Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
suprnowa
Odkrywca
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 30.05.2013 14:19

Pogoda niby słaba ale my za tydzień tez jedziemy na Hvar,zaliczka wplacona więc nie ma wyjścia.
A pogoda pewnie i tak bedzie;-)
agus78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 30.05.2013 15:00

Madzikk, spokojnie- mam świeże info z Makarskiej. W nocy była burza, ale od rana 26 stopni i słońce. Wczoraj też prażyło:) tak więc prognozy sobie, ale za bardzo nie ma się co nimi przejmować ! Ja też zaczynam pakowanie, jutro wyjazd:) Życzę dużo słońca i cudownych wakacji!
monawy
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 30.05.2013 22:08

My wyjeżdżamy w niedzielę rano ...już się powoli pakujemy ... jeden cały pokój przeznaczony na zbieranie gratów .... chyba jak zwykle przesadziłam z ciuchami :) .... mam już dosyć tego prania i prasowania .... ale myślę, że za pare dni sobie odpocznę :) .... Musi być pięknie :) my wyjeżdżamy prawie na cały miesiąc do 26 więc na pewno jakieś słonko się trafiiiiiii :)
bieder1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 31.05.2013 00:26

Aldonka napisał(a):
bieder1 napisał(a):jakby nie było to pełnia lata jest lipiec sierpień

Która potrafi być przerwana tygodniem nieustannego deszczu na przełomie lipca i sierpnia :D Na pogodę siły nie ma :D

zależy gdzie jedziesz...
zawsze jak jestem w CRo to mam przynajmniej raz deszcz ale to tylko oczyszcza powietrze ...
Majdan72
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 31.05.2013 00:40

angela_ap
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) angela_ap » 31.05.2013 08:35

owoc81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 31.05.2013 09:08

Madzik68 napisał(a):wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:

Witam, w klubie. My prewencyjnie też wieziemy ze sobą aptekę. Wyjeżdżamy dzisiaj po 20 do Tucepi. Wczoraj pucowałem samochód a dzisiaj za oknem w Wawie jest tragedia;-) Nabraliśmy sporo ciepłych ubrań więc mam nadzieje, że jak na złośc będzie ciepło. Apropo zeszłorocznej pogody w Baśce Voda (byliśmy w połowie czerwca) to była brzytwa powyżej 30 stopni i zero deszczu. Też dawkuje sobie progonozy bo zauważyłem, że zmieniają się w ciągu dnia po kilka razy więc wola się nie denerwowac;-) Pozdrawiam
Mariusz1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 31.05.2013 12:25

Też dziś wyjeżdżam kierunek wyspa Pag, trochę ciepłych rzeczy wziąłem ale mam nadzieje że wiatr rozwieje chmury :? musi być dobrze :twisted:
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 31.05.2013 14:04

no i ja od wczoraj pakuję, ciepłe bluzy i długie spodnie, piżamy ciepłe i lżejsze, pół pokoju zawalona walizkami i torbami :) właścicielka apartamentu obiecała że jak coś to ogrzewanie odpalą :oczko_usmiech: ruszamy za 11 godzin :D
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 31.05.2013 17:40

lukasz22i napisał(a):
Madzik68 napisał(a):wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:

Madzik, nie pękaj...czekam na wieści pogodowe, dobre wieści. My niestety wymiękliśmy (a raczej żona) i wyjazd przełożyliśmy, w innym przypadku za tydzień również pakowałbym auto. :papa:

:hut: Za tydzień nawet nad Bałtykiem będzie ciepło i pogodnie, nie mówiąc o CRO... :papa:
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2013 19:02

Dziś w Opatiji temperatura air: 12 C, sea: 17 C. :(
Na Pag-u, aktywne kamerki (wszystkie), - pochmurno-słonecznie ale na plaży ludzi "O". Po falach widać, że wieje. :(
Aby było weselej, w TV widziałem nasz Bałtyk. Słonecznie i ludzie się opalają, nawet kilku śmiałków było w wodzie.

Ja w lipcu więc mam nadzieję, że woda się nagrzeje .... jednak obawy mam. Może z tym być problem. Jak rozmawiam z osobami z Włoch, takiej pogody, w tym czasie, dawno nie było. Nie jest dobrze.
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 31.05.2013 19:06

:hut: Za tydzień nawet nad Bałtykiem będzie ciepło i pogodnie, nie mówiąc o CRO... :papa:[/quote]

w tej chwili w 3mieście jest super ciepło i pogodnie i gdyby tak było w Cro to jesteśmy szczęśliwi :oczko_usmiech: . Ja nie patrzę ale mąż śledzi pogodę w Trogirze i to jest "porażka" ale kto nie ryzykuje ten nie ma, auto zapakowane stoi w garażu a my spać pewnie nie będziemy czekając na godzinę 2 w nocy . Wszystkim życzymy wymarzonej aury i spokojnej drogi, jak już dojedziemy to pewnie coś naskrobię :papa:
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2013 19:53

Madzik68 napisał(a):..jak już dojedziemy to pewnie coś naskrobię :papa:

Byłoby dobrze :D ..... jak nie zapomnisz :(
PS
post niżej nie jest optymistyczny. Przemyśl sprawę .... może np. Krynica Morska :wink: :wink: :wink:
Ostatnio edytowano 31.05.2013 20:20 przez woka, łącznie edytowano 1 raz
kariel
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kariel » 31.05.2013 19:58

Dzisiaj dojechaliśmy do Breli ale całą drogę padało z małymi przerwami. A Brela przywitała nas ulewą i temp. ok 12C.
No ale od niedzieli ma być coraz ładniej. Przynajmniej mam taką nadzieję :oczko_usmiech:
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2013 20:18

kariel napisał(a): A Brela przywitała nas ulewą i temp. ok 12C.

Słowa wpsół ... :( :( :( i życzę ciepełka i słońca. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019