:51

Ja wyjeżdżam w piątek albo sobotę i mam konkretnego doła. Wpierw zima trwająca do połowy kwietnia. Teraz przed wyjazdem pranie nie schnie bo non-stop pada. A jak już mam wyjechac na upragniony, długo wyczekiwany urlop to się okazuje, że pogoda w okolicach MAKARSKIEJ będzie gorsza niż w Warszawie. Jedyne co mnie pociesza to dobra pogoda na zwiedzanie, tylko jadę z 2-u letnią córką i nie wiem jak długo wytrzyma takie jeżdżenie i łażenie. W dodatku przy takiej pogodzie ceny kwater mogą byc niższe. Zastanawiam się czy nie pojechac na samo południe Chorwacji, np. Cavtat może pogoda będzie lepsza. Ostateczna opcja to Czarnogóra, ale nie wiem czy w kwestii pogody to coś zmieni ;-( To takie moje żale;-) Ostatecznie będę zalewał się Rakiją w celu poprawy nastroju.
Pozdrawiam w oczekiwaniu, że tym razem prognozy się nie sprawdzą;-)
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 28.05.2013 12:25

owoc81 napisał(a):Ja wyjeżdżam w piątek albo sobotę i mam konkretnego doła. Wpierw zima trwająca do połowy kwietnia. Teraz przed wyjazdem pranie nie schnie bo non-stop pada. A jak już mam wyjechac na upragniony, długo wyczekiwany urlop to się okazuje, że pogoda w okolicach MAKARSKIEJ będzie gorsza niż w Warszawie. Jedyne co mnie pociesza to dobra pogoda na zwiedzanie, tylko jadę z 2-u letnią córką i nie wiem jak długo wytrzyma takie jeżdżenie i łażenie. W dodatku przy takiej pogodzie ceny kwater mogą byc niższe. Zastanawiam się czy nie pojechac na samo południe Chorwacji, np. Cavtat może pogoda będzie lepsza. Ostateczna opcja to Czarnogóra, ale nie wiem czy w kwestii pogody to coś zmieni ;-( To takie moje żale;-) Ostatecznie będę zalewał się Rakiją w celu poprawy nastroju.
Pozdrawiam w oczekiwaniu, że tym razem prognozy się nie sprawdzą;-)



będzie dobrze..
my jedziemy za 3 dni do Zadaru z 3 letnią córeczką
pogoda musi sie poprawić, nie patrzę już nawet na te prognozy bo każda wskazuje inaczej
liczę ze Chorwacja nas mile zaskoczy
a jak nie to upiję się razem z tobą ;)
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 28.05.2013 12:33

Póki co, to aktualnie w Bolu ludzie się opalają, a na Pagu pada deszcz 8O

Jaka pogoda by nie była, i tak lepiej być tam niż tu :) Musi być dobrze!
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 28.05.2013 13:03

owoc81 napisał(a):Ja wyjeżdżam w piątek albo sobotę i mam konkretnego doła. Wpierw zima trwająca do połowy kwietnia. Teraz przed wyjazdem pranie nie schnie bo non-stop pada. A jak już mam wyjechac na upragniony, długo wyczekiwany urlop to się okazuje, że pogoda w okolicach MAKARSKIEJ będzie gorsza niż w Warszawie. Jedyne co mnie pociesza to dobra pogoda na zwiedzanie, tylko jadę z 2-u letnią córką i nie wiem jak długo wytrzyma takie jeżdżenie i łażenie. W dodatku przy takiej pogodzie ceny kwater mogą byc niższe. Zastanawiam się czy nie pojechac na samo południe Chorwacji, np. Cavtat może pogoda będzie lepsza. Ostateczna opcja to Czarnogóra, ale nie wiem czy w kwestii pogody to coś zmieni ;-( To takie moje żale;-) Ostatecznie będę zalewał się Rakiją w celu poprawy nastroju.
Pozdrawiam w oczekiwaniu, że tym razem prognozy się nie sprawdzą;-)


U nas w domu nerwówka i plan zmiany terminu na lipiec :? co prawda zaliczka już poszła ale wolę stracić 100e i pojechać jak pogoda będzie pewniejsza (tak to sobie tłumaczę) niż pojechać za tydzień, wydać 5tys.zł i przesiedzieć w domu ew. w polarze na plaży :lol:
Gdybyśmy jechali tylko we dwójkę to co innego, słońce i temp. na poziomie 20st.C jest ok (choć żona przy takich temp. zamarza) do wypoczynku oraz zwiedzania. Jedziemy jednak z naszą małą pociechą (3latka) i bardzo nam zależy na ładnej pogodzie, ma być plażowanie i relax, z małą ciężko jeździć i zwiedzać, ona nie z tych :D

Jeśli coś znajdę na lipiec to przekładam wyjazd a zwalniam czerwiec. Szkoda mi tylko miejscówki bo mam zabukowany fajny apartament w fajnym miejscu...zobaczymy.
monawy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 28.05.2013 13:27

My pierwszy raz szykujemy się do chorwacji .... wyjeżdżamy prawdopodobnie 2 czerwca SIBENIK..... :( przyczepa juz prawie spakowana .... pranie mokre :( ..... jedziemy z córkami ( 10 i 4 lata) ... to miały być wakacje marzeń .... i co ....???? jak narazie kiszka pogodowa .... :? .... Panie Tusk .. jak żyć :evil: :evil: jak żyć
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 28.05.2013 13:37

monawy napisał(a):My pierwszy raz szykujemy się do chorwacji .... wyjeżdżamy prawdopodobnie 2 czerwca SIBENIK..... :( przyczepa juz prawie spakowana .... pranie mokre :( ..... jedziemy z córkami ( 10 i 4 lata) ... to miały być wakacje marzeń .... i co ....???? jak narazie kiszka pogodowa .... :? .... Panie Tusk .. jak żyć :evil: :evil: jak żyć


