Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 04.06.2013 07:47

Ale w czerwcu cykady, to rzadkie zjawisko - tzw. "pieśń zalotna" samców rozpoczyna się trochę później, także spokojnie wszystko w normie :)
hannah
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.08.2012
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 04.06.2013 10:14

A my za tydzień 14 czerwca wyruszamy sobie do Kasteli Novi i na pewno będzie pięknie bo jak gorąco to nad wodę jak chłodniej zwiedzać i tej opcji najlepiej się trzymać.Może ktoś z Was będzie gdzieś w okolicach?
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 04.06.2013 10:39

Dziś rano o 8:00
idziemy się smażyć :)
angela_ap
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) angela_ap » 04.06.2013 11:55

zazdraszczam i nie mogę się doczekać swojego wyjazdu :) pogoda wymarzona :) dzięki za info na bieżąco ;)
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 04.06.2013 14:32

No i dziś chyba ramiona i plecy spalone 20 minut zabawy w wodzie z synem, oczywiście po co się smarować :) przecież tylko na chwilkę do wody :) Ale zawsze jest tak samo :) Musi boleć aby pamiętać że było słońce.
angela_ap
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) angela_ap » 04.06.2013 14:43

wcale nie musi boleć ;) teraz to co najwyżej żel z panthenolem albo maślanka pomoże ;) a na przyszłość najlepiej używać kremu z filtrem bez względu na okoliczności ;) opalić się można i w cieniu
katipe
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) katipe » 04.06.2013 17:20

Witam wszystkich!
10 czerwca po raz pierwszy jadę do Chorwacji, ostatnie dni obawiałam się pogody ale widzę że chyba nie ma się o co martwić!! Na pewno jest sto razy lepiej tam niż u nas w PL obecnie...
jak dojedziemy to również dam znać jak pogoda w okolicy Makarskiej :-)
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 04.06.2013 17:32

katipe napisał(a):Witam wszystkich!
10 czerwca po raz pierwszy jadę do Chorwacji, ostatnie dni obawiałam się pogody ale widzę że chyba nie ma się o co martwić!! Na pewno jest sto razy lepiej tam niż u nas w PL obecnie...
jak dojedziemy to również dam znać jak pogoda w okolicy Makarskiej :-)



Daj znać :D sto razy może nie jest ale każda pogoda lepsza od naszej będzie dobra :mrgreen:
KarolaHr
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.06.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolaHr » 04.06.2013 17:44

Witajcie,
ja również śledzę pogodę i zjadam paznokcie panikując, że będzie kuuupa a nie upał. Mamy jechać 21 czerwca wieczór na Krk do Baski. Teraz jest tam nie wesoło, ale pozostaje czekać i liczyć na meega pogodę...
Pozdrawiam
mac_krak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac_krak » 04.06.2013 18:24

Pozdro z Baski Vody, też śledziłem te prognozy i byłem bliski rezygnacji z wyjazdu, ale byłby to błąd, jesteśmy od wczoraj choć po drodze waliło deszczem prawie do końca a na miejscu przywitało nas słońce i jakieś 20 stopni i od razu do jadranu ,woda w morzu ok-nawet dla sześciolatki, pogoda też, dużo słońca ,trochę chmur i deszczu ale chwilami ,na plaży jak przyświeci to chce się szukać cienia-gęba już opalona, więc nie czytajcie tych prognoz tylko pakujcie się :) dziś już 23 stopnie a ma być jeszcze cieplej, dla mnie wystarczy aż nadto:)
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 04.06.2013 21:19

kor_nick napisał(a):od przyszłego wtorku powinno już być ok.

tak jak pisałem, od wtorku powinno być ok. no, jak widać +/- dzień.
13/14/15 czerwca może być chłodniej ale potem lampa.
katipe
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) katipe » 04.06.2013 21:21

wyjazd dopiero w poniedziałek a moja walizka już prawie spakowana :mrgreen: a jak pogoda wieczorami? bo nie wiem jak z cieplejszymi ciuchami...
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 04.06.2013 21:44

Właśnie wróciliśmy z knajpki i spacerku około 20 stopni, bluza z długim rękawem + krótkie spodenki, i bez stresu.
owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 04.06.2013 22:02

yabko napisał(a):Proszę oto fotka na Brać, właśnie wyszedłem z Jadranu, orzeźwia :) także spokojnie zawijajcie :)

Mam ten sam zestaw zdjęc;-)
W Tucepi o 01.06.2013 i powiem, że prognozy nie do końca się sprawdzają.
Fakt w sobotę od Zadaru do Zjazdu z autostrady non stop padało, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.
W niedziele spacery i pierwsza kąpiel.
Poniedziałek Makarska i całkiem ładna pogoda.
Dzisiaj Dubrownik i Czarnogóra. W Dubrowniku koło 25 stopni i w słońcu patelnia, zaś w Czarnogórze deszcz i 18 stopni. Teraz termometr wskazuje koło 21 stopni i jest całkiem przyjemnie.
Jutro w planie leniuchowanie jak pogoda pozwoli, ale jak na razie miło zaskakuje.
Moja dwuletnia córka również moczyła się w morzu więc temperatura wody jest naprawdę znośna;-)
Pozdrawiam
PS. pogoda d... nie urywa ale i tak jest lepiej niż pokazują prognozy, a dla zwiedzających jest wręcz idealna.
Jutro wrzucę kilka fotek na dowód, że jest naprawdę dobrze;-)
Pozdrawiam
Do jutra;-)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: początek czerwca czy jest szansa na poprawę ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 04.06.2013 23:21

Jest przecież codzienny podgląd z kamer w różnych miejscach w CRO i podgląd meteo o opadach i temperaturze wody w poszczególnych, wybranych miejscach, także jak mnie wczoraj straszyli jacyś ludzie - "eeee...tam w Chorwacji to teraz leje"...
to od razu spytałem: "w całej".
"No nie..." :) :wink:
Też kiedyś jechałem "na pogodową pałę" i to we wrześniu.
Cała Słowacja- deszcze, całe Węgry- deszcze, pół Chorwacji (wewnątrz lądu) deszcz. A na wybrzeżu nic. Znaczy Jadran i słońce, ale deszczu nic. :) :mrgreen: :wink:
Kiedy indziej tak samo, tyle że przez Słowenię jechałem. Lało aż do Rijeki. Ale dalej w dół widać wody w niebiosach zabrakło, bo nic.
Klimat śródziemnomorski to inna bajka niż nasz- kontynentalny. A wysoki mur - ten naturalny nad Jadranem- też swoje robi.

Jabko pisze do owoca... :roll: :o :) :D :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone