Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 30.05.2013 14:19

Pogoda niby słaba ale my za tydzień tez jedziemy na Hvar,zaliczka wplacona więc nie ma wyjścia.
A pogoda pewnie i tak bedzie;-)
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 25.06.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 30.05.2013 15:00

Madzikk, spokojnie- mam świeże info z Makarskiej. W nocy była burza, ale od rana 26 stopni i słońce. Wczoraj też prażyło:) tak więc prognozy sobie, ale za bardzo nie ma się co nimi przejmować ! Ja też zaczynam pakowanie, jutro wyjazd:) Życzę dużo słońca i cudownych wakacji!
monawy
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) monawy » 30.05.2013 22:08

My wyjeżdżamy w niedzielę rano ...już się powoli pakujemy ... jeden cały pokój przeznaczony na zbieranie gratów .... chyba jak zwykle przesadziłam z ciuchami :) .... mam już dosyć tego prania i prasowania .... ale myślę, że za pare dni sobie odpocznę :) .... Musi być pięknie :) my wyjeżdżamy prawie na cały miesiąc do 26 więc na pewno jakieś słonko się trafiiiiiii :)
bieder1
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.08.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 31.05.2013 00:26

Aldonka napisał(a):
bieder1 napisał(a):jakby nie było to pełnia lata jest lipiec sierpień

Która potrafi być przerwana tygodniem nieustannego deszczu na przełomie lipca i sierpnia :D Na pogodę siły nie ma :D

zależy gdzie jedziesz...
zawsze jak jestem w CRo to mam przynajmniej raz deszcz ale to tylko oczyszcza powietrze ...
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 31.05.2013 00:40

angela_ap
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) angela_ap » 31.05.2013 08:35

owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 31.05.2013 09:08

Madzik68 napisał(a):wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:


Witam, w klubie. My prewencyjnie też wieziemy ze sobą aptekę. Wyjeżdżamy dzisiaj po 20 do Tucepi. Wczoraj pucowałem samochód a dzisiaj za oknem w Wawie jest tragedia;-) Nabraliśmy sporo ciepłych ubrań więc mam nadzieje, że jak na złośc będzie ciepło. Apropo zeszłorocznej pogody w Baśce Voda (byliśmy w połowie czerwca) to była brzytwa powyżej 30 stopni i zero deszczu. Też dawkuje sobie progonozy bo zauważyłem, że zmieniają się w ciągu dnia po kilka razy więc wola się nie denerwowac;-) Pozdrawiam
Mariusz1
Croentuzjasta
Posty: 146
Dołączył(a): 10.02.2011
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 31.05.2013 12:25

Też dziś wyjeżdżam kierunek wyspa Pag, trochę ciepłych rzeczy wziąłem ale mam nadzieje że wiatr rozwieje chmury :? musi być dobrze :twisted:
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 31.05.2013 14:04

no i ja od wczoraj pakuję, ciepłe bluzy i długie spodnie, piżamy ciepłe i lżejsze, pół pokoju zawalona walizkami i torbami :) właścicielka apartamentu obiecała że jak coś to ogrzewanie odpalą :oczko_usmiech: ruszamy za 11 godzin :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 31.05.2013 17:40

lukasz22i napisał(a):
Madzik68 napisał(a):wbrew wszelkim przeciwnościom, dziś zaczęłam zbierać klamoty do spakowania, o rety !! Jedna walizka to będą lekarstwa i kosmetyki, druga zabawki do wody, autka, miś i puzzle, kredki, książeczki, kolejna moje ciuchy, potem kolejna.... zaraz ??!! mamy tylko 3 walizki :oczko_usmiech: ciekawe jaka dziś pogoda w naszej ukochanej Chorwacji :wink: nie, nie, nie, nie nie zajrzę NIE !! Będę twarda :mrgreen:


Madzik, nie pękaj...czekam na wieści pogodowe, dobre wieści. My niestety wymiękliśmy (a raczej żona) i wyjazd przełożyliśmy, w innym przypadku za tydzień również pakowałbym auto. :papa:


:hut: Za tydzień nawet nad Bałtykiem będzie ciepło i pogodnie, nie mówiąc o CRO... :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2013 19:02

Dziś w Opatiji temperatura air: 12 C, sea: 17 C. :(
Na Pag-u, aktywne kamerki (wszystkie), - pochmurno-słonecznie ale na plaży ludzi "O". Po falach widać, że wieje. :(
Aby było weselej, w TV widziałem nasz Bałtyk. Słonecznie i ludzie się opalają, nawet kilku śmiałków było w wodzie.

Ja w lipcu więc mam nadzieję, że woda się nagrzeje .... jednak obawy mam. Może z tym być problem. Jak rozmawiam z osobami z Włoch, takiej pogody, w tym czasie, dawno nie było. Nie jest dobrze.
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 31.05.2013 19:06

:hut: Za tydzień nawet nad Bałtykiem będzie ciepło i pogodnie, nie mówiąc o CRO... :papa:[/quote]

w tej chwili w 3mieście jest super ciepło i pogodnie i gdyby tak było w Cro to jesteśmy szczęśliwi :oczko_usmiech: . Ja nie patrzę ale mąż śledzi pogodę w Trogirze i to jest "porażka" ale kto nie ryzykuje ten nie ma, auto zapakowane stoi w garażu a my spać pewnie nie będziemy czekając na godzinę 2 w nocy . Wszystkim życzymy wymarzonej aury i spokojnej drogi, jak już dojedziemy to pewnie coś naskrobię :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2013 19:53

Madzik68 napisał(a):..jak już dojedziemy to pewnie coś naskrobię :papa:

Byłoby dobrze :D ..... jak nie zapomnisz :(
PS
post niżej nie jest optymistyczny. Przemyśl sprawę .... może np. Krynica Morska :wink: :wink: :wink:
Ostatnio edytowano 31.05.2013 20:20 przez woka, łącznie edytowano 1 raz
kariel
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 28.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kariel » 31.05.2013 19:58

Dzisiaj dojechaliśmy do Breli ale całą drogę padało z małymi przerwami. A Brela przywitała nas ulewą i temp. ok 12C.
No ale od niedzieli ma być coraz ładniej. Przynajmniej mam taką nadzieję :oczko_usmiech:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.05.2013 20:18

kariel napisał(a): A Brela przywitała nas ulewą i temp. ok 12C.

Słowa wpsół ... :( :( :( i życzę ciepełka i słońca. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone