Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 31.07.2020 22:22

dids76 napisał(a):No właśnie, nie ma idealnej nawigacji, każdej coś brakuje :oczko_usmiech: :mrgreen:
Chyba w tym roku skorzystam z Waze, ma ograniczenia prędkości i sporo "ostrzeżeń" :papa:

Ale tylko jeden punkt pośredni, to jest irytujące...
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 31.07.2020 22:25

szczaw napisał(a): pytanie moje brzmi czy Yanosik działa w europie ( Węgry, Słowacja, Chorwacja)

Na Węgrzech Yanosik działa, przynajmniej mi 2x d*pę uratował :papa:
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 01.08.2020 06:56

dzięki, dzięki
aciol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) aciol » 02.08.2020 21:37

Ja sobie stworzyłem taki tandem GM i WAZE :oczko_usmiech:

dids76 napisał(a):
Dla mnie dużym GM plusem jest możliwość stworzenia trasy na komputerze i przesłania jej do urządzenia mobilnego.


Właśnie w miarę wygodne tworzenie tras na kompie i wygodnie (jak dla mnie) prowadzi.
A Waze na drugim urządzeniu, bez wprowadzania trasy tylko uruchomiony do podawania ograniczeń prędkości, roboty drogowe, zatrzymane pojazdy oraz przejazdy kolejowe czy fotoradary :mrgreen: .
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 02.08.2020 21:41

Ja mam tak odpalone poza google map mapy sigic. Tylko po to aby podawały prędkość. (edit...) /tylko ja mam na jednym urządzeniu duża mapa sygic z prędkością i w okienku GM ;)/ (...edit) . Wszelkie próby ustawiania na Sygic nawigacji (w wersji premium) kończą się raczej niepowodzeniem. Zawsze mi coś nie pasuje . Np. dzisiaj koniecznie chciał mnie pociągnąć do Austrii z Węgier gdzie mój przystanek był na Węgrzech. Nie polecam zakupu.
Do nawigacji jak dla mnie tylko mapy Googla z bieżącą informacja z dróg ....aaaaa no i Yanosik też w tle cyka.
lukprzemkry
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukprzemkry » 06.08.2022 15:37

Witajcie. Przepraszam jeśli wątek lub odpowiedź gdzieś była lecz jej nie znalazłem. Chodzi mi o to ile internetu Wam schodzi w trakcie całej drogi do Cro jeśli korzystacie z map Googla będąc w trybie online ? Rozumiem że jadąc za granicą online schodzą mi w roamingu MB, które posiadam w ramach pakietu u operatora ? Dzięki za zrozumienie i odpowiedź. Pozdrawiam.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 06.08.2022 15:43

lukprzemkry napisał(a):Witajcie. Przepraszam jeśli wątek lub odpowiedź gdzieś była lecz jej nie znalazłem. Chodzi mi o to ile internetu Wam schodzi w trakcie całej drogi do Cro jeśli korzystacie z map Googla będąc w trybie online ? Rozumiem że jadąc za granicą online schodzą mi w roamingu MB, które posiadam w ramach pakietu u operatora ? Dzięki za zrozumienie i odpowiedź. Pozdrawiam.

Zależy czy masz tryb satelitarny czy domyślny.
Mi w zwykłym trybie zeżarło mniej niż 200mb danych więc przy moim pakiecie, to grosze.
lukprzemkry
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukprzemkry » 06.08.2022 15:49

Dzięki za odpowiedź. Generalnie jeżdżę na domyślnym czyli tak średnio licząc to w obie strony GM zeżrą mi 500mb. Przy pakiecie 12 gB to faktycznie chyba nie ma co się szczypać :-)
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 06.08.2022 17:31

lukprzemkry napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Generalnie jeżdżę na domyślnym czyli tak średnio licząc to w obie strony GM zeżrą mi 500mb. Przy pakiecie 12 gB to faktycznie chyba nie ma co się szczypać :-)

Pamiętaj tylko, że jeśli masz w Polsce 12 GB/msc., to za granicą w ramach limitu przysługuje Ci tylko część - jaka dokładnie, warto dopytać operatora.
lukprzemkry
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukprzemkry » 06.08.2022 19:30

Ale ja te 12 GB mam jako pakiet romingowy. Taką wartość podaję mi mój operator gdy wstukuje kod by mi podał pakiet roamingowych. Czyli rozumiem że te 12 GB jest pakietem w całości do wykorzystania zagranicą ?
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 06.08.2022 20:28

lukprzemkry napisał(a):Ale ja te 12 GB mam jako pakiet romingowy. Taką wartość podaję mi mój operator gdy wstukuje kod by mi podał pakiet roamingowych. Czyli rozumiem że te 12 GB jest pakietem w całości do wykorzystania zagranicą ?

to tak, oczywiście - jeśli to już pakiet roamingowy wskazany przez operatora, to tyle masz do wykorzystania :)
lukprzemkry
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukprzemkry » 06.08.2022 20:41

Wielkie dzięki. Takie forum i takich pomocnych ludzi się ceni :-) Bo czasem czlowiek traci wiarę....
Kerad n
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 05.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kerad n » 06.08.2022 23:09

Zawsze, możesz, trasę pobrać i jechać offline, co jakiś czas pobierając dane.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji? - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone