.png)
.png)
mentos2504 napisał(a):Na Istrii świetna pogoda i chyba w całej Chorwacji. Wczoraj było 26 stopni, ale dzisiaj już 30 i tak zapowiada się cały następny tydzień. Jedyny minus to woda, około 20 stopni, ale ma to też swoje plusy bo nie ma tego" zaduchu". Wieje fajny wiaterek od morza. I oczywiście wszędzie promocyjne ceny, w porównaniu do sezonu wakacyjnego.

.png)
bluesman napisał(a):Mam nadzieję, że jak będę 7/8.06 temp. wody zdecydowanie się podniesiew razie W mam pianki

.png)
Marlowe1994 napisał(a):bluesman napisał(a):Mam nadzieję, że jak będę 7/8.06 temp. wody zdecydowanie się podniesiew razie W mam pianki
Wiele zależy od prądów morskich i ukształtowania wybrzeża.
Przez kilka ostatnich dni, codziennie wchodziłem do Jadranu, ale szału nie było z temperaturą