Nasi znajomi jadą pierwszy raz i też z córeczką, co prawda k. 15 czerwca startują ale też mają to być ich wymarzone wakacje i nie są zbyt uradowani prognozami i tym co się teraz dzieje w CRO.
agunia33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agunia33 » 28.05.2013 13:43

Monawy- my też startujemy 2 czerwca , my do Tribunj czyli niedaleko was:-) może się gdzieś stykniemy po drodze :-) A ja teraz patrzałam na prognozy i sa super !! oby sie nic nie zmieniło !! My też po raz pierwszy do Cro:-) niestety u nas odpada zmiana terminu, zresztą ja już jestem taka napalona,że chyba bym nie wytrzymala miesiąc dłużej.. pierwszy termin mieliśmu na koniec sierpnia ale zmieniłam na początek czerwca, będzie co ma być:-) trzymamy kciuki i modlimy się o słoneczko :-)
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 28.05.2013 13:53

lukasz22i napisał(a):
owoc81 napisał(a):Ja wyjeżdżam w piątek albo sobotę i mam konkretnego doła. Wpierw zima trwająca do połowy kwietnia. Teraz przed wyjazdem pranie nie schnie bo non-stop pada. A jak już mam wyjechac na upragniony, długo wyczekiwany urlop to się okazuje, że pogoda w okolicach MAKARSKIEJ będzie gorsza niż w Warszawie. Jedyne co mnie pociesza to dobra pogoda na zwiedzanie, tylko jadę z 2-u letnią córką i nie wiem jak długo wytrzyma takie jeżdżenie i łażenie. W dodatku przy takiej pogodzie ceny kwater mogą byc niższe. Zastanawiam się czy nie pojechac na samo południe Chorwacji, np. Cavtat może pogoda będzie lepsza. Ostateczna opcja to Czarnogóra, ale nie wiem czy w kwestii pogody to coś zmieni ;-( To takie moje żale;-) Ostatecznie będę zalewał się Rakiją w celu poprawy nastroju.
Pozdrawiam w oczekiwaniu, że tym razem prognozy się nie sprawdzą;-)


U nas w domu nerwówka i plan zmiany terminu na lipiec :? co prawda zaliczka już poszła ale wolę stracić 100e i pojechać jak pogoda będzie pewniejsza (tak to sobie tłumaczę) niż pojechać za tydzień, wydać 5tys.zł i przesiedzieć w domu ew. w polarze na plaży :lol:
Gdybyśmy jechali tylko we dwójkę to co innego, słońce i temp. na poziomie 20st.C jest ok (choć żona przy takich temp. zamarza) do wypoczynku oraz zwiedzania. Jedziemy jednak z naszą małą pociechą (3latka) i bardzo nam zależy na ładnej pogodzie, ma być plażowanie i relax, z małą ciężko jeździć i zwiedzać, ona nie z tych :D

Jeśli coś znajdę na lipiec to przekładam wyjazd a zwalniam czerwiec. Szkoda mi tylko miejscówki bo mam zabukowany fajny apartament w fajnym miejscu...zobaczymy.



Ja wyjeżdżam za dwa i pół tygodnia, czwarty raz do Cro w drugiej połowie czerwca. Tylko za pierwszym razem mieliśmy trzy dni zachmurzone, ale tem. ok. 25 stopni, kolejne dwa razy UPALNE. Także i tym razem wybraliśmy ten termin (Makarska Riviera - Tucepi) i napewno nie będziemy nic zmieniać. A co powiesz jak pogoda się zmieni, co jest bardzo możliwe, prognozować można dla Chorwacji do DWÓCH dni, takie moje zdanie i doświadczenie, a w lipcu traficie w załamanie pogody, co też się zdarza.
monawy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 28.05.2013 14:02

agunia33 napisał(a):Monawy- my też startujemy 2 czerwca , my do Tribunj czyli niedaleko was:-) może się gdzieś stykniemy po drodze :-) A ja teraz patrzałam na prognozy i sa super !! oby sie nic nie zmieniło !! My też po raz pierwszy do Cro:-) niestety u nas odpada zmiana terminu, zresztą ja już jestem taka napalona,że chyba bym nie wytrzymala miesiąc dłużej.. pierwszy termin mieliśmu na koniec sierpnia ale zmieniłam na początek czerwca, będzie co ma być:-) trzymamy kciuki i modlimy się o słoneczko :-)




Tak jak napisałam , my jedziemy "prawdopodobnie" 2 czerwca ... bo może o kilka dni przesuniemy wyjazd ... wszystko zależy od pogody... Jedziemy dużą przyczepą , więc niestety będziemy jechać wolno :cry: z ciągłym przystankami , bo nasza 4 -latka nie może wysiedzieć 5 minut w jednym miejscu. Perspektywa wspólnej jazdy chyba odpada :cry: na , bo po drodze planujemy nocleg nad Balatonem :wink:
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 28.05.2013 14:32

Zakupiłam dziś walutę, zatem pozamiatane, jedziemy i już :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone