Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.12.2014 19:38

...na Korculi ostatnio było kilka dni "kiszy", non stop lało. Niestety, jak mówią znajomi Chorwaci nie wróży to słonecznego lata :wink:
Miejmy jednak nadzieję, że aura wkrótce się zmieni :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.12.2014 22:16

mervik napisał(a):
majeczka napisał(a):...na Korculi ostatnio było kilka dni "kiszy", non stop lało. Niestety, jak mówią znajomi Chorwaci nie wróży to słonecznego lata :wink:


Czyżby w 2015..... miała by się pogoda powtórzyć z tego roku :roll:


...mam skromną nadzieję, że unikniemy powtórki z ubiegłego roku, ale niestety wobec opinii Chorwatów, przynajmniej obecnej, optymizmem raczej nie wieje... :wink:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.12.2014 08:04

majeczka napisał(a):
mervik napisał(a):
majeczka napisał(a):...na Korculi ostatnio było kilka dni "kiszy", non stop lało. Niestety, jak mówią znajomi Chorwaci nie wróży to słonecznego lata :wink:


Czyżby w 2015..... miała by się pogoda powtórzyć z tego roku :roll:


...mam skromną nadzieję, że unikniemy powtórki z ubiegłego roku, ale niestety wobec opinii Chorwatów, przynajmniej obecnej, optymizmem raczej nie wieje... :wink:

Najstarsi górale też podobnie mówią.
Będzie dużo śniegu i mrozu tej zimy albo nie będzie...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.12.2014 09:54

mervik napisał(a):
majeczka napisał(a):...na Korculi ostatnio było kilka dni "kiszy", non stop lało. Niestety, jak mówią znajomi Chorwaci nie wróży to słonecznego lata :wink:


Czyżby w 2015..... miała by się pogoda powtórzyć z tego roku :roll:

Ja bym założył nowy wątek.
Taki z rokowaniami. :mrgreen:
Co prawda tylko pół roku zostało, ale myślę, że z pińcet stron spokojnie pyknie. :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.12.2014 13:02

anakin napisał(a):
mervik napisał(a):
majeczka napisał(a):...na Korculi ostatnio było kilka dni "kiszy", non stop lało. Niestety, jak mówią znajomi Chorwaci nie wróży to słonecznego lata :wink:


Czyżby w 2015..... miała by się pogoda powtórzyć z tego roku :roll:

Ja bym założył nowy wątek.
Taki z rokowaniami. :mrgreen:
Co prawda tylko pół roku zostało, ale myślę, że z pińcet stron spokojnie pyknie. :oczko_usmiech:

Słowo rzekłeś więc... ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.12.2014 13:12

gusia-s napisał(a):Słowo rzekłeś więc... ;)

Och, ależ to by był plagiat. :mrgreen:
Nie ja to wymyśliłem..... :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 13.12.2014 14:28

anakin napisał(a):
gusia-s napisał(a):Słowo rzekłeś więc... ;)

Och, ależ to by był plagiat. :mrgreen:
Nie ja to wymyśliłem..... :wink:


Bez przesady ...tutaj nobla nie dają ...co najwyżej bananka :wink:
...teraz będzie rozmyślanie ....jaki wybrać termin , żeby mieć słoneczne wakacje :oczko_usmiech:
...w tym roku była loteria ...jednym przyfarciło ...drugim....nie :roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.12.2014 15:23

mervik napisał(a):
...w tym roku była loteria ...jednym przyfarciło ...

He he... :D to o mnie :mrgreen: :wink:

...a tak mi się najpierw nie chciało jechać w sierpniu... :wink: a tu proszę: 12 dni słońca na Hvarze :mrgreen:
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 11.01.2015 11:05

Ja odpuszczam już cro (na razie przynajmniej). Jak weszli do UE to im się pogoda zje...a i ceny poszybowały w górę. :wink: Byłem w 2013 w Breli i pogoda była taka sobie (było te 27 stopni ale jakieś takie słabe). Zeszły rok przymusowo byłem nad Bałtykiem (żona w ciąży) - ale patrząc na forum dziękowałem za to niebiosom.

Gdzie te czasy jak w cro była non-stop lampa .... ? Wychodziłem o 8 po bułki w Igrane czy w Bolu i już 32 stopnie naparzało :cry:

BTW, na razie mam nowego członka (członkinię) rodziny i dopóki nie przekroczy 2 lat mam w planie polatać na wakacje samolotem. Także w lutym kanary, w lipcu Majorka (albo Grecja) i w 2016 może uda się na Karaiby doczłapać.

Jak pogoda się w cro poprawi to w 2017 może Podgora :?: :?:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 12.01.2015 15:43

loyd napisał(a):Ja odpuszczam już cro (na razie przynajmniej). Jak weszli do UE to im się pogoda zje...a i ceny poszybowały w górę. :wink: Byłem w 2013 w Breli i pogoda była taka sobie (było te 27 stopni ale jakieś takie słabe). Zeszły rok przymusowo byłem nad Bałtykiem (żona w ciąży) - ale patrząc na forum dziękowałem za to niebiosom.

Gdzie te czasy jak w cro była non-stop lampa .... ? Wychodziłem o 8 po bułki w Igrane czy w Bolu i już 32 stopnie naparzało :cry:

BTW, na razie mam nowego członka (członkinię) rodziny i dopóki nie przekroczy 2 lat mam w planie polatać na wakacje samolotem. Także w lutym kanary, w lipcu Majorka (albo Grecja) i w 2016 może uda się na Karaiby doczłapać.

Jak pogoda się w cro poprawi to w 2017 może Podgora :?: :?:


fajnie :papa:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 12.01.2015 15:47

Fakt, pogoda w Chorwacji w 2014 nie rozpieszczała - byliśmy w połowie czerwca w Komižy i na 14 dni 5 było z deszczem (prawie cały dzień) a ze 3-4 pochmurne z temperaturą około 20-23 stopni. Podobnież (tak mówili miejscowi) deszczu spadło w jeden miesiąc prawie tyle, co normalnie w całym roku. Lipiec też nie był taki jak zwykle. Ja się nie łamię i jak tylko fundusze pozwolą to jedziemy w 2015 też. :D
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 12.01.2015 18:28

W 2014 byłem od 21 czerwca do 5 lipca i tylko 1 dzień z deszczem był. Teraz atakuję od 4 lipca, oby było jak w ubiegłym roku :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.01.2015 18:37

Hercklekot napisał(a): Ja się nie łamię i jak tylko fundusze pozwolą to jedziemy w 2015 też. :D

Na którą wyspę tym razem? :wink:


EDIT: Ojej, w jakim pięknym sentymentalno - fantazyjnym wątku nieoczekiwanie się znalazłam. :mrgreen: Miło tutaj. :lool:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 12.01.2015 19:53

Tym razem tylko pół-wyspa :D. Jak się uda to Potočine na Peljeszczaku.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2015 19:57

Mikromir napisał(a):EDIT: Ojej, w jakim pięknym sentymentalno - fantazyjnym wątku nieoczekiwanie się znalazłam. :mrgreen: Miło tutaj. :lool:

I prawidłowo :oczko_usmiech:
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone